Je to ovulácia alebo unhniezdenie?

piper
5. okt 2006

Ahojte, potrebujem poradiť. Snažíme sa s manželom o bábo, používam OVU tester, ten mi v piaty den MS ukázal papradie, tak sme isli na vec, vsetko bolo ok, ale.....pred dvoma dnami som dostala zrazu takú zvláštnu vnútornú teplotu, začalo ma bolieť v podbrušku, hlavne na pravej strane a dostala som výtok, ale nebol biely, ale žltkastý. Tester mi znovu ukazoval papradie. Papradie ukazuje doteraz - dva dni, výtok presiel, aj bolesti. V ten den to bol osmy den od predpokladanej prvej OVU. Mohlo sa jednat o uhniezdenie vajicka? Je to citit? Mate s tym niektora skusenosti?
Inak, nemam ziadne priznaky, hned som si robila test a bol negativny, ale asi je este strasne skoro. MS cakam az okolo 13teho.
Dakujem za radu.....

bibula
5. okt 2006

nemam s tym skusenosti,ale ja som otehotnela 7 den po menstruacii.
uhniezdenie vajicka citit nie je,ale tehotenske priznaky ako bolesti prsnikov a zvracanie sa mi objavilo uz pocas 2tt 🙂

saska73
5. okt 2006

skus, ci nenajdes odpoved tu - baby tu preberaju podobne veci

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

peha
5. okt 2006

uhniezdenie vajicka neviem ci citit, ale ja som citila uhniezdenie plodu a pomerne vyrazne. taka zvlastna tupa bolest, raz skoro rano. a to som potom mala tusaka, ze je tam 😵 😵

piper
autor
5. okt 2006

Dakujem za odpovede.....
Peha - asi kedy si to citila? Lebo u mna to bolo na 8 den a je to predsa este asi len trochu skoro. Inak by som si to ani nevsimla, ale bola som prave vtedy v klude a bola to prave taka tupa bolest a dost vyrazna vnutorna teplota, take ako navaly tepla a trvalo to asi dve hodiny a potom to preslo.
Ja si nechcem nic nahovarat, bojim sa sklamania a strasne po tom babu tuzim....

veronika13
5. okt 2006

myslím, že keď trochu ešte počkáš či dojde MS alebo aj keď dojde a bude trochu iná ako predtým, a potom spravíš testík, tak tým nič nepokazíš. Zbytočne sa nestresuj, však snažilkovať môžete naďalej a keď si nebudeš stále istá tak skočíš k doktorovi 🙂
Ja osobne si na niečo ako opisovala peha nespomínam, a prvý mesiac som ani nevedela, že som tehu, a keď si takto spätne spomeniem čo som zvádzala - skákali sme zo skaly do vody... tak zalamujem rukami. Hlavne si dávaj pozor a nerob také divočiny ako ja 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre