Kedy prebehla ovulácia?

29. feb 2024

Ahojte zmienky,potrebovala by som troska poradiť nakolko som troska zmätená v akej faze cyklu môžem byt - podľa príznakov ovulacne bolesti a hlien mala byt ovulacia cca 14-16den cyklu(ovulacne testy negatívne), dnes robený ovulacny test-20.den cyklu asi negatívny (nikdy som nemala tak vyraznu testovaciu čiarku na ovulacnom teste) ale vonkajšie príznaky žiadne. Čomu skôr veriť testu, ci vonkajším príznakom prip mala to niektorá podobne ? Ďakujem za odpovede😊 a prikladám foto dnešného ovulacneho testu

sussie1
29. feb 2024

Kedy realne prebehla ovulacia podla mna zistis az spatne podla nastupu ms, ked odratas tych 14 dni. Ak sa snazite o mimi, tak by som to nepodcenila a brala ako moznu ovulaciu aj tento test. Dalsou moznostou je, ze ovulacia prebehla, ked si citila priznaky a ak sa podarilo, tento test uz moze byt pozitivny pri vcasnom tehotenstve (niektore zeny to tak maju, ze maju na zaciatku tehu pozitivne ovulacne testy) Kazdopadne trpezlivost, ukaze to cas ;)

sofia1979
1. mar 2024

No toto môže znamenať aj tehu správ si tehu test... Rozprávajú tu žienky, že skoré tehotenstvo dokáže rozpoznať aj ovulačný test. Ak máš istotu, že si hlien mala v polke cyklu len to proste ovu test nezaznamenal proste si to nemusela vymáknuť. Či máš teraz príznaky ovu?

autor
1. mar 2024

Ďakujem žienky…počkám ešte pár dni a uvidim,možno aj spravím test …..momentálne nemam žiadne príznaky ani ovu ani tehu…pôvodný plán bol konečne troska viac spoznať svoj cyklu aj preto som začala robiť testy a viac sa sledovat, ale zatiaľ mam ešte väčší chaos z výsledkov😂😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre