Ktorý deň cyklu treba začať užívať Inofolic?

simis105
15. apr 2014

Ahojte! Chcem sa spytat, aky DC je dobre začať barať inofolic????
Dnes som už 7 DC tak neviemči si mám dnes dať prvý sáčko alebo či to už nieje neskoro? alebo mám počkať až na ďalší cyklus???
Ďakujem za odpovede 😉

mata1706
17. júl 2016

@andy57 uz je predany..

tina018
4. aug 2016

@andy57 ahoj ak mas este zaujem ja mam doma dva cele balicky, kupovane z polskej stranky, lebo tam vyjde o nieco lacnejsie, posuniem za 10€ jedno balenie 🙂

andy57
4. aug 2016

@tina018 ahoj musím počkať do utorka potom sa ti vyjadrim

tina018
5. aug 2016

ok 🙂

evikkuvik
25. aug 2016

Baby, ak mate zaujem, tiez mi zostal inofolic 43 balickov, uz nepotrebujem 🙂 spotreba do 5/2017 cena 14€ vsetky vid https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln....

tecko28
25. aug 2016

@evikkuvik pisala som spravu cez bazar

lemi7
14. sep 2016

ostal mi inofolic a folandrol ak ma niekto zaujem 🙂

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marta284
21. sep 2016

Baby posuniem ďalej partnerský balíček Inofolic + Folandrol. Úplne nové, neotvorené balenie. Tiež mám skoro plnú tinktúru z Alchemilky a Alchemilkový čaj.

saskiaaa66
26. okt 2016

@marta284 môžem poprosoť cenu ? Inofolicu.Ďakujem

marta284
27. okt 2016

@saskiaaa66 za cele balenie aj s Folandrolom 20€, ak iba Inofolic tak 13€.

anika44
30. okt 2016

Baby a kde ste sa dočítali ako brať inofolic? Keď som si ho kúpila v lekárni, tak v krabičke som nenašla žiadny leták a v lekárni mi len povedali,že ho mám užívať každé ráno a rozmiešat ho v troške vody a vypiť.

marcimi
16. dec 2016

Dievčatá, tiež zvažujem kúpu partnerského balíčka. Ak by ste mali niektorá, odkúpim 😉

edita0527
19. dec 2016

mala by som záujem o inofolic, ak máte dajte vedieť! Ďakujem

v3v3rica
11. jan 2017

@edita0527 ahoj, mam neotvoreny kupovany v decembri, mozem posunut

tanietqaa
5. feb 2017

Mate niektorá na predaj zvyšní Inofolic? Poprosím IP. 🙂

evikkuvik
5. feb 2017

ja som kupovala vzdy cez internetovu lekaren pilulka24.sk tam 5+1 bal zdarma..jeden balik vysiel necelych 12 eur, ak sa dobre pamatam

lorry
21. feb 2017

Ahojte chcem sa poradit moze mi inozitol ak mam nizky cukor este viac znizovat ? Inofolic som uzivala pred 2 rokmy jeden sacik a bolo vsetko v poriadku, teraz po dlhej dobe som zacala uzivat inofolic znova, ale mi byva zle zavraty pocity na odpadnutie a piskanie v usiach po hodine, dvoch ako vypijem jeden sacik inozitolu. Pred nedavnom mi zostalo velmi zle na odpadnutie, neviem ci to moze byt s inozitolu alebo nie ci si to namyslam, ze s toho ? Lebo na cukre, ked som bola viac krat mam zisteny nizky cukor a ze preto mam mat vzdy sladke pri sebe. Moja otazka je ci mam pokracovat v uzivani skusit pol sacku alebo stvrtku denne, alebo to mam nechat radsej tak ? Mam pco, stihla,menzes nedostavam sama. Moze sa uzivat inofolic aj pocas menzesu , ci v tedy je prestavka ? Dakujem

26e
28. feb 2017

Ahojte baby!!!!! Dlho som tu nebola... Tak ja mam uz krasnu dceru Timeu....
Brala som inofolic ked som 1balenie dobrala ostala som tehotna ale museli to zobrat.
Brala som ho druhy krat a to boli 2 balenia zas ked som ho dobrala ostala som tehotna... Ale vzdy som ostala
tehotna ked som to vzdala.
Nejde o inofolic ale psychiku,cim viac to chcem tym je mensia sanca...

kiki94
17. mar 2017

@mimibb teraz som nasla tuto diskusiu :D no otazka :D myslis ze mozem zacat brat aj prui meskani menstruacie ? kedze ani ovulku som nemala, nic ... :/

ivike67
30. máj 2017

Ahojte dievčatá,
my sme sa s partnerom tiež snažili a nakoniec po 2 mesiacoch snaženia s práškami Inofolic a folandrol, čakáme bábätko. Som v 22. týždni.
Tým pádom mi ostali ešte nejaké sáčky ak by ste mali záujem, za rozumnú ceny veľmi rada posuniem ďalej.

edita0527
30. máj 2017

Ahojte, brali ste aj v 1.trimestri inofolic, alebo hneď ste vysadili po // ?

evikkuvik
30. máj 2017

Ahoj, ja som brala cely 1 trimester.

ivike67
30. máj 2017

ja som hneď vysadila 🙂 a brala som len čistú kyselinu listovú.

edita0527
2. jún 2017

Ahojte, ostal mi inofolic 60+5 bal za 30+poštovné. Exp. 5/2019

micikem
29. jún 2017

ahojte ... čo čítam .. nežiadúce účinky .. "iba" priberanie ? alebo aj depresia atd ?

evikkuvik
30. jún 2017

@micikem ja som ho uzivala celkom dlho, ale ziadne neziaduce ucinky..ziadne priberanie..mozes v klude uzivat

micikem
30. jún 2017

@evikkuvik ok ďakujem, uz som sa videla spuchnutá a s depresiou :D vyskusam 🙂 ďakujem

emiliasp
23. júl 2017

Baby,mám na predaj partnerský balíček Inofolic20 vrecúšok +folandrol 30 vrecúšok,nový zabalený balíček,kolegyňa už porodila a našla doma,nemá tu účet,tak posúvam ja 🙂 cena 24€

melindusinka
29. aug 2017

@ivike67 ahojky,ja by som si tie sacky vzala.Aka by bola cena?Dakujeeeem.🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre