Kedy najskôr zistím z testu tehotenstvo?
Ahojte, viem ze toho tu je vela, ale po akom najskorsom case sa ukaze pozitivny test ?
Je to individuálne, niektoré ženy už majú slabú čiarku aj pred dátumom menzesu, a iné az po pardnovom meškani. Všeobecne sa odporúča testovať v ten deň, keď menzes nedorazi
Stačí sa testovať pri meškajúcej ms. Načo sa testovať skôr??!! Všetko potrebuje svoj čas... aby sa spermia dostala k vajíčku, aby sa vajíčko uhniezdilo.....
Ak vieš presne kedy bola ovulácia tak 10-12 dpo môže ukázať. Niekomu môže veľmi slabo ukázať aj skôr ale to sú väčšinou tie: vidíte tam niečo? otázky. Presnejší výsledok je v deň MS alebo až po meškaní.
To je velmi individualne, kazda zena to ma inak. Mne napriklad pozitivny test vysiel az po 3 dnoch meskania. Robila som si aj v ten den ked som mala dostat a to nic, test bol negativny. Takze to fakt tazko povedat, kedy to moze uz ukazat.
no ako komu, zbytocne je testovat pred vynechanim, lebo moze to byt biochemicke a ms potom pride a bude len plac a zmarene nadeje. pri prvom mi den-dva po vynechanej ms neukazovalo nic a potom som testovala az tyzden po vynechani a uz boli kolajnice. pri druhom uz v den vynechanej ms bola jasna ciarka. ja nie som zastanca lovenia duchov, radsej pockat na ms a potom, ked nepride, tak testovat. usetri sa na testoch aj na nervoch🙂 drzim palce.
Ahojte no dnes som mala dostat ms, aj sa tak citim, test bol negativny, a uz asi mam aj slabunku krv jak ked mi zacina Ms.... tak ono to asi tento mesiac nevyslo 😞 skusali sme to prvykrat. Myslela som ze to vyjde ze to bude bez problemov...
Asi uz nie je sanca zeby som bola tehu vsak..
@ukulela neviem kedy mam, podla apky mi ukazuje na taky 15 den. Ale skusali sme aj cez ten den a vidite ze sa nepodarilo. Podla hlienu to neviem zistit, vraj ked je taky priesvitny, ale ja vacsinou mam vzdy taky biely klasicky hustejsi

5-6 dní pred očakávanou MS