Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

lenka07
28. okt 2013

Ak to všetko bude ok aj ja budem s manželom skušať o tretí pokus mať babetko veď nie nadarmo s vraví " do tretice všetko najlepšie "dám sa do kopy po druhom potrate a šup do práce 🙂 😉 😀

strihalka
autor
28. okt 2013

@lenka07 Tak budem drzet palecky..aby do tretice vseho dobreho...Ja jsme taka snazilka, ze prvy se nam podarilo po 4mesicich, tak tajne doufam, ze se podari coskoro...

strihalka
autor
29. okt 2013

Nikdo iny? 😀

nely459
29. okt 2013

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

strihalka
autor
29. okt 2013

@nely459 no super🙂....my teda mozno zacneme na konci decembra....ale tak vysledok se dozvim stejne az v roce 2014 😀

nely459
29. okt 2013

@strihalka ja musim ist este k lekarom pretoze som prekonala vaznu trombozu..lieky uz nemam ale este mam male zrazeniny v nohe a budem musiet asi preventivne pichat fraxiparine pre istotu..aby ked nahodou otehotniem tak aby sa nespravili v babatku zrazeniny..ach :/

strihalka
autor
29. okt 2013

@nely459 fraxik poznam, pichala jsem si ho v prvem tehu...mela jsem podezreni na plicni embolii ☹
Nemam ho rada v druhem tehu bude u nas tez asi na denodennim poradku ☹

nely459
29. okt 2013

@strihalka mne tiez cievny lekar povedal, ze si mam pichat az ked otehotniem..ale to ze som tehotna aj tak zistim az o tri styri tyzdne..a to je podla mna velke riziko nepichat si ho tu dobu lebo mne sa vytvori zrazenina uz ked len dlhsie sedim...zato rozmyslam ze budem musiet zacat pichat uz v decembri ako priprava 🙂

strihalka
autor
29. okt 2013

@nely459 no ja si ho pichala az od 5mesice tehu...ale problemy jsem mela nahle s dychanim, tak hospitalizace tesne pred vanocemi☹a od te doby neschopenka a fraxik...
Ale ntesim se na to, jak jsme bola rada, ze jsme se ho zbavila po tehu

nely459
29. okt 2013

@strihalka ja som si ho pichala po dvoch operaciach cize uz ho poznam :D ale urcite by som si ho chcela dat este pred tehotenstvom pre istotu..lebo moja krv sa zraza aj ked sa na nu pozriem :D inak citam ze si z petrzalky...ja tiez 🙂

nair
29. okt 2013

Ahoj, aj ja som tu 🙂 My sa síce už druhý mesiac pokúšame o prvé bábo, no ak to nepôjde samo, tak od januára to asi začneme riešiť intenzívnejšie a možno tu s vami pobudnem 😉

nely459
29. okt 2013

@nair ahoj 🙂 ja to tiez nechcem nejak prehnane riesit a pripravovat sa, papat vselijake doplnky lebo mi z toho prepne si myslim :D

nair
29. okt 2013

@nely459 mne už trošku začínalo 😀 bola som zhrozená, čo ma to vlastne čaká, keď som tu čítala niektoré príspevky.. tak som si povedala, že zatiaľ kašleme na prípravy, chceli by sme to zvládnuť prirodzene, no uvidíme, či sa podarí.. 🙂

nely459
29. okt 2013

@nair presne 🙂 ale ako som uz vyssie pisala injekciam sa nevyhnem asi 🙂 ale lepsie jak potom plakat nad (ani to nechcem vyslovit)

nair
29. okt 2013

@nely459 určite.. jasne, že keď vieš, že si máš na niečo dať pozor, tak to nezanedbáš.. ale zbytočne sa dopredu stresovať nemá význam

nely459
29. okt 2013

@nair tak tak 🙂 akurat rozmyslam, ze kedy mam ist ku gyne, ci teraz v novembri alebo az v decembri..neviem sa dockat co povie 🙂

danielle37
29. okt 2013

ahojte aj u nás rok 2014 je v pláne druhé dieťa. Prvé bude mať 10 rokov .... takže dúfam v plodný rok 🙂
pomaly pripravujeme všetko, aby som bola bez starostí..... aj s prvou dcérkou som bola na rizikovom, aj teraz doktor povedal, že budem - aj keď nemusím mať problémy, hneď ma vypisuje PN /budem mať 39r/ ... takže najzákladnejšie musí byť pripravené.....

Tak nech nám všetkým vyjde túžba po bábätku 🙂

nely459
29. okt 2013

@danielle37 co myslis tym ze "najzakladnejsie musi byt vybavene"?

danielle37
29. okt 2013

@nely459 postielka /to mám po dcére/ , oblečko velkost 56-62, kočík mám po dcére, a 1ks flaša v prípade ak by nevyšlo dojčenie a plienky a kozmetika..... keď som bola s malou na rizikovom v nemocnici, tak mi rodina nakupovala..... no nie všetko sa mi páčilo tak radšej sama si vyberám vopred....

nely459
29. okt 2013

@danielle37 jaaaaj 🙂 to je mudre 🙂

hwiezdinka
29. okt 2013

My sme po 3 potratoch a teraz nás čakajú s mm vyšetrenia, ale pevne veríme, že od januára sa budeme môcť zasa snažilkovať a že tentokrát to vyjde 🙂

strihalka
autor
29. okt 2013

@nely459 ano a odkial presne?

strihalka
autor
29. okt 2013

@danielle37 aj ja mam dost veci po dcerke...jen pokud by vysel chlapcek, tak by to bol asi problem, lebo mame vse v ruzovem😀

nely459
29. okt 2013

@strihalka jasovska/zehrianska...ty? 🙂

strihalka
autor
29. okt 2013

@nely459 Wolkrova u Vlasteneckeho nam. jak je posta

nely459
29. okt 2013

@strihalka super, busom chvilocka...mozno budeme spolu kocikovat 🙂

lenka07
29. okt 2013

@hwiezdinka držím prsty aby ti to vyšlo ja mám za sebou dve potraty ale nevzdávam sa

hwiezdinka
29. okt 2013

@lenka07 Ani my sa nevzdávame, hoci niekedy je to ťažké...ale verím, že sa nám to podarí a vám tiež! 🙂

lenka07
29. okt 2013

Chcem sa opýtať či ste neprestali brať vitaminy a kys.lystovu po potrate alebo po akom čas ste začali znovu brať a pokušať sa o babetko mám znovu čakať pol roka ako vravy lekár alebo skor či mám to rysknúť po prvej mm neviem ako to vezme dcéra 18 keď jej poviem že chceme babetko tak sa skysli no synovia 16 a 10 sú v pohode oni to neriešia máme totiž susedu 45 ročnú ktorá v lete porodila a malého majú radi. Aj sa s ním pohrajú aj povozia keď treba sú zlatý

strihalka
autor
29. okt 2013

Takze v plnem proude predposledni mrcha mrchata....stale me totiz laka zacit uz v decembri.....kdyby to vyslo, bolo by to novorocne prekvapeni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre