Koľko rokov ste mali, keď ste mali prvé dieťa?
Mam pocit, že život tak rýchlo beží.. Roky utekajú a my stále nemáme dieťatko. Chcem si len spraviť prieskum, koľko rokov ste mali vy a váš muž keď ste mali prvé dieťa?
Prve babo obaja 32 rokov, druhe babo obaja 35, obe deticky planovane
My sme sa skor na to necitili a to sme spolu uz 15 rokov 😂 dali sme si nacas
@marlenka369 ako pre koho, závisí od priorít, predstav o živote a toho, čo chceš dosiahnuť. A keďže ja som chcela všetko- manžela, bývanie, PhD titul, pocestovať, mat dobry stabilný job a nejaké financie, 29r mi príde úplne ideálny vel a aj preto si teraz to materstvo tak užívam a som spokojná so svojim životom. Je to ale zvláštna otázka, lebo pre niekoho je ideálny vek 20r a pre niekoho ešte ani 35 nie je dosť. Pre mna je to ideálne tak, ako to mám a nič by som na tom nemenila😉
1. Tehotenstvo kedy nam obe deticky umreli po porode som mala 29r. a muz 31 r.
2. Tehotenstvo mimomaternicove ja 31r. a muz 33
3. Tehotenstvo - zdravy syn, ja 33r. a muz 35r.
4. Tehotenstvo mimomaternicove ja 36r. a muz 38r
5. Tehotenstvo prebieha teraz a mam 38r. a muz bude mat koncom roka 40
Ja 37 a priateľ 42 a túžba bola dva roky a teraz máme 3 mesačný poklad.Ale netlačili sme na nič,aj tak nás to krásne prekvapilo 😊
