KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lulu107
18. okt 2009

kedy máš ísť na krvičku?
nebudeš testovať?
aký si dnes deň po KET?

slniecko01
18. okt 2009

LULU107 dufám, ťže sa Vám to KET podarilo 🙂 a že bude opäť niekto z GF tehotný

lulu107
18. okt 2009

ahoj slniečko krvičku má pozitívnu som tehu a za 2 týždne mám ísť do GF na kontrolný UTZ, len neviem, či to vydržím a nepôjdem k svojmu gyn. o týždeň skôr, hoc budem vyzerať, že stresujem. 😀

A ty ako sa máš?

tina1
18. okt 2009

ahoj lulu, blahoželám ti. Tentokrát to bude víťazné KET-ko 🙂 . Ešte k tomu Prednisonu. Začala si ho brať 1 deň poslednej MS pred KET-kom? Nevieš, ako sa má brať pri ET? Ja som ho brara pri 2 IVF, a bola som pozitívna, no v 7 tt MA. Idem už na 4 IVF a chcem ho tiež btať, lebo vidím, že sú s ním dobré výsledky. Náš doktor v CAR ho nepredpisuje nikomu, ani pri 3 IVF mi ho nedal, že načo, zbytočné ďalšie hormóny. Ale teraz si ho nasadím hoc sama 😠.

kiara15
18. okt 2009

lulu diky dufam ze to tak aj bude lebo mam vseliake pocity neviem co si mam myslet bola som stoho vcera mimo uz som myslela na najhorsie ale ked dnes s nic nerozbehlo len ked idem na velku tak vtedy mam taky ruzovy vytok moze to tak byt??uz som 2den po mrche 😉

na krv idem v stredu11den po ket 😉

lulu107
18. okt 2009

tinka - prednison som začala brať o mesiac skôr ako som išla na KET vtedy som brala 1 tabletku denne a od 1 dňa mršky som začala brať estrofém a od vtedy som začala brať1/2 tabletky, beriem ho ešte teraz , má sa brať až do 12tt

lulu107
18. okt 2009

neboj bude to v poriadku, keď píšeš že to slabne, tak je to zlý poplach 😉
u nás v centre sa chodí až na 14 deň na krv, tak u vás sa chodí o niečo skôr

Takže dnes si 8deň po KET?

kiara15
18. okt 2009

lulu nie na 14den chodime na krv som 11den po ket.

lulu107
18. okt 2009

kliara - nechceš testnúť? ja som testla na 12 den a boli //.
Ty tam tiež nájdeš //

kiara15
18. okt 2009

lulu mam strach pred testom ale uvidim 😉

slniecko01
19. okt 2009

lulu 107 gratulejem, som rada že to vyšlo 🙂 , tak nás prídi pozrieť do tehotných pipin z GF 😀

kiara15
19. okt 2009

lulu testla som a bolo// 😉

lulu107
19. okt 2009

kiara - no super teším sa s tebou 😀

andriss23
19. okt 2009

Ahojte!!

Kočky gratulujem,a nech je všetko OK!!! 🙂

kacarina
19. okt 2009

kiara super!!! tesim tesim 😉

sobka
19. okt 2009

Ahoj Kiara, gratulujem k dvom čiaročkám...zdvíhate gyngivu štatistiku s LULU...to je super, beriem si z vás príklad a chcem vás nasledovať a verím, že aj ostatné kočendy..držím palce🙂 Kiara, aj ty si brala prednison ako LULU?

lulu107
19. okt 2009

sobka - čoskoro nám tu napíšeš aj ty že máš na teste //.
Neboj drobčekovia sú bojovníci pekne sa budú deliť a potom šup do bruška, len pekne potom odpočívaj v postieľke!

kiara15
19. okt 2009

lulu diky moc 🙂

kacarinka 🙂 🙂 🙂

sobka prepac ale ja nechodim do gyngivu ja som sa len chcela lulu nieco spytat tak som sa tu ocitla dufam ze s nehnevate ja chodim do heliosu.a predison som nebrala 😉

kacarina
19. okt 2009

kiara, vobec sa nehnevame, kazdy ziarivy tehotny priklad je velkym prinosom k nasej dobrej nalade 😉 😀

mirka5
19. okt 2009

ahojte babenky, gratulujem tehulkam 🙂 chcem sa spytat, neviete nahodou ako je to s mrazenim embryjok ked ich tam uz budeme mat rok, ozvu sa nam z GF sami alebo mam zavolat ja ze chcem predlzit mrazenie?

kacarina
19. okt 2009

mirka, na predchadzajucej strane som o tom pisala, nazri tam .. mne volala Harbulakova sama ...

lulu107
20. okt 2009

mirka - ani sa nepochváliš ako si na tom: drobčekov máš už v brušku.
Aj mne sa pomalý končí doba mrazenia 😉 mám ju do marca

nelly3
20. okt 2009

ahojte 🙂 baby chcem sa vas opytat tento mesiac som bola na prvom IVF. - neuspense, ale mame 11 mrazacikov, zaujima ma, ze dokedy mi trva to zmrazenie ked teraz v oktobri mi ich dali zmrazit, v zmluve som ziadny datum nevidela, ma mi to platit do buduceho roku t.j. 10/2010? dakujemmm, kedy je najlepsie ist na KET-ko? hned po dalsom cykle? neviem sa rozhodnut, ci teraz alebo to necham na januar.

kacarina
20. okt 2009

nelly, myslim, ze to mrazenie je vzdy na rok, potom sa to predlzuje na dalsi rok, t.j. plati dalsi poplatok ...

lulu107
20. okt 2009

nely - na KET môžeš ísť na druhý cyklus

lulu107
20. okt 2009

dnes som si čítala letáčik z utrošu a je tam písané, že počas tehu sa ma dávať len vaginálne, tak neraz neviem ako si ho mám dať keď pôjdem na UTZ.
Vie mi niekto poradiť? Tehuľky vy ste to ako robili?

kacarina
20. okt 2009

mne vzdy utros kazali vkladat, len keby nejake spinenie nastalo, tak zapijat ... tak ked potrebujes kvoli utz, tak jeden den zapijes, podla mna by nemal byt problem 😉

sneznik
20. okt 2009

Ahoj Lulu,
ano v letaciku je pisane, ze vaginalne a nam aj sestricky hovorili, ze si ho mame davat vaginalne. No ja ked som isla na UTZ, tak som si ho nedala rano doma, ale az po UTZ s rozdielom max 45 min az hodiny, myslim, ze to az tak nevadi. Kedy ides na UTZ?
A kde sa schovava Tinka? Asi potichucky caka na // a potom pride oznamit dobru spravu, drzim palce.

lulu107
20. okt 2009

Ahoj snežník už si tu dlho nebola ako sa máš? Ty si teraz pred KET?
Na UTZ idem 3.11, ach dúfam, že tam budú pozitívne správičky, pretože bruško rastie 😀
No ja utroš beriem o 7h, tak tam nabehneme asi prvý 😉 mne sa zdá, že sestrička mi povedala po punkcii, že ak zabudneš si ho dať, tak treba to spraviť do 2 hodín.
No budem musieť si ho dať trošku neskôr, pretože ako tehotná by som ho nemala zapíjať! Inak mne Harbulak povedal, že raz denne ho môžem kľudne zapiť, ale to bolo po punkcii, neviem ako je to keď som tehu, no riskovať to určite nebudem, radšej tam budem hneď prvá 😉

kacarina
20. okt 2009

vidis lulu, to je sila, mne sestricka povedala, ked som tam v maji volala, ze som zacala spinit, ze ak moc spinim, tak utros zapijat, aby sa nevyplavoval ... zaujimave 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre