Kedy ste sa začali snažiť o druhé bábo od prvej sekcie?

lea100
3. dec 2014

A napiste či ste rodili druhykrat prirodzene alebo zasa sekciou, ja velmi tuzim rodit prirodzene.

liz_lemon
3. dec 2014

1,5 roka, opat sekcia, ale asi by som mohla aj prirodzene

cerez
3. dec 2014

Chceli sme po troch rokoch, no nedarilo sa. Rozdiel mám 6 a pol roka a druhé dieťatko som porodila prirodzene.

marjuk
3. dec 2014

Ahoj, ja mam skoro 15 mesacnu dcerku a tiez by som chcela druhe babo porodit prirodzene, prve bolo kvoli KP. No zatial sa ani nesnazime lebo mam problemy so stitnou zlazou.

zonjushe
3. dec 2014

zacali sme sa snazit ked mala dcerka 2 roky 3 mesiace a vyslo to na 1x 🙂 .. sposob porodu este nie je isty .. uvidime, qko nq tom bude jazva ..

stepanka274
3. dec 2014

no ja som porodila druhé bábo po sekcii necelých 16 mesiacov, takže som otehotnela približne pol roka po sekcii, lekár ma vôbec neupozornil na riziko. Druhé som však porodila bez problémov prirodzene, aj tretie aj štvrté bábo - vybehli ako zo školy - rýchlo a bezproblémov 🙂 😉 😉

nasta55
3. dec 2014

6,8 ROKA

jana2605
3. dec 2014

ja som mala obidve na sekciu, prvé muselo ísť rýchlo von a druhé po 4,5 roku tiež na sekciu

vejula
3. dec 2014

@lea100 sekcia apríl 2010, snažiť sme sa začali na začiatku r. 2012, dcerka sa narodila v novembri 2012 vaginalne 🙂

lea100
autor
3. dec 2014

Dakujem mamičky za každý Váš príspevok , mám nádej ako tu píšete , že ste rodili po sekcii aj prirodzene.. nasa dcerka ma teraz 15 mesiacov , ked bude mat cca 2 rocky chceli by sme uvazovat o surodnecovi 🙂 druhej sekcie sa velmi obávam, po prvej som sa tazko a dlho zotavovala.. este aj rana sa nechcela nejak zahojit, musela som chodit na cistenie peroxidom :( je to velky zasah do organizmu ani sa uz neda tak sportovat ako kedysi .. po vacsej namahe to zacalo boliet tak este asi musim pockat ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre