Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
19. jan 2009

Ahojte ☹
tak už som doma, ubolená no strach, ja myslím že moja hranica bolesti je dosť vysoká ale toto bol extrém, nemohla mi prejsť cez krčok, že tam mám zákruty, normálne som slzila, potom mi to ešte vstrekovala raz čiže zase tá bolesť, lebo moj miláčik mal veľa materiálu 🙂
Ešte ako keby toho nebolo dosť tak sa nám na ceste do MT pokazilo auto, išli sme s deravým výfukom no tuning jak hrom a samozrejme že som ešte musela pokaziť el. otváranie okien, takže na mňa celú cestu fúkalo.
Už som rada že som doma, idem si teraz kus ľahnúť
Ale doktorka bola taká skvelá je to fakt človek s veľkým Č.
Anjelik už aby si bola pri nás, musíš to teraz dohnať, si nás zanedbávala
Alex suuuper takže v stredu, myslieť budem o sto dušu, aj teba to tak prvý krát bolelo?
Nelie ako ?
Vieročka picháme picháme, kedy ideš na kontrolu či rastieme. 🙂

alex
19. jan 2009

snecka mňa to vôbec nebolelo a to mi na laparke povedal, že mám užší ten kanálik krčka maternice 😅

alex
19. jan 2009

ne na laparke ale po, som chcela povedať... na laparke som spala 😀

vierka
19. jan 2009

snecka - tak to musel byt teda zazitok, ja som dnes mala tiez smolny den, ale na teba sa tusim nehrabem 😀 silno moc drzim palceky a verim, ze tento krat to vide - ved ta bolest urcite nebola len tak pre nic za nic 😉
ja som poctiva pichacka - uz mam 4 dni za sebou, dnes citim ze ma trochen boli prdelka ked si sadnem - ten prvy moment, ale potom uz pohoda... na prvu kontrolu ze ako rastieme ideme v stredu 😉

alex - tak to je super... mas krasne folikuly, tak verim, ze aj tebe to vide... ved zakladame predsa tu novu tehulkovsko-clostilovsku temu 😉 budem na teba v stredu mysliet, ja budem na kontrole a ty na IUI, no super 😀

nellie_
autor
19. jan 2009

ahojte.....
juj drzim vam palceky vsetkym....velmi moc moc moc moc 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no takze moje sono dopadlo takto - asi som ju zle pochopila, lebo mi povedala ze mam krasny 21mm folik a ze je prasknuty, to mi nejak nesedi... 😀 😀 😀 😀 to som ju zle pochopila asi...inak boli ma riadne, hned som vedela ze je nalavo.... 😅 😅 😅 fakt ho citim riadne..kazala nam este dnes a zajtra sexikovat, ale dnes je drahy v nemecku, ale vcera sme poistili, tak snad to staci...

inak ani moj graf nenasvedcuje tomu zeby ovu prebehla...mala som sa popytat detailnejsie...ale hlavne je ze tam bol ten 21mm to ma fakt tesi...
ale ze mam dost nizku sliznicu dnes som 16DC a je 8mm a zasa ma deprilovala CAR-om, ale vzburila som sa ze chcem este po laparke aspon do leta skusat prirodzene a potom teda pojdeme do centra... 🙂 😎 😎
ja fakt verim ze to vyjde aj prirodzene... 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
19. jan 2009

a tu je ten moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

myslim ze rano bude vzostup kedze mam take ovu bolesti a zajtra ked dojde manzelik sa budu dorabat vlasy a uši... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
20. jan 2009

tak ta ovu asi predsa len este nebola.... 😅 😅 😅

alex
20. jan 2009

ahoj nellie 🙂

nellie_
autor
20. jan 2009

ahojky alex
ja som pako z tej mojej teploty...mne sa zda ze mi doktorka vcera vravela ze folik praskol ale asi prd prasklo jedine tak.... 😅

alex
20. jan 2009

ja si tiež myslím, že ešte nepraskol. Ale ak si mala 21mm folík, tak čoskoro by mal prasknúť.

alex
20. jan 2009

ja tiež neviem čo a ako, lebo Pregnyl som dostala o 9:00... do 36 hodín, by mala byť ovu, to je dnes do 21:00, a vajíčko je schopné oplodnenia 12 hodín, tak to vychádza na zajtra ráno do 9:00. Bojím sa, že to nestihneme ☹

nellie_
autor
20. jan 2009

nebooooooooj ved doktor dobre vie co robi, ked ti to tak naplanovali... 😉
budem na teba mysliet...verim, ze to vyjde a budes tehulienka... 😵 😵 😵 😵 😵
no ja ti neviem ale podla mna tiez este nebola lebo ovu bolesti mam stale ja ten folik dost citim.. 😅 😅
ale to je dobre lebo v nedelu Lubos odisiel a pride az dnes, tak sa posnazime riadne... 😎 😎 😎
dufam, že ten folik praskne a nebude zas cysta to by ma slahlo asi uz.. ☹ ☹ ☹ ☹
ale myslim pozitivne, viem ze urcite praskne on bol taky zlatučký že cakal na oplodnitela... 😀 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

ja tiež dúfam, že vie doky čo robí. Nerada by som to prepásala.
Jaké ty máš vychované folíky, že takto si počkajú 😀

nellie_
autor
20. jan 2009

to je normalne synchronizácia toto... 😀 😀 😀 😀 😀
nejak ma chytaju depky ale snazim sa ich potlacat a mysliet iba pozitivne.... 😎 😎 😎
budeme tehule a basta... 😵 😵 😵

alex
20. jan 2009

no ja tiež sa snažím myslieť pozitívne, ale naozaj sa bojím, že to prešvihneme a pôjdem na IUI úplne zbytočne.

nellie_
autor
20. jan 2009

mna raz veru z tychto vecnych stresov slahne.....to je des toto...stale len cakame na nieco... 😅

alex
20. jan 2009

no veď to... ak to nevýjde už pôjdeme do centra. Aj sa teším, lebo viem, že tam nám to výjde.

snecka
20. jan 2009

Ahojte čo to tu je za nálada, hm 😠
Alex po pichnutí som ja mala ovu to viem určite na 100%, bolelo ma to, keď uplynulo 39 hodín to som už mala spermoše v brušku. Inak ešte stále špiním, Alex dokedy budem? Čiže určite to stihneš, a ja viem že ovu má prísť po 36 hod od pichnutia Pregnylu.
Nellie zajtra sa teplotka vyšvihne hore určite, keď ti povedala že je tam 21mm folik ešte môže do 24mm počkať a potom praskne, a určite prasknutý nebol lebo by ho nemohla odmerať, keď praskne vypudí vajko a to určite nemá 21mm.
Baby hlavne myslieť pozitívne. 😀
Už ste si niektorá zavádzali Utroš? Ja dnes prvý krát 2 tobolky a je tam napísané že čo najhlbšie do pošvy, no neviem či som si to dala najhlbšie. Koľko nemám ísť na záchod keď si to tam dám? Bože to sú otázky 😅

alex
20. jan 2009

sneci ale ja pôjdem na IUI po 48hodinách od pichnutia Pregnylu 😒

sneci s utrošom nemám skúsenosti 😅

nellie_
autor
20. jan 2009

sneci ja si zavadzam utrosa...dneska som zacala, ale uz som ho mala....na zachod mozes ist kludne hned neboj, neovplyvni ho to....len je neprijemne to vytekanie tak budes musiet mat "nainstalovanu" intimku... 😉
OK ta myslim negativne ale dneska mam riadne depky baby..ale fakt riadne... 😒
a to ja nezvyknem vacsinou som vzdy pozitivne naladena a nejde mi ani pretvarovat sa uz si aj kolegovci vsimli ze jakto ze sa dneska nesmejem ako vzdy....no ked mne to nejde.... ☹ ☹ ☹

baby neviete nahodou kolko mm musi mat sliznica aby sa uchytilo vajko?? ja som vcera na 16DC mala 8mm a povedala mi ze to je malo a len ma tym vydeprimovala.... ☹ ☹ ☹

nellie_
autor
20. jan 2009

inak ten moj graf su riadne klesajuce schodiska...ako som sa tak teraz nan zadivala.... 😕 😕 😕

snecka
20. jan 2009

Ozaj to som ti zabudla napísať mne v centre povedali že musí byť aspoň 7mm, čiže nechápem prečo ťa straší takými sprostosťami.
Alex oni určite vedia čo robia, no ja ti verím že máš pochybnosti, veď aj ja ich mám, doriti už mám aj ja depku ☹ 😔

alex
20. jan 2009

sneci tak to sme nechceli preniesť depku aj na teba 😅 Nejako mi je blbo, nebolia ma vaječníky, ale skôr podbruško, také ako keby som mrchu mala dostať, dúfam, že to ešte nie je ovu 😒

vierka
20. jan 2009

nelie - podla mna ta tvoja sliznica staci, ved moj doky mi tiez hovotril ze staci takych 6 - 8 mm... takze podla mna je to uplne v pohode... tak sa nedepkuj moja a pekne sa snaz 😝 😀

snecka - no ja este len z utrosom budem pracovat a tiez som na to zvedava.. hlavne na to zavadzanie a fungovanie s tym... a nedava sa to skor na noc? lebo zevraj su po tom dost unavne stavy... nechcely ba som prespat pracovnu dobu na klavesnici 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

vierka a ty ako pokračuješ?

nellie_
autor
20. jan 2009

dakujem babenky...ste ma ukludnili, lebo fakt ma vydepkovala...koza jedna.. 😠 😠 😠 😠

jej pozrite na tie chutné ksichtíky... http://fishki.net/comment.php?id=46495
to vypadaju byť čerstvo narodene.. 😵 😵 😵 😵

alex
20. jan 2009

nellie, som rada, že si sa ukludnila, neboj, ovu ešte len bude a vajko sa pekne zahniezdi.

To kde si vyhrabala tie ksichtíky... niektoré bábätká sú také škaredé, keď sú čerstvo narodené,
ale po pár dňoch sú to už malí anjelici.

vierka
20. jan 2009

alex - uz mam za sebou 5 vcelicku, zajtra nas caka prva kontrola, tak som zvedava, ze ako bude... ale hadam len dobre a potom este lepsie 😀

nelie - to mas podla mna super sliznicu... neviem co plasila 😠

alex
20. jan 2009

no tak hádam bude dobrá úroda 😉

alex
20. jan 2009

ja už chcem aby bolo zajtra, nech viem, na čom som...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre