Kedy správne pichnúť Ovitrelle?

15. dec 2021

Ahojte dievčatá,môžte mi prosím napísať vás názor,kedy podľa vás je lepšie si pichnúť ovitrelle 🙏? Sledovaná som bola dr.5 mesiacov a vždy som mala ovu presne na 14DC.Môj gyn. má teraz dovolenku 2 týždne,tak mi to teraz nevie odsledovať,ale mi kázal si pichnúť ovitrelle na 11 DC večer,je to v poriadku podľa vás,nie je to skoro?Najprv rozmýšľal na 12DC,ale nakoniec povedal takto a mne to preto stále vŕta v hlave🤷.Brala som aj clostilbegyt od 4DC... ďakujem 😍

janetinka27
15. dec 2021

brala som clostil od 3DC. na sone som bola 10DC a znova som sla na sono aj 12DC, kedy mal folikul 19mm a hned mi pichali ovitrelle. ale ci to bolo tak spravne, neviem.

jaja8_9
15. dec 2021

Ja som si pichala ovitrelle 36hod pred OPU takže skôr o jeden den, v tvojom prípade záleží akú si mala folikulometriu a aký dlhý máš cyklus 🙂 riad sa podľa lekára

marinecka95
15. dec 2021

Ahoj, ja som akurát na ceste z CAR - 11 deň cyklu, folikul 20mm - mám si dnes večer pichnúť ovitrelle a IUi ideme v piatok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre