KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
10. feb 2009

Luly, no tak super, marec to istiiiii 😉

Ja pridem na rad mozno tak koncom aprila resp. v maji, takze budem za tebou "v zavese" 🙂

A Laritka by mala byt teraz niekedy na rade uz, pokial sa dobre pamätam.

Krasne snezi? No nam tu dnes navalilo tak 15-20 cm noveho snehu, rano nebolo nic 😕
Vecer sme na chvilu vybehli autom krizom cez mesto a po ceste sme roztlacali 3 auta a stretli sme 2 nehody
no radooost 🙂)))

luly3
autor
10. feb 2009

no to ti verím 😀

jasne laritka teraz načne vlnu ja spravím vláčik a ty budeš naskakovat 😀 😉

kacarina
10. feb 2009

ok, dohodnuteeee 😉 😀 tesim tesim 😀

luly3
autor
10. feb 2009

😀

vika34
10. feb 2009

ahojte,dnes som dala prvý estrofen,takže koncom februára idem do toho 😀 😀 😀

luly3
autor
10. feb 2009

vika super gratulujem a teším sa 😉 😀

vierko
10. feb 2009

Ahojte,
tak ja som dnes bola na teste a ako som predpokladala negativny ☹ Ked mi to povedali zobrala som to celkom v pohode, ale teraz mi je velmi smutno a strasne sa z toho chcem pozbierat, len neviem ako 😢
Chcela som sa vas spytat na vas nazor. Ked mi robili punkciu mala som 9 vajicok, z toho 8 bolo zrelych a tie aj oplodnili. Mali sme predlzenu kultivaciu 6 dni a 2 embrijka, ktore mi aj vlozili boli 200bunkove, ale vsetky ostatne sa zastavili, tak nam ani nic nezamrazili.
Prosim vas neviete mi poradit, moze to byt aj tym, ze sa proste moje a manzelove bunky k sebe nehodia, alebo ci to moze byt sposobene tym, ze mame velmi nekvalitny spermiogram 5mil a dost nepohyblive?
Sestricka mi povedala, ze na dalsie IVF mozem ist uz o styri mesiace. Ake mate vy skusenosti? Da sa to opakovat uz tak skoro?
S manzelom sme sa rozpravali, ze ked pojdeme na druhy pokus, dame si spravit aj to drahe vysetrenie embrii, ktore stoji okolo 40 000. Nemate s tym skusenosti? Vedia tam odhalit pricinu zastavenie vyvoja tych nasich embijkov?
Uz sme rozmyslali aj o tom, ze keby bol problem v spermiach, skusime to z darcom 🙄
Viem, ze je to vela otazok, ale myslela som ,ze by ste mi vedeli poradit ☹
Ak si na to niektora najdete cas, prosim vas, poradte 😖
D.

larita112
10. feb 2009

ahojteeeeeee 😀 tak ja idem zajtra na utz, takže dám vám vedieť, kedy bude ket... a inak niečo na mňa lezie (teda okrem manžela 😀 ) ale nejako sa z toho dostanem - už pijem teraflu a to mi vždy zaberie 😉

vierko, je mi to ľúto, veľmi som ti držala palčeky... 😔 (zajtra ti napíšem viac...)

babulky, všetkým nám držím všetky palčeky... ono sa nám to už čoskoro podarí 😉 cmuky

luly3
autor
11. feb 2009

vierko ☹ je mi luto
čo sa týka tych embrii ktore sa prestali delit po PK, nieje to tým
že vaše bunky sa k sebe nehodia, proste embria boli slabunke,
pri PK vela embriok takto odchádza, mne sa stalo pri 1 IVF to iste
9 embrii 2 vložili ostatne sa prestali delit.
každym ivf sa šanca na otehotnenie zvyšuje, na druhom ivf som
už mala 14 embrii stoho mi dve vložili a 8 mrazili, 4 to vzdali 😉
vierko viem je to tažke ak povedia je nam luto negatívne, ale
nam nič inšie nezostáva len sa pozbierat a ist za svojim cielom dalej.

larit aky bol ullt???? držím palečky

larita112
11. feb 2009

luly utz som vydržala a ket mám v pondelok ako som predpokladala... takže hurá do boja... a mohli by sme ho aj vyhrať... 😀 🙂

matiasko
11. feb 2009

ahojte 🙂
tak ja sa tiez pridavam v pondelok nam maju volat koli embryjkam a v utorok huraaaaaaaaaa na KET?
laritka a mozem sa ta opytat nevies aku si mala sliznicu v mm 🙂 ked si bola na UTZ a kolky DC si bola

kacarina
11. feb 2009

vierko, netusim, ake dlhe snazenie mate za sebou, ale drz sa, nedaj sa, bojuj dalej, urcite to stoji za to 😉

kacarina
11. feb 2009

laritka a matiasko joooooj tesim tesim, ako keby som to ja uz isla 😅

luly3
autor
11. feb 2009

joooj kočky držím palce 😉 😅

matiasko
12. feb 2009

ahojte 🙂
a dakujem velmi velmiiiiiiiiiii dufam ze nam to podariiiiiiiiii
a budeme konecne tehu 😉 😉

larita112
12. feb 2009

babulky 😉 😉 😉 už aby sme boli konečne tehu všetky 😉 cmuky

kacarina
12. feb 2009

Lari, no dobre tedaaaa, nech je po tvojom 😉 😀
Nech dame niekde stretko ako bruchane bruchate uz konecneee 😀

luly3
autor
13. feb 2009

ahojte ako sa mame????

luly3
autor
13. feb 2009

nikde nikoho ☹
pekneho valentína zajtra 😅

elisa7
13. feb 2009

ahoj,
tak ja idem v tesnom zavese za vami na KET v stredu.V nedelu zacinam brat Utrogestan a zabudla som,ci sa ma pred KET vkladat alebo normalne zapijat-poradite mi?

luly3
autor
13. feb 2009

ahoj
pred KET ráno zapíjat, po KET večer vkladat 😉
držím palce

vika34
13. feb 2009

ahojte ,vierko mne robili predimplantačnú genetiku embrií a pokiaľ viem dáva sa to robiť iba ak máš genetický problém,alebo máš nad 35 rokov,alebo môj prípad viac krát si potratila,ale nikto ti nič samozrejme nezaručí,mne vložili dve zdravé embriá a aj tak som potratila,takže ak nemáš jeden z týchto problémov ušetri peniaze .Mňa celé IVF s PIGD vyšlo na 80000,ZOSTALI MI Z 21 embrií nakoniec iba 5 dobrých a teraz sa chystám na KET.
Idem na celý tt na lyžovačku a ked sa vrátim v pondelok budem už 14DC,nebude to už problém na prvý UTZ?Píšu od 10 do 14 DC,tak som ešte v termíne,vy ostatné ste boli ktorý deň?Laritka budem na teba myslieť a samozrejme aj na ostatné ,ktoré osobne nepoznám a idú na KET ,nech sa vám všetkým zadarí,pá

luly3
autor
13. feb 2009

vika nieje to problem 😉
kludne si zalyžuj a potom šup babo do bruška 😀

luly3
autor
14. feb 2009

babule kde ste dnes nikde nikoho ☹ ☹ ☹ ☹
užívate si valentínku, čooooooooooooooooooo 😀

luly3
autor
15. feb 2009

ahojte raketky 😅
vidím že nikde nikoho 😒 asi mate vela robotky

ja už užívam prednison a akosi mi s neho nieje dobre 😝

elisa7
15. feb 2009

Ahojte,luly-dakujem za odpoved.S tym Prednisonom su vraj prve dni strasne,kym si nan organizmus trochu zvykne,tak sa drz.Ja som pridala Utrogestan,a idem umriet od unavy-to je strasne,s kazdym dalsim pokusom je ta znasanlivost liekov horsia-asi fakt starnem.

larita112
15. feb 2009

ahojte 😉 tak ja už idem zajtra na to 🙂 len som už 2 dni v posteli, lebo som akosi prechladla a chcem sa z toho čo najviac dostať aby som zajtra bola ako-tak v pohode...
o 9:15 máme vloženie embrijok, ktoré sa nám dnes krásne rozmrazili 🙂 tak nám držte palčeky 😉

luly3
autor
15. feb 2009

laritka 😉 budem na vás mysliet

mici11
15. feb 2009

Laritka, velmi velmi ti drzim palceky a uvidis tento krat to vyjde 🙂 🙂 🙂

kacarina
15. feb 2009

Lari drzte sa, aj ostatne GYNFIVacky z vedlajsej temicky, myslim na vas velmi moc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre