Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
1. júl 2009

anjelinka ahojky 🙂

nellie_
autor
1. júl 2009

anjelinkaaaaaaaaaaaaa no ahoooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
1. júl 2009

vieri gratulujem ku knižkeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵
no babo je riadne blaznive 😉 - cela mama 😀 😀 😀 😀

vierka
1. júl 2009

nelie - a to ho doktor este nepocul rozpravat 😀 ked bude aj v tomto cele po mne, tak amen gloria 😀 😀 😀

alex - tak sme uz obe knizkove... to mas nejako neskoro poradnu???!!! ale asi aj kvoli tomu, ze je leto a cas dovoleniek, ale ja idem opat 30.7. 😒

anjelinka - ahojcek mojka.... dakujeeeeeeem 😀 a ty sa mas ako? uz lepsie?

anjelinka
1. júl 2009

V robote je trosku kludu, tak sa mi da pisat, vacsinou v poslednej dobe je tu ako v sialenom dome. U nas je to na dobrej ceste, dufam, ze to nezakriknem, zatial nesnazime velmi, uvidime...mozno, ze z toho nesnazenia nieco bude 😅 .

alexik, tak to ma dost daleko do poradne este, nepresvihnes nejake odbery alebo nieco? ved to je este 5-6 tyzdnov, nie?

nelllllik moj, dakujem za emailiky, co mi posles, sa vzdy narehotam, hlavne na toho chlapa sme civeli s kolegynou, slintali a nakoniec, "damy, do prace", hahaha...ale mal nejaku plochu hlavu, tak som si ho dala na obrazovku, roztiahla, celkom dobre vyzeral.... 😀

vierka
1. júl 2009

anjelinka - tak som rada, ze je uz lepsie... ved uvidis, kedy bude cas na snazilkovanie, ale hlavne, ze je lepsie... to velmi rada citam...

ja som to dnes oznamila aj sefovi a bol taky zlaty, tak sme sa narehotali... a sa ma pytal, ze ci zvladam pracu a ja mu na to "Zvladam, teraz pracujem ako keby sme dvaja pracovali" a on tak "No aj v jedalni potom asi zjete za dvoch" a ja tak na neho "A plat za dvoch nebudem dostavat????" 😀 sa zacal smiat 😀 😀 😀

anjelinka
1. júl 2009

vierocka, tak to si sefovi povedala super 😀 😀 😀 , veru, ved teraz ked pracujete dvaja, este k tomu s takym huncutikom, no neviem, ci by nemal pouvazovat o nejakych odmenach 😀 😀 .

Baby asi pilne pracuju, ked sa nehrnu k nam... 😀 😎

Ale inak tu u nas na vychode je strasne horuco, mame v kancli aj ventilator pusteny, dvere, okno otvorene, aj tak nam steka po chrbte. Kolega si aj taky uterak na utieranie potu zabezpecil, este aj na obed ked sme sli, tak bezal po neho do auta, som sa narehotala 😀

vierka
1. júl 2009

anjelinka - no on asi nepochopil, ze tu poslednu poznamku som myslela vazne 😀 😀 😀 ve dpraca det je trestna - ja by som ich mohla kluuuuuudne zazalovat 😀

podla mna baby dneska isli na kupko a vykaslali sa na robotu a na konika 😀 😀 😀
u nas bol tiez dneska hic, som isla kus pesi od lekara a som prisla do prace stylom "Jsem spocena jak vrata u chlyva" 😀 😀 😀 v kancli total dusno... zlaty archiv, tam mam tak 22 stupnov 😝

katika82
1. júl 2009

ahojte lásky moje

no vy ste na mna mysleli ste zlaté ja som na vás tiež mylslela ale nemala som fakt ani trošku času aby som sa ozvlala
nevedela som čo skôr.

ale zato to prekvapenie čo som sa dočítala dnes tak som skoro na zadok spadla.
teda alex gratulujem teším sa s tebou

vidíte ja som to hovorila čím menej človek na to myslí tak sa to podarí

nám svadba dopadla super, trošku stresov hodku pred tým som nič nestíhala ale všetko bolo super a krásne
drobec to asi normálne vytušil lebo teraz bruško po svadbe nejak vyhukáva viac von takže už začínam vyzerať naozaj ako mamina

idem vás prečítať poriadne

alex
1. júl 2009

katika ďakujem.

