Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Je tu niektorá, ktorá "nečaká" MS okolo 23. júna?

natalia_r
13. jún 2019

Ze by sme sa navzajom podporovali psychicky 🙂

roomaa
13. jún 2019

@natalia_r ako dlho sa už snažíte 🙂 ?

lenulka_14
13. jún 2019

@natalia_r nic v zlom ale takato skupina je dost mimo a viacej uskodi ako pomoze (moj nazor).
Ked to bude tak to bude a nie zakladat skupiny do juna nech mam nepride ms,dokonca roka nech nam nepride ms ...Ja viem ze velmi chcete ale skuste sa nato tak velmi nesustredit a vtedy to pride.Drzim palce
Dufam ze moj koment nebudete chapat v zlom.

148terka148
13. jún 2019

My sa uz snazime 1,5 a som zvedava tiez co teraz bude lebo prvy mesiac som mala skusit bez liekov po dlhej dobe. Snazim sa na to nemysliet ale niekedy to nejde. Este si dorabame domcek.

natalia_r
autor
13. jún 2019

Mz sa snazime uz rok, snazili sme sa velmi velmi prve mesiace potom sme si dali pauzu 3 mesiace vobec na to nemysliet ani to nepomohlo...takze pokracujeme dalej

natalia_r
autor
13. jún 2019

@roomaa uz rok...a vy?

janaakt
13. jún 2019

Hahaaaa pozrela som sa do kalendara. A aj ja vtedy cakam/necakam...ale pravdu povediac po takmer 3 rokoch zatial neuspesneho "snazenia" ja uz ani nepozeram kedy ma/nema prist :D Len raz ak to vyjde, asi odpadnem :D

natalia_r
autor
13. jún 2019

@janaakt 3 roky fuha....a doktori co na to? a kolko mas rokov?

janaakt
13. jún 2019

@natalia_r partner spermiogram viac ako v poriadku, ja po laparoskopii tiež ok. Ale zatiaľ to veľmi intenzívne neriešime. Nechcem aby sa mi celý život točil len okolo toho, takže to zatiaľ nechávame na šťastie a užívame si život 🙂 fakt sa z toho nechceme zblázniť. Čochvíľa budem mať 30.

148terka148
14. jún 2019

asi z toho nic nebude lebo teplota mi zas nestupa ani neklesa tak to mozem cele chytit podpalit :D nema to vyznam ...inak niekdy tak rozmyslam, ze to nespravodlive..(nemyslim tym, ze vsetko na svete je vzdy spravodlive), ale prečo niekomu to vide staci ze sa len obtre o trenky :D a niekto nic ....

natalia_r
autor
15. jún 2019

@148terka148 hmmm tak je to nespravodlive, ale zasa vsetko podla mna pride v ten spravny cas kedy ma... my sa snazime uz vyze roka ale zasa sa nam podarilo opat nejake peniaze nasporit, staviame dom a babo ak pride, tak pride do lepsieho ako do bytu..

janaakt
19. jún 2019

Len tak zo srandy...ako to s vami vyzerá? 23. sa blíži 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli