Kedy začať snažilkovať po potrate?

blue_eyes
28. máj 2012

Po akom čase ste začali pracovať na mimi pokiaľ ste pred tým potratili? Ja chcem počkať na prvú mršku a ísť na to, aj keď je to riziko....ale cítim to tak, že to musím hneď skúsiť. Otehotnieť sa mi podarilo po mesiaci snaženia, žial v štvrtom mesiaci som spontánne potratila, ani výsledky ešte nemám /som týždeň po spontánnom potrate/.

marikac
28. máj 2012

ja som cakala na prvu mrchu (MA v 3 mes.)a hned po nej som otehotnela, bola som sice na rizikovom tehu....ale dnes mam 7 mes. dcerku 😉

lucka1987
28. máj 2012

tiez som hned po rpvej mrche si povedala, ze cakala osm dosta ideme na to 😀 mala som MA po roku a pol snazenia sa a po kyrete sa podarilo akosi hned.. cize ako sme si povedali, ze davat pozor si nebudeme, tak som aj ostala tehotna. sice som bola tiez na rizikovom. a par kraz som aj do nemocnice musela, no mam krasneho drobca

blue_eyes
autor
28. máj 2012

ja mam prvu mrchu dostat koncom juna zaciatkom jula...a potom to chcem risknut....no ide o to ze este nemam vysledky...a urcite doktor nebude nadseny.....

danu
29. máj 2012

@blue_eyes pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala linky katren

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre