Kedy začať užívať Gynex po samovoľnom potrate ?

simik7192
8. feb 2020

Ahojte, mam otázku, že je tu niektorá čo ste užívali gynex po samovolnom potrate? Môžem ho brať ihneď po kontrole u dr? Alebo mam počkať po skončení čistenia a až tak ich mám začať brať? Chceme sa ďalej snažiť o bábo, a koľko ste vy čakali, čakali ste najprv na prvu ms alebo ihneď ako vám skončilo čistenie, vraj tel
o si povie samo či je už na to pripravené prijať ďalšie tehotenstvo... Všade hovoria ináč.. 🥴😐

katarina414
8. feb 2020

Ja som ho začala brať po MA hneď, potom som pridala aj inofolic, po kyrete som mala jedenkrát menštruáciu a ďalšia už neprišla ;) dnes mám trojročného synčeka 🙂

sunny_g
9. feb 2020

@katarina414 a keď netreba kyret treba ten cyklus počkať?

katarina414
9. feb 2020

@sunny_g možno nie, ja by som sa opýtala doktora

sunny_g
9. feb 2020

@katarina414 lekár rovno vravel, že sa ide ďalej a že mi môže v rámci cyklu dokonca určiť kedy prebieha ovulácia. Bol veľmi milý a nápomocný. Tak to vnímam tak, že môžeme ďalej skúšať

katarina414
9. feb 2020

@sunny_g mne to veľmi psychicky pomohlo, keď som hneď otehotnela. Tak držím palce ;) inak, mne povedal, že po potrate žena ľahšie otehotnie, lebo telo je na tehotenstvo nastavené...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre