Inofolic combi - priberanie na váhe

tatranka4
7. dec 2020

Ahojte, chcem sa spýtať, brali ste infolic combi,mpribralibste z neho, zatiaľ neuzivam, len chcem vedieť o informácie, snažíme sa už viac ako pol roka, tak neviem mám pcosyndrom, pomôže to, prvé sa nám podarilo hneď , a hlavne nemám stále ovuláciu zistila som pri ovu testoch

noami12
7. dec 2020

@tatranka4 ahoj, ja som brala inofolic, ale iba nejaké 3 sáčky a hneď som ostala tehotná, snažili sme sa predtým 2 roky 😊 takže na pribratie ti odpovedať neviem. Ale zatiaľ čo som ho odporučila 2 babám tak ostali tehotné hneď. Prajem veľa šťastia 💓

dominikaakinimod
7. dec 2020

@tatranka4 ten istý problem som mala. Snazili sme sa cez rok brala som tri mesiace a podarilo sa drzim.palce🙏🏻❤

marinecka95
7. dec 2020

Brala som ho dlhodobo, pribrala som a vôbec nepomohol. Cyklus mi pokazil, predĺžil na 46,53 ale aj 61 dní s ovuláciou 3-5 dní pred MS čiže LF bola veľmi krátka 🤨

tatranka4
autor
7. dec 2020

@marinecka95 môžem sa spýtať koľko si pribrala

tatranka4
autor
7. dec 2020

@dominikaakinimod a nepribrala si z neho

kova85
7. dec 2020

skús čistý inositol, je lacnejší oproti inofolic combi. Ja beriem dlhodobo, ale s váhou mi to nespravilo nič

marinecka95
7. dec 2020

@tatranka4 za pól roka 15kg 😏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre