Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
zuzulienkaaaa
2. apr 2014
ahojte,
čakáme bábätko 🙂 🙂 🙂
dnes sme mali pozitívny test, veľmi sa tešíme...
držím vám všetkým palce, snažiacim sa aj čerstvo tehotným, opatrujte sa+
inge888
3. apr 2014
Ahojte snažilky, robila som si v stredu 2.4. test a bola tam druhá palička. Aj keď slabá, ale zajtra si urobím ďalší a dúfam, že už bude silnejšia 😃
inge888
4. apr 2014
Ahojte, tak dnes som si spravila po dvoch dňoch ďalší test - inej značky a aj tam boli dve čiaročky. Takže som zrejme tehotnááááááááá 😃
tinus999
5. apr 2014
Dnes ráno som si robila ten posledný a čiaročka je silnejšia tak dúfam že bude pokračovať... 😃 aby som sa mohla pripojiť k čerstvo tehotným... 😃
zipsy
6. apr 2014
@zuzulienkaaaa
@inge888
@tinus999 baby gratulujem 🙂 nejako tu vsetky tehotneju 🙂
eri28
9. apr 2014
Dlho som tu nebola este snazilkujeme, mam nove vitaminy.
vsetkym tehulkam gratulujem, ja dufam, ze tento rok to vyjde aj mne 😉
silvia662
10. apr 2014
ahojte my sa taktiež ešte snažíme tak dúfam že už to nepotrvá dlho a všetkým čerstvým mamičkám čakatelkám gratulujem 🙂
bar12
25. apr 2014
Babule nejako je tu hlucho...vonku hnusne, tak dufam, ze vsetky snazilky snazilkuju!!! 🙂
lenka07
29. apr 2014
Ja tiež čakám a čakám no potvora sa ma drží ako kliešť 😞 už som myslela že konečne to výde a budem tehuľka už pomaly strácame nádej že sa to raz podarí 😞
silvia662
29. apr 2014
@lenka07 mrcha sa ťa drží ale aj keď so sebou prináša sklamanie tak si na tom stále lepšie ako ja keď už 2x neprišla a musím ísť zasa na vyvolávačku keďže test bol opäť negatívny 😞 držím palce aby sa ti čoskoro pošťastilo a hlavu hore 🙂
lenka07
29. apr 2014
@silvia662 no to ano ale iba o trošku neboj aj tebe sa pošťastí držím prsty
karabashka
14. máj 2014
Ahojte. túto tému som tu našla až teraz. Pripájam sa ku vám, tiež sa snažíme od januára..a stále nič 😞
strihalkaautor
20. máj 2014
Ahojte....ako zakladatelka temy vam prinasim radostnu zpravu...aj ked od noveho roku jsme meli jeden MA, nejake peripetie s genetikou ale nakonec vse dobre dopadlo, uz 4dny spadame do Januarovek🙂 tp mame 24.1. 🙂
nair
21. máj 2014
Vidím, že na jednej strane ste hneď štyri čerstvo tehotné, po dlhej dobe teda píšem do tejto témy i ja, možno to pomôže 😃
A všetkým Vám srdečne gratulujem !!! 🙂
bar12
27. máj 2014
@strihalka jeeej supeer, moc gratuluju ! At vse dobre dopadne!!! 🙂
misicka1980
29. máj 2014
Jaaaj baby, skvele. A my stale nic. Pls o info, ci sa aj inak stravujete resp. ake vitaminove doplnky ste si kupili.
bar12
30. máj 2014
@misicka1980 myslim, ze staci, ak sa pestro stravujete, ale ak clovek berie nejake doplnky, mozno to pozit. vplyva na psychiku 🙂 idealne je si najst nejaku novu zalubu, ktorej sa v case snazenia clovek intenzivnejsie venuje a tym tak nemysli na "plodenie" resp aspon nepocita dni...
sya
1. jún 2014
@nezaaabudka ahoj.uz vytvoril niekto skupinu ja tiez cakam som v 18tt a neviem sa tu knej dopatrat.
nezaaabudka
2. jún 2014
@sya ahoj, jasné, tém je dokonca niekoľko. Ja som najčastejšie v Novembrovčatá 2014 😉 Ak napíšeš zakladateľke, tak ťa hneď pridá 🙂
nezaaabudka
2. jún 2014
@strihalka gratulujem, teším sa a držím ti silno palce, aby to tentokrát dobre dopadlo 😉
bar12
9. jún 2014
Zienkyyyy, konecne sa nam zadarilo 😉 tak tuto skupinku pomaly opustam..obletelo ma minuly mesiac pat bocianov, tak to muselo vyjst 😃 vsetkym vam prajem velmi skore tehulkovanie!!!!
lenka07
12. jún 2014
Ach jaj dievčence ja stále čakáme ešte neviem ako som na tom ak nepríde ms 24.6 tak jupiiiiii 🙂 no ak nie tak skúšame ďalej 😃
lenka07
12. jún 2014
@bar12 gratulujem krásne tehuľkovanie prajem 🙂
lenka07
12. jún 2014
@strihalka teším sa s tebou gratulujem aj ja dufam že tiež čoskoro budem tehuľka nevzdávam sa zatiaľ 🙂
bar12
12. jún 2014
@lenka07 dakujem 🙂 a tebe coskore tehulkovanie 🙂
lenka07
18. jún 2014
@bar12 naša snaha opeť zlyhala došla ms 😞 už som si bola istá že to konečne výde ale zas nič 😞 prajem všetkým čo otehotnejú na prvý pokus bezproblémové tehotenstva 🙂 . nechám to tak :-S mám tri krásne deti a som na ne nespierne hrdá 🙂 a asi tam hore je zapísané budeš mať tri deti a viac dám iným 🙂 viac asi nebude uvidíme už sa nechám unášať osudom snáď má pre mňa pripravené niečo krásne ak nie tak aj tak /už som asi pristará / no nevadí ideme ďalej 🙂 🙂
lenka07
18. jún 2014
@strihalka super gratulujem
bar12
18. jún 2014
@lenka07 prave ked to nechas plavat a nebudes sa na to sustredit sa este mozno zadari 🙂 ale nestresuj sa neustalym sledovanim a pocitanim dni, aj ja som sa uz potom na to az tak nesustredila... Tes sa z tolkych detusiek, uzivaj si zivot s nimi, si naozaj stastna maminka, ze ich mas! Nemas dovod sa upinat na snazilkovanie a zazivat stres z dalsieho nezadarenia sa 🙂 ak sa ma stat, tak sa stane a ja drzim palce 🙂
lenka07
18. jún 2014
@bar12 veď práve som to už nechala tak bude tak super ak nie budem čakať na vnúčence :-o 😃 🙂
silvia662
24. jún 2014
gratulujem všetkým čerstvým tehulkám 🙂 ..nám sa ešte stále nezadarilo 😞 no čo už nevzdávame sa a ideme dalej snáď to už dlho nepotrvá

Začni písať odpoveď...

Odošli