Ovulácia v prvý deň menštruácie

bianka0111
28. feb 2013

Ahojte...skusim to napísat v skratke, a hlavne sa dostat k mojej otázke, od januára sa opat snažíme o babatko...1.2. som dostala menzes, kupila som si aj ovulačný ruž-test...dufala som že okolo 14. uvidim papradíčko pod mikroskopom no nič, pritom som mala bolesti ako pri ovulke...nevadí, aj tak sme s mužíkom išli na snažilkovanie, možno je len ten testík zlý a užijeme si valentína ako sa patrí 🙂 , hovorila som si...a tak som dufala, že sa koncom februára, čiže dnes menzes neobjaví, ale smola, menzes dorazil aj s bodavými bolestami...a teraz hlavná otázka, ani neviem, ako ma to napadlo, urobila som si ten ovu test a ten mi ukazuje, že mám ovuláciu?????? je to možné? stretli ste sa s tým? mám prvý den menzesu možem mat zároven aj ovuláciu?? robila som si ho už dva krát, a zavolala aj drahého, či tam aj on vidí papradie, alebo už vidím, čo chcem vidiet...potvrdil mi to aj on....

zuzi0911
28. feb 2013

@bianka0111 skus pozriet.www.primar.sk ,tam su aj ovulacne kalendare.ja napr mavam ovulaciu v posledny den ms teda vtedy mi zacinaju plodne dni.skus si to tam vypocitat

lauritka
1. mar 2013

@bianka0111 kus si v Dm ovulacny test pruzkovy a na neho nacikaj, tymto mikroskopom ja velmi neverim, mam doma dva a su odlozene v skrini, ukazovali co chceli, spolahlivejsie su klasicke ovu testy, ktore ponoris do mocu.a vysledok vidis za par minut. papradie mi vychadzalo mimo ovu, proste hocikedy ...staci, ze mas trosku skreslene sliny a uz je to pase.

sebadtianko
21. júl 2014

Mám ten istý problém,menzes meškal týžden dnes dorazila mrska,urobila som uvu test boli tam dve čiarky c -bola silná čiarka,t -bola O trošičku slabšia,čo to znamena?ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre