Kedy sa môžme začať snažiť o bábätko po potrate?

marcela1992
26. máj 2011

Ahojte,prave som prezila potrat,nesiem to dost tazko a chceli by sme to cim skor skusit znovu.Po akom case po potrate mozeme mat s priatelom sex akedy sa mozme pokusit o dalsie babatko?

janie80
26. máj 2011

@marcela1992 ahoj. skus aj tuto temu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/ake-mate-skusenosti-s-kyretazou/ su tam zlate kocky, ktore pomozu, poradia, pofukaju ranky...

marcela1992
autor
27. máj 2011

dakujem

evaevika
1. nov 2011

Ahoj vsetkym.Chcem sa spytat kedy mozem zase zacat sa pokusat o babenko ja som samovolne potratila v 10 tt a strasne by som chcela ako najrychlejsie znova byt tehulka ale neviem po akom case mozem zase zacat lebo na jednej strane sa strasne bojim ze sa mi zase stane to co sa mi stalo a to by som asi uz psychicky nezvladla DAKUJEM Vam vsetkym za radu

bosoriak
1. nov 2011

@evaevika Pozri tie linky na temy, co su vyssie. A ja som po potrate v 8.tt otehotnela po prvej menstruacii po kyretazi a vysledok mi spi v postielke 🙂 Takze podla mna ak sa ma tehotenstvo udrzat, tak sa udrzi aj hned. Drzim palce.

siwinka1717
1. nov 2011

@evaevika Ahoj, my sme prišli o bábo minulý rok v novembri v 10 tt, ešte ma aj zle vyčistili, tak ma museli ešte raz. Znovu sme sa mohli pokúsiť po 3 mesiacoch po vyšetreniach ( genetika atď ) , vraj je ale najlepšie pol roka. No doktor mi povedal, že mal kočku čo otehotnela hneď po prvej menštruácii po kirete a všetko bolo v poriadku. Trpezlivosť a držím palce.

evaevika
1. nov 2011

@siwinka1717ahoj dakujem ti velmi pekne za odpoved ja som uz zufala stoho lebo dlho sme sa snazili a ked som zostala tehotna tak v 10 tt som on prisla a nevedela som ani kedy a kde ja byvam v zahranici a tu su doktory taky ze ti nic poriadne nepovedia mna necistili mne dali len tabletku ktoru som si mala zviest a ta ma mala vycistit.Tu vsetko riesia tak ze vsetko nechavaju na prirodu takze je to tu vsetko divne premna.dakujem

tinki
2. nov 2011

@evaevika hneď po prvej menštruácii sa môžte začať snažiť. Mysli na to, že plod nebol v poriadku, preto sa to stalo. Príroda to má tak zariadené, že ak nie je niečo v poriadku, tak to vylúči preč. Nabudúce už bude dobre.. 😉

blue_eyes
28. máj 2012

@bosoriak že výsledok mi spí v postielke....veľmi krásne napísané 🙂))

lussi2
29. máj 2012

@marcela1992 ahoj ja som dostala menzes mesiac po kyrete, hned sme sa zacali snazit a vysledok sa dostavil hned🙂 . Sam lekar nam to doporucil. Hlavne sa musis citit dobre psychicky. Drzim palce 🙂 .

marcela1992
autor
30. máj 2012

@lussi2 ahoj.no náš maličký už má 2 mesiačiky,vyšlo hned mesiac po potrate 🙂

lussi2
30. máj 2012

@marcela1992 tak to je super 🙂 dúfam, že ja my budeme ten pripad 🙂

janula2407
23. máj 2015

Dobry den chcela som sa opytat potratila som v 20 tt...cakali sme dvojicky.je to pre mna velmi tazke...Podla vas po akom case je najlepsie sa o to znova pokusit ??