Kto začína snažilkovať v máji 2014?

mirisel
1. máj 2014

ktoré idete snažilkovať tento mesiac šup sem.. 🙂

siska765
5. máj 2014

@nyky23 dakujem ,podobne 🙂

petra2226
6. máj 2014

tak kocky pridavam sa k vam 🙂 uvidime co z toho bude,ale nepocitam s tym nejako ze by sa to na prvy krat podarilo 🙂 tak drzim vsetkym palce

verbal
6. máj 2014

Ahojte, ja sa pridavam... Dnes 1DC 😉 Chceme este tretie babo. Skusali sme to aj minuly rok. Teraz bola od januara pauza a od tohto cyklu zaciname! aj budete nejako presne urcovat plodne dni?

22beba
6. máj 2014

@mirisel ideme na to ??? :-P

cenculinka
6. máj 2014

Ahojte koceny.tak aj ja sa pridavam k vam 🙂

mia2013
6. máj 2014

Tak šup všetky do toho 😉 ...milovať sa hlavne s vášňou a láskou a nechať všetkému svoj čas...a natlačiť na pílu 😝

zuzkadf
6. máj 2014

Ahoj dievčatá , pridávam sa k vám.My sme zacali uz v aprili ale nachladla som od spodu ,takze sme tym padom aj skoncili🙂Uvidime co prinesie tento mesiac.Dcerka sa nam podarila hned,snad ani naše druhé dlho nepotrvá🙂 držim vám aj sebe palce 🙂))

strihalka
6. máj 2014

Ahojte pridavam se k vam...aj ked mi nezaciname, my porkacujeme v snazeni...V 2/2014 jsem mela MA a ted mame prvni mesic povoleny se snazit....drzim ostatnim palecky

mia2013
6. máj 2014

@strihalka Držím palečky aj Tebe...Ja som mala MA pred rokom a začíname od apríla 🙂

strihalka
6. máj 2014

@mia2013 az rocni pauzu ste si dali?ci boli aj nejake ine komplikace?

strihalka
6. máj 2014

@verbal ja si plodne dny hlidam merenim baz.teploty a ovulacnimi testy..🙂

cuculiatko88
6. máj 2014

@mirisel začíname sa snažiť o druhé babo,tak snáď sa nám to aj podarí tento.mesiac 🙂

mia2013
6. máj 2014

@strihalka stratila som pri kyrete veľa krvi a odmietla som transfúziu, tak som sa viac ako pol roka zotavovala 😉

strihalka
6. máj 2014

@mia2013 fuha☹ trak to ano....my jeste cekame na vysledky z genetiky..ci bol naozaj problem tam,a lebo to bola jen nahoda,kedze jsemsi pri prave dcerke musela pichat fraxik od 20tt

mia2013
6. máj 2014

@strihalka v mojom pripade to bola parcialna mola 😒 . Ale už je to za nami...bola to skúsenosť, ktorá Nás niečo naučila a posunula ďalej.

strihalka
6. máj 2014

@mia2013 prosim te a to je co?

mia2013
6. máj 2014

Hmm...to som sa čudovala aj ja...nikdy som nič také pred tým nepočula. Je to "potvora", ktorá začne parazitovat na plode a potom nastáva odumretie plodu.

verbal
6. máj 2014

@strihalka ja som tiez merala bazalnu aj pouzivala ovu testy, teraz skusim najprv bez len tak odhadom... a ak by to neslo 3- 4 cykle pritvrdim! ale tak cvicim aspon panvove dno, nech mam lespi pocit! 😉

strihalka
6. máj 2014

@mia2013 fuha, svinucha radna....

mirisel
autor
7. máj 2014

@22beba jasne 😀 😀 😀 😀

stefivarg
7. máj 2014

My sa snažíme po kyrete od marca, toto je zatiaľ druhý cyklus, tak som zvedavá, či platí, že po kyrete to ide ľahšie 😉

satanka1
7. máj 2014

@stefivarg nám sa podarilo po 3 mrchách po kyrete,kamoške po 2.mrche. držím palce

satanka1
7. máj 2014

@strihalka
@mia2013 je to ako by zmutované tkanivo..vyzerá ako strapec hrozna a napadne placentu,kt.prestane dávať bábetku výživu.
Lekári odporúčajú otehotnieť až po roku.

stefivarg
7. máj 2014

@satanka1 to by sa aj mne pozdávalo 😉 ďakujem 🙂 Inak, raz aj my budeme mať Sabínku 😉

satanka1
7. máj 2014

@stefivarg možno by sa podarilo aj ten prvý cylus čo sme sa snažili,ale nemala som plodný hlien..za to ten ďalší mesiac (apríl) mi to vynahradil 🙂
Sabínka je krásne meno a je veeeľmi papulnatá a tvrdohlavá 🙂
určite sa podarí..držím palce

mia2013
7. máj 2014

@satanka1 Ja som si potom našla na googl o mole veľa popisaneho a je to "potvorka". Mne gynekolog povedal, že po 3 mesiacoch, keď úplne klesne HCG...ale my sme sa rozhodli, že začneme, keď to budeme cítiť, že je správny čas 😉 tak sme nejako spontánne začali cca po 1 roku 🙂

sisi333
7. máj 2014

Tiez sa zaciname snazit sice mam od cisarskeho len tri mesiace ale ideme nato malicka nam totiz zomrela

satanka1
7. máj 2014

@mia2013 dobre si urobila...že ste počkali..že vraj môže byť ešte v tele,aj ked hcg klesne na 0

satanka1
7. máj 2014

@sisi333 to mi je veľmi ľúto ☹ pri pôrode zomrela?

sisi333
7. máj 2014

@satanka1 dva dni po je to strasne chceme velmi babatko jedine to tu bolest trosku zmierni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre