Je šanca otehotnieť po 2 - 3 týždňoch po spontánnom potrate?

mimi325
12. okt 2020

Žienky aké máte skúsenosti? Ak som po spontánnom potrate a po 2 -3 týždňoch sme mali sex, aká je šanca, že by som mohla byť znova tehu?

alikal
13. okt 2020

tak sanca tam je, su aj tu pribehy na mk ze baby tak otehotneli hned, ale odporuca sa pockat minimalne jeden cyklus aby prebehol a veci sa tam dali na poriadok, babo sa nemusi udrzat ak sa to tam neobnovilo vsetko ako ma. ja som po spontannom cisteni otehotnela po dvoch cykloch a zatial vsetko super

nini1010
13. okt 2020

Mozes.Ak si nebola na kyretazi nie je ziadny dovod neotehotniet.

miiriaam
13. okt 2020

@mimi325 kamoska tak otehotnela, teraz je v 20tt😊

sisabe
13. okt 2020

@mimi325 ahoj ja ked som potratila ,bez potreby kiretaze nakoľko som sa sama vyčistila mi doktor vravel že možme hneď skúsiť vraj je vtedy väčšia šanca že sa podarí. Povedal že vtedy je žena ako poorana záhrada a je urodnejsia .Ak si nemala kiret tak skúste .

malicka_mysicka
13. okt 2020

@mimi325 aj ja som tak otehotnela, termin urcovali podla utz a vychadza to ze ovu som mala 15 dni po potrate. Ja som dovtedy myslela ze to nie je mozne 🤷‍♀️

birika
13. okt 2020

ano, mame tak dcerku 🙂

imrai
13. okt 2020

@mimi325 ja tiež poznám, čo po prirodzenom potrate otehotnela hneď ani nestihla prísť menštruácia ... po kyretáži sa odporúča čakať, ale po spontánnom potrate, ak je telo pripravené bude všetko v poriadku, držím palce 🙂

sofincatko
16. okt 2020

Ahojte,ja som po kyretazi už šiesty týždeň a stále som ešte nedostala menzes.S manželom sa pokúšame o dieťatko tak vyše týždňa, pretože po zdravotnej stránke sa cítim dobre.No dnes ráno som si robila test a vyšiel mi negatívne 😪🥺.Robila som si ho preto,že ešte stále som menzes nedostala.Neviete mi prosím povedať ,kedy ste dostali prvý menzes po kyretazi?Som veľmi smutná a sklamaná,dúfala som že test víde pozitívne 😪. Sa chcem sa este spýtať,či nebola niektorá z vás na psychiatrii?.Nie nechcem tu nikoho uraziť,len ide o to,že ja som tam objednaná v pondelok,pretože sa neviem stále vyrovnať zo stratou mojich dvojičiek,ktoré som čakala a neviem ako to u takého psychiatra prebieha na prvom sedení.dakujem vám😔

birika
16. okt 2020

@sofincatko psycholog a psychiater nie je hanba - je to znak, ze vies o svojom probleme, vies ho definovat a to je skvele 🙂 drzim silno palce, aby sa coskoro ukazali // 🙂

sofincatko
16. okt 2020

@birika ,ďakujem ti birika💓.Len je to stále pre mňa veľmi ťažké i keď už prešiel mesiac.Mame ešte 9 ročnú dcérku,ktorá je náš poklad a tiež bolo pre mňa najťažšie povedať jej ,že naše dvojičky zomreli,strašne plakala a ja s ňou.Aj teraz tu plačem ako malá keď to píšem.😭

birika
16. okt 2020

@sofincatko plac ti nepomoze :( bud silna pre rodinu...vela zien to uz zazilo. Bolest je velka, ale pride novy zivot, tiez sme doma mali dcerku, ale nastastie sa nam podarilo uplne nahodne hned...a po rokoch aj tretie 🙂 hore hlavu a pekny den

lucus1986
5. nov 2020

Ahojte žienky
26.septembra som mala spontánny potrat
28.septembra ma čistili ešte chvíľu po tom som spinila
27.oktobra som dostala menstruaciu nebola to klasická iba hnede špinenie
Pred touto prvou menstruaciou sme mali 3krat pohlavný styk úplne prvý sme sa chránili no ostatné už nie
Mate niektorá skúsenosti?
Moze to byt tehotenstvo?

sofincatko
5. nov 2020

@lucus1986 ,ahojmyslim,že to tehotenstvo nebude,pretože tiež som prekonala čistenie a potrat 9.septembra a neviem ako ty ale ja som po kyrete krvácala vyše 2 týždňov a potom som dostala prvú menštruáciu až 16.10.Mne doktor povedal,že na to aby som znovu otehotnela by mali prejsť aspoň 3 cyklusy, pretože maternica sa musí vyčistiť a pripraviť na ďalšie tehotenstvo.Tiez som neposlúchla a hneď po prvej menštruácii sme sa začali snažiť,a tiež teraz čakám a budúci týždeň si urobím test .Ak sa tiež snažíte o bábo,tak si môžeme vzájomné akurát držať palce.🙂

lucus1986
6. nov 2020

@sofincatko ďakujem pekne za info tiež si myslím, ze to ešte tehotenstvo nebude len mi išlo o to,ze klasickú menstruaciu som nedostala len hnede farbenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre