KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

mima11
3. apr 2009

Luly, už Ťa prenasledujem!!!!!!!!

luly3
autor
3. apr 2009

😉 vidíííííííííííím 😀 😀 😀

kacarina
3. apr 2009

aj ja som tu uz 😀

luly3
autor
3. apr 2009

kacarinka čo tak skoro hore,hmmmmm? 😕

mima11
3. apr 2009

Ahoj Kacarinka!

kacarina
3. apr 2009

Ja vstavam kazdy den cca. o 7 🙂 A dnes rano som ako na povel konecne dostala mršku, takze zacinam s Estrofemom 😅

kacarina
3. apr 2009

A to uz mozno nebudem tak poslusne o 7 vstavat, lebo mne Estrofem taku spavu nemoc robil, ze az 😀

luly3
autor
3. apr 2009

kacarinka super a uvidíš ako rychlo to ubehne
a za chvilku maš dropcou doma 😉

kacarina
6. apr 2009

kuk ... dobre rano 🙂

luly3
autor
6. apr 2009

kacarinka aj tebe 😉
a aj všetkým krasne rano

kacarina
6. apr 2009

ja som prave zistila, ze utz na 10.den cyklu mi vychadza na Velkonocny pondelok 😅 Zavolam dnes do GF, ze co a ako 🙂

nanika
6. apr 2009

Babenky, zistoval niekto v tom Martine, ze ako potom s vysledkami, ze ci posielaju postou, ci ako?

andriss23
6. apr 2009

Ahojte kočky!!!Tak som dnes dala krv na HCG,14 deň po KET a nič.Presne ako som to už štyri dni tušila.
Čo mám robiť? Povedali mi,že sa mám objednať na konzultáciu a pokračovať.Mám ešte 9 zmrzláčikov.Nieje to ešte skoro?Na jednej strane by som už chcela byť tehotná,ale mám aj pochybnosti necítim sa na ďalší pokus.(a neúspech ).Ako dlho môžu byť zamrazené embryjká?

luly3
autor
6. apr 2009

andriss ☹ ☹ ☹ je mi luto
a čo maš robit????moja to je tažko radit skus najprv pozbierat
všetky sili čo máš a šup do nového a teraz úspešného ketu 😉
embrijka môžu byt dlho zmrazene

larita112
6. apr 2009

andriss, je mi to ľúto 😔 mrzí ma to, že to nevyšlo...
a či ísť hneď ďalej? ako píše luly, to je ťažké poradiť... podľa toho ako sa cítiš... ja som takto bežala naposledy maratón troch KETov (každý druhý mesiac - október 08, december 08 a potom február 09) a všetky boli negatívne. A už som nemala silu na ďalší. Ešte mám zamrazené 3 embrijká a teraz počkám až, kým sa na to budem cítiť. Takže ak sa na to necítiš, počkaj, daj sa trošičku do poriadku a potom znovu na ďalší pokus. Ono to prebolí a časom už nebudeš myslieť na sklamanie, ale na to, že tentokrát to už vyjde a budeš tehu... držkaj sa cmuky 😉

kacarina
7. apr 2009

andris :( po neuspesnom krvnom teste po KETe asi netreba cakat velmi dlho, pokial nemas ine problemy a mas mrazacikov, mozes skusat dalej ... zalezi na tom, ako sa citis, presne ako ti dievcata pisu ... nechaj tomu trosku volny priebeh, kym to najväcsie sklamanie trosku oslabne a potom uvidis ... drzim palce! 😉

kacarina
7. apr 2009

a to som sa dnes prave chcela pytat, ci tu niekto ide v aprili so mnou na KET ... to pojdem sama? 😕

mima11
7. apr 2009

Ahojte babuľky!

Andris, je mi ľúto, že Ti to nevyšlo. Nevešaj hlavu, ide sa ďalej. Ešte máš 9 mrazáčikov, to je dosť!!! To bolo Tvoje 1. IVF? Aj ja mám za sebou 1. IVF - neúspešné, 1. krv. pozitívna, 2. krv negatívna HCG kleslo. Bola som z toho všetkého dosť zničená, ale už to všetko odišlo a tiež sa chcem vrhnúť na 1. KET. Je krásne počasie, tak ma to nejako nabíja a verím, že sa nám to všetkým podarí! Som objednaná na máj na konzultáciu, tak uvidím, čo povie doktor.

Kacarinka ahoj, asi pôjdeš sama, ja idem na konzultáciu až v máji a uvidíme, čo ďalej!

ikana
7. apr 2009

mima11 ak sa môžem spytať, kde chodíš do centra?

luly3
autor
7. apr 2009

ikana čo tvoja krvička????

mima11
7. apr 2009

Ahoj Ikana, chodím do Gyn-fivu.

mima11
7. apr 2009

Luly, ahojček, ako?

ikana
7. apr 2009

mima11 to je kde? Ja chodim do Iscaru.
Luly neuveríš, v piatok nerobil moj doktor tak idem dnes, inak gratulujem k čiaročkám.
🙂

mima11
7. apr 2009

To je v Bratislave na Záhradníckej.

luly3
autor
7. apr 2009

ikana a testík si si nerobila ešte???

mimuš 😉 dobre 😅 😅 😅
ikuš čiarky mam strašne slabulinke oči si možem vyočit aby som
ich videla 😀 😀 😀 😀

kacarina
7. apr 2009

luly, slabe neslabe, ale SU TAM 😉

luly3
autor
7. apr 2009

😉 😉 😉 su no ale mohli bit silnejši 😕

ikana
7. apr 2009

Luly , neboj vsetko je OK. Test som si uz nerobila, dnes si pockam na verdikt, stále dúfam.
Ako sa pripravujete na Velku noc?

Mima11, ja chodim Iscare Blava. Mas skusenosti s Iscarom?

mima11
7. apr 2009

Ikana, nemám skúsenosti. Hlavne nech ná všetkým pomôžu, nech je to akékoľvek centrum a nech sme všetky tehotné!!!

ikana
7. apr 2009

Ja mam za sebou 3x IUI, 1xIVF uspešne mam 4 ročneho synčeka, teraz čakam na vysledok, absolvovala som KET 1X, a nemam z toho dobry pocit, dnes idem na kontrolu, tak uvidime.
Tak Ak to nevide tiež planujeme v máji Začiatok cyklu 2 IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre