Maca - zázračný prášok, ktorý nám pomôže k tehotenstvu

lea1333
10. jan 2012

ahojte kocky pridajte sa k nam tie ktore uzivaju MACU dufame ze nam pomoze k tehotenstvu a tie ktore MACU brali a otehotneli nech nam napisu svoje pribehy 🙂

spisanka
20. sep 2016

@nikasaj Či pomohla neviem,ale fak je že som ju brala v čase keď som otehotnela po 5 rokoch snaženia.

nikasaj
2. okt 2016

@spisanka rada by som to tiez skusila

spisanka
3. okt 2016

@nikasaj Ahoj a máš nejaký konkrétny problém prečo sa nedarí?

nikasaj
3. okt 2016

@spisanka nie nemam.

spisanka
3. okt 2016

@nikasaj tak to je super.Ja som v tom čase brala toho viac tak ťažko povedať či mala aj Maca nejaký účinok.

adka2103
9. dec 2016

Ahojte dievcence ako beriete macu? Len raz denne?

nikasaj
3. jan 2017

No mne to pravdepodobne pomohlo som uspesne uz v 13tt😄

gabiii22
25. jan 2017

Ahojte,je tu niekto komu Maca pomohla na rast sliznice? Popripade nejaké rady na zväčšenie sliznice..Dakujem..🙂

anetkatb
25. jan 2017

My s MM tiež skúšame macu. Berieme ju vyše dvoch týždňov a zistili sme že máme obaja väčšiu chuť na mojkanie. Ak sa nám vďaka nej aj zadarí tak dám vedieť.

nitusiak
25. jan 2017

My sme užívali Macu a okrem dobrej nálady a energie, žiadne účinky. Asi preto, že nám to na milovanie ani nie je treba 🙂 skôr sme to mali ako výživový doplnok...

Čo sa týka tehotenstva, síce nie som ešte mamina, ale zaoberáme sa s priateľom prírodnými vecami, tak je lepšie Ašvaganda 🙂 Priateľ ju užíval kvôli zdraviu a mala dobrý účinok na jeho libido :D No je dobrá aj na plodnosť.. Nemyslím čaj..alebo naa tehotenstvo je výborná alchemilka...stačí si ju na jar nazbierať a piť..tú som pila kvôli ženským problémom a skutočne mi pomohla 🙂

michaela_lm
12. mar 2017

@nikasaj ahoj prepac ze otravujem aku macu si uzivala ja mam v tabletkovej forme

nikasaj
15. mar 2017

@michaela_lm ahoj prasok maca🙂

ellsa
13. apr 2017

Ahojte, ako uzivate ten maca prasok? Dava sa to do vody? Alebo ako caj? Co s tym?

mirkovci
13. apr 2017

@ellsa ja si to dávam do kakaa alebo s pomarančovym džúsom. Hneď ráno jednu lyžičku

novani
10. júl 2017

Ahojte dievčatá, práve včera som začala Macu užívať. Predtým som brala 5 mesiacov INOFOLIC a zatiaľ sa nám nepodarilo otehotnieť. Nemáme žiadny fyzický problém o ktorom by sme vedeli, skôr si myslím že je to moja psychika :( Môj muž berie Macu dlhodobo a včera keď ma zase chytal smútok mi povedal aby som začala brať Macu tiež, že zvyšuje plodnosť. Dúfam že pomôže. Beriem to v tabletkovej forme, myslíte si že je to rovnako silný účinok ako prášok? 🙂

spisanka
10. júl 2017

@novani na mojom je uvedené,ze 4: 1 extrakt.Urcite ju ber aj ty .Isto neuškodí,len pomôže.

smejko18
10. júl 2017

Ahojte.chcela by som sa opýtať či máte aj nejakú overenú stranku z ktorej ju objednavate.😉

novani
10. júl 2017

www.namaximum.sk je stránka z ktorej ju objednavame. Je to bio produkt. Aj prášok aj tabletky majú 🙂 vraj naj 🙂

lorry
5. jan 2018

Ahojte ,chcela by som zacat uzivat macu len neviem ci sa moze uzivat spolu s hormonmi alebo samotna ?

aduska1904
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorry
20. jan 2018

Ahojte mozem uzivat macu spolu s liekmi progesteron ?

evaachesa
19. mar 2019

Ahojte, mam na predaj 2x maca prasok Zeleny zivot za 8€ spolu. Jedno balenie je otvorene, no uzitych bolo len par lyziciek. Povodna cena za 1bal bolo 12,50€.

evaachesa
19. mar 2019
zuzana7071
24. jún 2019

@adrika25 ja mám macu koreň a stojí to 10€ sáčok 100kd oni sú veľké kusi ale mám doma aj lieky a môžem povedať že som veľmi spokojna

muriel1987
5. jan 2020

Ahojte mna toto fórum o mace tak navnadilo, ze som si ju tiež objednala, takze som celkom zvedavá aké bude mat účinky. Zaujimalo by ma , ci niekomu pomohla k bábätku po potrate. My sa s manželom snažíme 3 mesiac od potratu a stále nic. Predtým som otehotnela na 2 pokus.

muriel1987
6. jan 2020

@spisanka @nikasaj ahojte, chcela by som sa opýtať , ci ste brali konkretnu macu (čiernu , bielu , červenú ) alebo mix ? Ďakujem 🙂

nikasaj
7. jan 2020

@muriel1987 bol to svetlý prášok

muriel1987
8. jan 2020

@smejko18 ahoj 🙂 pomohla ti maca?

spisanka
8. jan 2020

@muriel1987 popravde ani neviem, že je viac druhov. Od Hanoju sme mali

muriel1987
8. jan 2020

@spisanka @nikasaj dakujem za info 🙂 ja mam tiez taky svetly prasok je to kombinacia vsetkych 3 druhov maca korena. Ja som citala , ze cerveny pomaha najviac na zensku plodnost a cierny na muzsku. Tak snad pomoze aj nam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre