Maca - zázračný prášok, ktorý nám pomôže k tehotenstvu

lea1333
10. jan 2012

ahojte kocky pridajte sa k nam tie ktore uzivaju MACU dufame ze nam pomoze k tehotenstvu a tie ktore MACU brali a otehotneli nech nam napisu svoje pribehy 🙂

lienka_9
14. máj 2021

Ahojte mate skúsenosti??? Lebo som zúfalá a neviem ktorý druh si mám objednať...vraj červená je najlepšia na plodnosť pre ženu?

misika661
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missundei
15. feb 2022

Maca je super vec 2x mi pomohla pri dcérke pól roka sme sa pokúšali dlho mi bolo začala som brat maca 1 čl do kávy cukor mlieko po 2 m tehotná teraz 2 x tak isto je to super vec a keď to papa aj muž myslím si že ešte lepšie 😍😍😍😍 ale môj je rozmaznaný že je to hnusne tak som mu do mussli dávala tajne 😜

missundei
15. feb 2022

@lienka_9 ja som si kúpila v coop jednote ten zdravý regálik

lienka_9
15. feb 2022

@missundei uz mi netreba ..nakoniec mi pomohlo iné

bessdonna
13. máj 2022

@drnduliak ahoj.prosim ta a ked som nevedela uplne presne den ovulacie a jeden den po som si to este dala,to nic vsak?tiez som tuto dilemu riesila,ci potom neublizi skor,ved je tam uvedene,ze sa to pocas tehotenstva nema uzivat a po ovulacii podla mna to moze ublizit

danny173
2. dec 2022

Ja som začala brať v polovici cyklu, prišla ms a potom ďalší celý cyklus a už neprišla 😊 Nedarilo sa tri mesiace, tak reku ze skúsim. Ale ja som brala femibion, zinok sem tam a potom tu Macu a partner zinok, céčko, a Macu 2x denne. Ja jednu. Ale veľa som o tom čítala, a keď som si ju nasadila, nejakým spôsobom som si vtkla do hlavy, že to určite vyjde, ved to vyšlo toľkým babam presne tak isto, že jedna ms a potom nič. No a presne tak aj bolo 😊 Tak neviem, ci to bola maca, ci čas (podarilo sa na 4.mesiac od snaženia) alebo len moja pozitívna psychika. Možno všetko dokopy, a už som v 10.tyzdni. Mala som Macu od Advance. Neviem, ci je červená, ci čierna, nestudovala som to. Takze držím palce 😊

topanka
13. feb 2023

Ahojte je lepšie brat tabletky alebo prášok maca???
Díky

barbied
11. júl 2023

@izrael ake konkrétne vlozky aka znacka

12dona12
15. sep 2023

@lienka_9 ahoj a co ti teda pomohlo ?

lienka_9
16. sep 2023

@12dona12 umelé oplodnenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre