Používame cookies. Viac informácií tu. OK
abriela
4. jan 2012

@simonkato mne v nemocnici povedali cakat 2 roky. Bola som zufala a pripadala mi to neskutocne dlho. Moj lekar povedal cakat 1 rok. Ale po 6 mesiacoch som bola na prehliadke, spytal sa kedy planujeme dalsie babo - povedala som, ze hned, a neprotestoval. V zahranici sa odporuca cakat min. 6 mesiacov. Dozvedela som sa, ze po CR vraj zena tazsie otehotnie, ale je to ais individualne.
Plodne dni zistit meranit bazalnej teploty. Je tu taka tema, najdes tam viac. Mozes pit alchemilku a brat kyselinu listovu, pripadne femibion.
Drzim prsty nech mas co najskor // a dotaihnes to do uspesnejsieho konca.

tea333
4. jan 2012

mozes si zacat merat bazalnu teplotu, najdes tu aj temu grafy bt kde ti baby poradia, mozes aj sledovat hlien, alebo robit ovulacne testy.mozes brat napriklad femibion 800 alebo iba kyselinu listovu. kedze si mala cisarsky, najlepsie otehotniet az po roku od cisara.samozrejme je to na vas, vela bab otehotnelo aj skor.
Mrzi ma vasa strata a zelam vela stastia v snazeni, a krasne zdrave babatko.

simonkato
autor
6. jan 2012

@abriela
@tea333 dakujem vam dievcence alchemika kupena kyselina listova tiez uz len nech skonci mrska a mozme na to skocit.Dufam ze sa nam to podari a zvladneme to uspesne az do konca. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli