Kyret pri prázdnej maternici a biochemickom potrate

7tinka7
28. apr 2023

Ahojte, robili niektorej z vas kyret aj ked plod na sone nikdy nebolo vidno ?

Potratila som cca v 7 tt hcg bolo maximalne na 249 hodnote. Po mesiaci som sa dostala na 50 a teraz presiel dalsi mesiac a cakam ze uz bude 0 dr odporucil kyret v pripade ze nebude 0 cakam na vysledok, avsak kedze plod nikdy nikde nebolo vidno je toto nutne ?
Uz 3 mesiace mi sleduju hcg a pri kyrete sa odporuca 6 mesiacov cakat a to mi vychadza na premarneny rok :(
Ďakujem

anjelicek26
28. apr 2023

Ano je to nutne... pravdepodobne tam niekde kusok ostal. Okolo sa moze spravit zapal, s toho zapalena cela maternica, proste toto neni dobre no... a po kyrete stacia bohate tri mesiace, mne dokonca vraveli dva...

7tinka7
autor
28. apr 2023

@anjelicek26 len ked plod nikdy nikto nevidel tak ako ho chcu dostat von mne aj hcg klesa a potvrdene biochemicke tehu tak zmatena som dost. Po novom roku som otehotnela je skoro maj a este len kyret. Verim ze posledna krv bude uz 0 a budem mat pokoj. :(
Ale ze stacia 2-3 mesiace som nevedela 🙄

carpediem81
28. apr 2023

@7tinka7 doverujte lekarom vedia co robia. Len ma prekvapuje, ze cakaju. Mne povedali, ze ak nedojde k samovolnemu potratu do par dni, mam ist na kyret. Plod mozno nevznikol, ale vajicko ste zrejme mala uhniezdene a vsetko okolo toho sa spustilo. Telo si mysli, ze je este tehotne a to je normalne v tychto stavoch. Radsej ukoncite s pomocou, nech mozete mat deti a nebudu komplikacie. Poradte sa kam ist, s kym maju zeny dobre skusenosti.

carpediem81
28. apr 2023

@7tinka7 a ano, po samovolnom potrate ked je vsetko ok cakat nemusite, po kyrete odporucaju 3 mesiace, nech sa hormonalne da vsetko do poriadku.

7tinka7
autor
28. apr 2023

@carpediem81 bola som na antolskej sustekovej aj u kocha a vsade rovnaky scenar.

floki1994
28. apr 2023

@7tinka7 uvidis ake bude hcg..mozno kleslo na nulu..ono to niekedy trva...v kazdom pripade po kyrete staci pockat 2-3 cykly nech sa obnovi stielka maternice a mozete skusat 🙂

carpediem81
28. apr 2023

@7tinka7 tak treba doverovat lekarom. Niekedy je naj sa extra nezamyslat, nech sa clovek nevystresuje,lebo to potom byva kontraproduktivne. Prajem nech vsetko dopadne dobre a coskoro sa mozete tesit z vytuzeneho babatka.

matulik123456
28. apr 2023

@7tinka7 ja som potratila v 6tt, plod nebolo vidieť, hcg 2400 ale kyret našťastie nebol nutný iba ak by dlho neklesalo hcg. Našťastie som sa po 3 tyždňoch cca dostala na 0

lujza_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre