IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pointka
22. sep 2009

Ahojte, tak som vas nasla, ja ze kam ste sa vsetky podeli 🙂

pipka
22. sep 2009

maahu ajoooj, no gratulacia k bytiku 😵

inak zase zachrana z 3 strany 😠 😀 😀 uz tu nevysedavame od rana do vecera ako kedysi, cooo 😕 😀 😀 ti krpci a bruska daju zabrat 😀

my stale bojujeme s tymi nestastnymi stolickami, chuda vobec nevie spinkat...a my tiez nie 🙄 😅 kedze v noci aj kazdu polhodku plac ☹ dufam, ze uz to prejde, lebo vazne zacinam uvazovat, ci naozaj chceme este surodenca 😀 😀 😀 a keby tak dajboh rovno dvoch...tak sa az do dochodku nevyspim 😅 😀 😀

pipka
24. sep 2009

to tu cely cas nikto nebol??? 😕 😕 😕 ☹

juja
25. sep 2009

Ahojte kočulky 🙂 ...no teeeda Pipka nám to tu zachraňuje, ťahá nás až z 3 strany ...ďakujemee 🙂
..tak ako sa držíte ?...Zulka je ešte 2v1?..Pipka musíš nás poinformovať, ak niečo budeš vedieť 😉 ..Zulka držím všetky palce, nech to máš rýchlo za sebou 😉
Peculík a ty ako sa cítiš? Oddychuješ ? Nakupuješ?
Mahu gratulujem k bytu, tak nech sa Vám fajn býva a máte dobrých susedov a hlavne nech ste v ňom šťastní a čím skôr, aby vás bolo min. o jedného viac.. 😉 🙂
Pipka, aj susedovému Leovi idú naraz 4 zuby, chúďatko taký je mrzutko, spí ako myš na vreci...suseda mu dáva čípok Viburcol (homeo.), tak ho to trošku ukľudní...držím palce nech už sa tie potvorské zúbky vytlačia a nebantujú Hanulku, aby mamina nerozmýšľala či naozaj ešte chce druhý pokladík.. 😉 🙂
My sa máme fajn, Romanko má 7kg a asi nám už pôjdu zúbky, lebo slintá a hryzie o 106.. 😀 ..my máme dnes s mojím drahým 10 výročie svadby, booožinku tak to rýchlo ubehlo, ani sa mi nechce veriť.. 🙂
Kočky všetky Vás pozdravujem a držím palce ..Romanko sa pokakal, tak musím bežať pokým nám nezamorí byt..ty kokso to by človek neveril koľko smradu z takej malej riťulky .. 😀 😀 ň
..ahojky..a pekný víkend všetkým.. 😵

zuzla80
25. sep 2009

Ahoj Jujka, ako ťa opäť rada čítam - táto naša diskusia už nieje taká živá ako predtým, ale aspoň keď sem tam napíšete, tak je radosť vás čítať. Som rada, že sa vám pekne darí a z malého rastie riadny chlap - pozdravujem celú rodinku a blahoželám k výročiu 😉

Pecka veru aj mňa by zaujímalo ako sa máte? A zulik ty si ešte celá 🙂

Pozdravujem baby 😉

pipka
25. sep 2009

jujka ano ano zulka bola vcera u mna, stale 2v1, skontrolovali sme brusko, Romanka zatial poslucha, tak este buduci tyzden poradna a na piatok som jej naordinovala porod 😀 Hanka sa uz kamosky nevie dockat... 😎

pipka
25. sep 2009

romanko je veeelky fesak 😎 neboj, prve zubky su v pohode, to som ani nevedela ako a boli vonku 😉 😉
horsie je to s tymito nestastnymi stolickami ☹ uz som aj ja rozmyslala, ze na noc aspon jej dam lyzicku panadolu baby, nech sa chuda vyspi...alebo tiez skusim tie cipky 😉

pipka
1. okt 2009

5 . strana 🙄 kde steee 😕 😅

takyna
1. okt 2009

Ahoj Pipka, skalné sme v téme Slovenky v Reprofite Brno, inak Hanka je nádherná 😵

pipka
1. okt 2009

som pozerala, ze ste sa nejak popresuvali 😅 😀 ale ked ja do Brna nechodim 😒 nemozem okupovat vsetky temy na koniku 😀 uz dost, ze trcim v snazilkach stale...zaciname druhe kolo, tak si to tu predohrievam 😀
inak drzim palceky 😉

takyna
1. okt 2009

ale idete si pre surodenca? 🙂 , super tak drzim palce, a mozes chodit do akejkolvek temy, a hlavne musis k nam budem rada 😵 , a cele IVFko? ci mate mrazaciky?

pipka
1. okt 2009

mrazaciky nemame...takze pockame do Vianoc...co ak by motyka vystrelila 😀 ..a ked nic, tak ideme celu torturu od zaciatku 😅 😵 dufam, ze uspesne.

takyna
1. okt 2009

Pipka a vy ste chodili do ktorého caru?, ináč dnes som bola na detskej ambulacii , pre dcérkyne výsledky a prišli tam traja ludia a mali TROJCATA, v tých prenosných sedačkách, také 4 mesačné, to bola také úžasne krásne a všetky tri boli dievčatká 😵

pipka
1. okt 2009

taky my do GF v bratislave 😉

A sprava pre vas: Zulkina Romanka je uz na svete 😵 😵 😵 😵 😵 Narodila sa dnes o 14.30, 3120 g a 50 cm 😵 😵 😵

kukulik30
1. okt 2009

jeeeeeeeej, zulinke blahozelame a prajeme vela zdravicka Romanke 😵 😵 😵

pekny vecer prajem 🙂

maahuliena
1. okt 2009

gratulujeeeeeeeeeeem zulinke 😵 😵 😵 Veľa zdravia maminke aj Romanke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juja
1. okt 2009

Zulke srdečne blahoželáme k Romanke 😵 😵 😵 krásne si to zvládla 😉 ....a celej rodinke veľa, veľa veeeeľa zdravíčka, šťastia a lásky 🙂 🙂 Držkajte sa ....a tešíme sa na prvé fotky Romanky.. 😉

rosienka
1. okt 2009

jeeej, budu krstiny, gratulujem k Romanke, nech sa vam dari a ste stastni!!! 😀

katy2
2. okt 2009

Ahojte 🙂
Zulke z celeho srdca blahozelaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 strasne sa tesim a prajem len to najlepsie 😵 😵 😵 pozdravujem ju
To je nadherna sprava takto na rano 😵

takyna
2. okt 2009

Zulinka zo srdca blahoželám, teším sa veĺmi a prajem veľa šťastia, zdravia, plno krásnych chvíl, krásne meno 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
2. okt 2009

Zulka z celého srdiečka blahoželám k malej Romanke, nech ste zdravý, šťastný, nech vám malá robí len a len radosť. Teším sa s vami 😵 😵 😵 😵 🤐

hava77
2. okt 2009

zulka zo srdca blahozelam a prajem malickej hlavne vela zdravicka a vela prekrasnych chvil 🙂 🙂 🙂

ahojte, inac sme sa tu pri tych gratulaciach krasne postretali 😉 .....stara dobra partia

pipka
2. okt 2009

ajojteee, pozdravy odovzdam, mala je naadhernaaa a zulka vas vsetky pozdravuje 😉

pipka
2. okt 2009

ked sa mi podari, dam vam sem aj romankinu fotecku 😵 ale zatial to neviem stiahnut z mobilu 😅 musite pockat, kym dojde MM z roboty 😀

lenka20
autor
2. okt 2009

jeeej, pipka ma predbehla, ja som vcera nestihala a dneska uz to vsetky viete - veru, romanka je na svete, urcite nadherna po maminke 😵 😵 😵 ZULINKA tak este raz - velikanske gratulujem obom rodicom a Romanka - nech si zdravucka a nech ta v zivote cakaju len same radosti a stastie, vela lasky a super uzasny zivot 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lauritka
2. okt 2009

Zulka pripajam sa s gratulaciou, tak uz mas ten vytuzeny balicek vo svojom naruci. 😵 🤐 Nech ste zdrave obidve a vela krasnych chvil prajem. cmuccccccccccccccccccccccccccck 🤐 🤐 🤐

pipka
2. okt 2009

zulkina Romanka 😵 konecne sa mi to podarilo stiahnut...sikulka soooom 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katy2
2. okt 2009

je nadherna 😵 😵 😵 😵
strasne sa s nou tesim.... 🙂 este raz prajem len to najlepsie.... 🙂

maahuliena
2. okt 2009

😵 😵 oh, sladkááá je 😵 náádherne babatko 😵 🙂 🙂 🙂

pipka
2. okt 2009

a dam vam aj nase dracikovske dnesne stretko

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre