Koľko rokov ste mali, keď ste mali prvé dieťa?
Mam pocit, že život tak rýchlo beží.. Roky utekajú a my stále nemáme dieťatko. Chcem si len spraviť prieskum, koľko rokov ste mali vy a váš muž keď ste mali prvé dieťa?
Aaach: ja 39, muz 48. Pre oboch prve. Uz mame aj druhe. Ale je to zaberak v tomto veku 🤣
Ja za 3m 21 ked sa mala narodila a priateľ 20 🙈 teraz mam priateľa ktorý ma 42 a ja skoro 30 on ešte žiadne nema a pokusame sa ❤️

Ja 29 a považujem to za najlepsi vek na prvé dieťa po každej stránke, vždy som to tak chcela a nemenila by som.