Tak ti gratulujem novomanželka, veľa lásky a krásny manželský život prajem! 😵
Dúfam, že aj nejaké foto hodíš 😉

Anjelinka nejaké odbery už mám za sebou a ďalšie budú v 12tt, do poradne idem v 11+5, takže akurát.

vierka
2. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

katika - no vitaaaaaaaaaj pani novomanzelka 😀 😀 😀 na spolocnej ceste zivotot zelam len to naj, naj, naj a este raz naj a hlavne poslusneho mangela 😀 😀 😀

vierka
2. júl 2009

jo a uz sa mi podarilo oskenovat fotecku a pridat do albumiku 😀 😀 😀

alex
2. júl 2009

vierka no už som si pozrela 😵

vierka
2. júl 2009

no sice to vyzera ako keby tam boli dvojicky, ale to su len dva obrazky pod sebou 😀

nellie_
autor
2. júl 2009

ahojte 😉

anjelik som taka rada ze uz to je na dobrej ceste vsetko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja mam teraz trosku viacej roboty...vsetky vyhodnotenia predajov musim robit a to nie len mesacne ako obvykle ale este mi aj skoncil stvrtrok a polrok akoze otras...pojdem na dovolenku total uplastovana.... 😀 😀

katika no ahoj panička... 😵 😵 😵 😵

vieri - chrustik je aky kraaaaaaaasny... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baby ja mam nervy - teraz preventivne meram teplotu, kôli dovolenke a asi budem mat anovulak..som si nasadila utrogestan - on by mal zapôsobit ako vyvolavacka, ale neviem neviem, vôbec mi teploty nejdu hore...ja som vedela ze sa mi to dosere akurat pred dovolenkou a mrcha vyjde na chorvatsko.....
asi budem nutena dat si predspisat norethisteron, ale to mi zas rozhadze cyklus...mna slak trafi z toho.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

anjelinka
2. júl 2009

Ahojte,

akurat som dosla z obeda, ale idem sa roztopit, ten ventilator z kancla mozem rovno vyhodit.

Katuska, gratulujeeeeem, hlavne, aby ste spolu boli stastni a zdravucki, ostatok pride.... 😉 😉

nellinka, co sa to deje s tvojim grafom??? ☹ ☹ ☹ ☹ som z toho mimo, ved si take krasne mavala. Ja nechcem zakriknut, ale co si mi poradila tie kvapule od Valovica, ja som si kupila dve balenia, jedno som vybrala, sice, teplotu nemeriam, ale slinila som tu tycinku ovulacnu, no a krasne stromceky minuly mesiac boli, aj ma v strede cyklu tak divne boli brucho, tak nechcem si nahovarat, ale ja neviem, ci mi nahodou nepomohli k ovu. Tento mesiac som schvalne zmerala vcera a dnes a teplota je 36,8. Ktohovie, uvidim, ako sa bude drzat dalsie dni. To by bola vyhra, keby som ovulovala.

alexik, tak super, ja som si myslela, ci nahodou nieco nepresvihnes s mimi, potom je to v tom najlepsom poriadku.

Vierocka, krasny obrazocek miminka, moja kamoska ked bola tehu, tak si zaramovala a dala k posteli 😀 prvu fotku.

vierka
2. júl 2009

nelie - no pekne, takto sa s tebou zase tvoj cyklus zahrava???!!! 😠 ja neviem ci by som si zase kazila cyklus nejakymi tabletkami na zastavenie mrchy, alebo co... sice dovolenkovat s mrchou nie je bohvie co... ale ved uvidis, mozno sa este rozbehne... ved na dovolenku idete az 17-teho... ci nie???

vtip na dnes:

novomanzelia po prvej noci:
manzel: "milacik, tak dnes som zistil, ze som nebol tvoj prvy........ "
manzelka si zapali v posteli cigaretu a hovori: "a ja som prave dnes
zistila, ze ani posledny........... 😀 😀 😀

anjelinka
2. júl 2009

vierkaaaaaa, supeeeeeer vtip 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. júl 2009

dobry vtip 😀 😀 😀

vieri ja som tiez neplanovala ziadne lieky jest, ale vcera bol moj drahy zhrozeny ze by som mala mat mrchu pocas dovolenky...vies my sme spolu ozaj malo tak sme sa tesili ze dame tyzdnovy maraton... 😅
a ja budem inak nervozna ked budem mat, tak ja to asi risknem aj za cenu rozhodeneho cyklu... 🙄 🙄

anjlelinka, mozno to je aj v tom ze ja uz tie kvapky neberem teraz, som to asi precenila a vyflakla som sa na to,neviem veru...vôbec nechapem co sa to deje.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vieri co myslis, mam brat ten utrogestan??? mozno ked ho 27DC vysadim po 10 dnoch uzivania tak potom do ,3 dni hadam dostanem mrchu a tym padom nebude treba norethisteron brat na dovolenke....
to by bola ta dobra varianta ak dostanem do 13.7... to uz ked pojdeme 17 tak to mi nebude vadit to uz mi budu koncit..... len neviem ci mi ten utros zaberie ako vyvolavacka.... 😅 😅

vierka
2. júl 2009

nelie - no ja neviem ako ti zvykne utros zaberat, ze kolko ho musis uzivat a po kolkych dnoch pride mrcha potom... ale podla mna aj keby si ho vysadila ten 27 den cyklu, ved to je dsot dlhy cyklus a keby potom do troch dni neprisla, tak by si mala este cas probnut tie tabletky, ci tie sa kedy maju zacat uzivat? stihla by si to potom?

no ten vtip je taky prudko realisticky 😀 😀 😀

anjelinka
2. júl 2009

nellus, mozno by si mala zacat utros uzivat, do troch dni by si tu mrchu dostat mohla. to je inak hnus, ja som na kazdej dovci s mojim muzom dostala mrchu. na jednu som so silnou mrchou sla, druhu som dostala v egypte po zmene klimy, takze nase snazenie vyslo nazmar 😠

nellie_
autor
2. júl 2009

nastudovala som si temu o utrogestane a ked ho mali baby na udrzanie cyklov tak ho brali 16-27 DC a do 3 dni dostali, tak verim ze aj u mna to tak zaberie a ak nie tak este stiham si dat napisat tie hormony hnusne, ale som optimistka a verim ze utros zaberie a cyklus bude normalny a nebude treba ziadne hormony do mna pchat...

ale je to ako zakon schvalnosti toto.... ☹ ☹ ☹ ☹

anjelinka
2. júl 2009

nelluska, to uz mozno sa pripravuje tvoje telicko na babatko 😉 😉 musis to brat z tej lepsej stranky.

vierka
3. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

dnes posledny den v praci a potom tyzden dovoleeeeeeeeeenky 😀 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

nellie_
autor
3. júl 2009

dobre ranko 🙂
vieri tak budes oddychovat....paradicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja este 2 tyzdne a tiez ma to caka... 😀 😀 😀

vierka
3. júl 2009

ja sa na to uz celkom tesim, ved uz som nejaka unavena a hlavne z toho tepla co je posledne dni 😀
tak taku dovolenku pri mori ti uprimne zavidim 😝

alex
3. júl 2009

dobré ránko kočky 🙂

Vieri úprimne závidím... ja sa ešte načakám. Ideme až prvý augustový týždeň.

vierka
3. júl 2009

alex - ahojky... no ja som zo zaciatku aj nadavala, ze nam zamestnavatel takto nanuti dovolenku, ale teraz som za take nutenie aj vdacna 😀

alex
3. júl 2009

no vidíš to 😉

anjelinka
3. júl 2009

Ahojteeeee, na vas uz asi prisiel vikend, ja ze si toho nacitam vela, a tu par prispevkov.

Ja mam dovolenku az od 27. 7., cize dobre tri tyzdne, ale aj to neviem, ci bude vtedy, ked daju muzovi, tak vtedy zoberiem aj ja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre