Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
rybkaa
4. mar 2014
@5ka29 viď môj nádherný graf 😃 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
tvári sa to, že ovu bola, aj som ju cítila, aj testy potvrdili, tak teraz zúfalo čakám na MS, aby sme sa po nej mohli konečne začať snažiť 😃
5ka29
4. mar 2014
@rybkaa a ako sa citis, na mrchu? myslim, ze 15,16 dnová lutealka je este tak v norme, este nepanikar. urcite dorazi coskoro..... drzim palce v dalsom cykle 😉
rybkaa
4. mar 2014
@5ka29 jasné, zatiaľ je to ok, aj teplota klesá, tak hádam dorazí 🙂 zatiaľ sa cítim tak nijak, ani na mrchu ani nič, ale čípok už mám tiež pekne dole, tak hádam sa pustí čoskoro 🙂 ak nie, v pondelok volám dr. a ideme to riešiť, som pomaly 10 týždňov po kyrete, už by bolo na čase, minulý mesiac len trošičku špinenie - to bola akože MS =-) bežne som mávala cykly 28-30 dňový, tak mi je už dlho, ale čo už vydržíííím 😃
a ty ako, bola si už u dr.?
5ka29
4. mar 2014
@rybkaa no mne je zle, skoro v jednom kuse. aj ked mi to pride strasne skoro ....kedze mi este ani nemeska..., ale uz 6 dní to trvá, zaludok na vode, bolest rano od hladu a po jedle tazoba ...... ak by bolo vsetko ok a nemala som bolesti a spinenie, tak sa chystam az tak o 3 tyzdne lekarovi, nech uz aj srdiecko vidno.....nerada by som bola v takom stave, ako pri hladani duchov 🙂 🙂 ze tam nic lekar neuvidi, prip. len prazdny gest. vacok.....chcem ist na istotu, tak dufam, ze to vyjde.....verim, ze dostanes coskoro a budes mat opat krasne obdobie snazilkovania. mne to bude asi aj trosku chybat, lebo ma to zacalo bavit, na sex totizto uz od ovulky nemam ani len pomyslenie :-|
rorinka
4. mar 2014
@nezaaabudka neboj. nemozeme mat obidve cysty 🙂 ja ako som ti vcera pisala ze podbrusko uz prestava tak ma aj vecer zase zacalo. takze to tak asi ma byt. manzelovi som uz samozrejme vsetko vyklopila takze teraz spolu cakame ci ten dalsi test vyjde tmavsi.
a k lekarovi mas naozaj este cas aj ked prides domov sa objednat. ale tak krasne nam to vychadza ze este aj termin porodu budeme mat rovnaky ak sme teda nase priznaky spravne vyhodnotili 😃
rybkaa
4. mar 2014
@5ka29 keď to počítaš od MS, koľko DC si teraz? že ti ani nemešká MS a už ti ukazuje test 2-3 týždeň? či si mala jednu mrchu už počas tehu? aj to môže byť 🙂
mne bolo srdiečko vidno až v 7+4 tt, tak keď pôjdeš o 3 týždne, ešte nemusí byť, tak nebuď sklamaná, ono sa ukáže, hlavné je, že si v kľude a bez stresu 😃
5ka29
4. mar 2014
@rybkaa no dnes som 28DC a 12DPO. M som mala naposledy 05.02 (riadnu) , bola som aj na preventivke okolo 12.2 a lekarovi som hovorila o tom minulomesačnom duchovi a povedal, že nič nenasvedčuje tomu, že by som mohla byť tehotná vtedy, takže určite som otehotnela pred 12-timi dnami...aj ked som ovulku nejako zvlast nesledovala, mala som 19.02 bolesti zostal mi jeden ovu test a urobila som a bol silno poztiivny. takze som minula jediny a posledny vtedy, takze ovu bola 20.02 lebo vtedy bolesti ustali.... To, ze to ukazuje 2-3 je aj pre mna zahada.......no dobre ze hovoris, tak ak by neboli ziadne problemy, mozno pockam s lekarom az na zaciatok apríla.....vsetko zalezi od okolnosti.....
sue250
4. mar 2014
@5ka29 super blahozelam si potom na tom ako ja, ale digi test mam prichystany na sobotu ci nedelu, dnes mam na teste silnejsiu ciarku takze trosku lepsi pocit. ako si preboha prisla na ten nick))))) normalne ma taha si ho spravit(((((((((((((
5ka29
4. mar 2014
@sue250 no ja som ho mala v plane robit tiez az ked mi vyjde viditelna nefalsovana ciarka, minimalne koncom tyzdna, ale nejako som nevydrzala🙂 Gratulujem aj ja Tebe...tak sa vidime v novembrovkach......nick je v podstate Peťka29 ( moje meno a vek) akurat som nahradila Peťku číslicou 5 🙂 a ty si kedy mala ovulku?vtedy, kedy ja?
sue250
4. mar 2014
@5ka29 ja som mala ovulku 23 teda mala mat pravdepodobne bola skor.
aninka666
4. mar 2014
baby nepotrebujete niektorá INOFOLIC alebo UTROGESTAN?? ostali mi a škoda vyhodiť
rybkaa
4. mar 2014
@5ka29 no to môže byť, podľa tehu kalkulačky si teda 3+6 tt, teda okolo 18.2. si mohla tehu, čo by aj tak celkom sedelo 🙂 Takže aj test potom dobre ukazuje, je asi presnejší ako klasické testy, keď na nich len duch a tu ukazuje pekne týždne, to je super 🙂
rybkaa
4. mar 2014
@sue250 urooooooob, som zvedavá 🙂
rybkaa
4. mar 2014
@aninka666 ja berem inofolic, koľko ti ostalo a koľko za neho chceš? 🙂
5ka29
4. mar 2014
@rybkaa no 18.2 bolo tutu mutu, ale som si takmer ista, ze ovulka bola az 20.02, lebo vtedy ma bolest opustila🙂 a mne sa vzdy v den ovulky ulavilo od bolesti..... ale dva dni hore dole... je to v podstate jedno, kedy bola... 🙂
@sue250 tiez som zvedava, ale nejdem Ta lamat na digi, ale ak si mala ovulku skor ako 23.02 a testy ti pekne ukazuju, tak urcite aj digitalny ukaze, podla mna to co mne 2-3........
sue250
4. mar 2014
baby aj vy mate stale mokro medzi nohami))))
sue250
4. mar 2014
@5ka29 ja som 3+1
aicha15
4. mar 2014
ja som v 6 tt, ale k lekárovi sa chystám teraz v pondelok, pocitujete nejaké zmeny? lebo ja zatiaľ vôbec, nie je mi zle, nie som unavená ani nemám chute, proste nič, začínam mať pocit že tie testy sa pomýlili
5ka29
4. mar 2014
@sue250 no ja ano 😃 😃
nezaaabudka
4. mar 2014
@rybkaa ďakujem veľmi pekne 😉 🙂
nezaaabudka
4. mar 2014
@5ka29 ahojky Peti, jasné, že si ťa pamätáme! Tak predsa!!! Aj som na teba myslela veľakrát. Strašne silno sa teším, GRATULUJEM!! x-) x-) Idem aj ja kuk do novembroviek, chcela som ich založiť a už ma niekto prebehol 😃
nezaaabudka
4. mar 2014
@sue250 mokro, veru áno 😉 Ja som dnes 4tt+0 😉
nezaaabudka
4. mar 2014
@aicha15 buď rada, že ešte ničím netrpíš 😉 , pri prvom tehu som tiež mala príznaky až neskôr.. okolo 9tt 😉 Hlavne, nech ste zdraví! Kedy sa chystáš k dr?
nezaaabudka
4. mar 2014
@nezaaabudka ja som mala mrchu deň pred tebou 4.2., tak sa nám bude tehu rátať skoro rovnako 😉
nezaaabudka
4. mar 2014
Baby aj vám tak blbne kôň? Kliknem na upozornenie a ono ma hodí k tomu komentu.. a vôbec mi neukáže tie ďalšie veci čo ste tu pridali.. až keď potom neskôr kliknem na tému. Takže ja odpíšem a potom zistím, že už ste napr. prebrali niečo, alebo vysvetlili si.. a ja reagujem oneskorene :-p
nezaaabudka
4. mar 2014
@5ka29 Peti hľadám novembrovky 2014 a nič mi neukazuje =-)
sue250
4. mar 2014
@nezaaabudka lenze tebe to uz meska.a ja mam este 5 dni do ms(((
nezaaabudka
4. mar 2014
@sue250 mešká 1 deň, mávam 28 dňový cyklus 🙂
nezaaabudka
4. mar 2014
@5ka29 no už som našla tú tému 😉
aicha15
4. mar 2014
@nezaaabudka chystám sa teraz v pondelok