Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
15. dec 2008

ahojte. dik mati, takze sa uz predavaju, metro mam zrovna uplne od ruky.
inak prave nam doviezli novu sedacku domov 😵 tesim sa tesim velmi, kiez by sme na nej uz travili aj vianocny vecer, chystame uz velke stahovanie akurat riesime pozicanie dodavky 😖 dnes nam muzik vymaluje sdpalnu tak dufam ze sa podari pekna 🙂

matka to je enskutocne sakzachvilku koncis prvy trimester 😲

mata24
15. dec 2008

ale neboj lubi, hadam to niako stihnete, este máte niaky ten týžden takže by sa to možno aj dalo..

veru beží to riadne, ale tu na koníkovi ukazuje o týždeň viac, neviem prečo ale normálne som len v 10 t. ale aj tak to celkom beží, aj ked mne sa to zdá že to ide pomaly 😀

droby
autor
15. dec 2008

no ja si ani neviem predstavit dlhych 9 mesiacov s rastucim bruskom, pride mi to nepredstavitelne taaak dlho a potom znicoho nic brusko prec a male uplakane babatko vedla seba 😀
verim ze tebe sa to zda uz dlho, ale aj tak ten cas neskutocne bezi

mata24
15. dec 2008

mne to tiez pride ze to tehotenstvo strasne dlho trva 😀
a ked si predstavim fakt ze este 7 mesiacov, tak sa mi to zda hrozne hrozne dlho 🙂
ale potom si isto poviem ze ako to rychlo ubehlo.

katkaajurko
15. dec 2008

ahojte kocky

ja mam europenazenku doma..taku ako su na nete..ale vraj su uz vypredane a budu znova az v januari...

v obchodoch vraj o nicom...

ale v Inchebe na trhoch vraj maju vsetky druhy ako na nete ale o 100 -150 sk drahsie 😖

droby
autor
15. dec 2008

ahoj kati a bola si uz v inchebe? chystam sa v stredu...
no este na nete pisu ze njake su a dodanie je 7 dni to nestiham pod stromcek...

katkaajurko
15. dec 2008

ja mam ale ine...taketo:

http://www.gsm-shop.sk/tovar-pre-servisy/euro-s...

http://www.gsm-shop.sk/tovar-pre-servisy/euro-s...

nebola som v inchebe a asi sa tam ani uz nedostanem..tento tyzden mame frmol v robote..este som bola aj u lekara..aj v stredu musim...vianocny vecierok mame z roboty...proste hrozne vela toho naraz... 😖

esteze mam gro darcekov kupenych..

akurat knihy z martinusu furt nie... 😠 😠 a tie som objednavala ako prve...

droby
autor
15. dec 2008

jeej kati tie su vazne pekne, mas ich odtial? nikde nepisu kolko trva dodanie.
no snad tie knihy stihnu prist uz najvyssi cas

bambulka82
15. dec 2008

lubi..myslim, ze tu zelenu, co si sem davala link, tak to je asi ta, co predavaju u nas na poste

katkaajurko
15. dec 2008

uff uz som doma

droby nemam ich z tej stranky..zohnala mi ich byvala kolegyna - neviem od kial - (asi z velkoskladu) a od nej aj viem - ze su vraj momentalne vypredane..ale su to presne tieto....

netusim kolko trva dodanie...

uz mi aj z martinusu napisali - ze vsetky knizky co maju mi posielaju ..okrem dvoch - tie im nedodal distributor ☹

bambulka82
15. dec 2008

mne z martinusu objednavala knihy sestra..ja som si len vybrala, aj pre mna aj pre draheho a ona objednala ako jezisko 😀
no ale dufam, ze jej aj prisli 😕

droby
autor
15. dec 2008

kati onui snad citali co si tu pisala 😀
ale dobre ze posielaju, tak budes mat tie dve ako darcek na neskor, co uz.
no tak penazky pootm asi nic, uvidim este co ponuknu tie trhy. alebo posta tam som sa s tym nestretla este

bambulka82
15. dec 2008

lubi..no u nas to predavaju na tej poste..len neviem, co to stoji
nikde inde som to u nas zatial nevidela..

katkaajurko
15. dec 2008

veru - ako keby ma dnes poculi 🙂

droby na trhoch vraj maju take ako som ti poslala link,plus aj dalsie... ale je to ten isty vyrobca...

ja by som aj isla po obchodoch este pozriet - ale neviem kam to vtesnat 😅 mna ta atmosfera nakupna bavi 😀

a neviem ci som spomenula ale mam hotove dva kolaciky 😀 vanilkove rozky a rumove rezy 😀 😀

droby
autor
15. dec 2008

prave po obchodoch enmam cas do ikei sa uz dlho chystam do bytu kupit veci a najke drobnosticky potrebujem svagrinam, malickost.
tak uz len trhy mi ostavaju
uz aj kolaciky mnaaam rumove aj vanilkove strasne lubim.
kocky drzte mi zajtra palce mam skusky z autoskoly 😖 bojim bojim drtim sa

sana15
16. dec 2008

ahojte.... po dlhsej dobe. no,neviem kde skor zacat. ja mam od vikendu depresie - s prerabkou to vyzera zle,nestihne sa dokoncit ani to nejnevyhntnejsie a tak sa pekne stahujem spat. docasne,ale predsa vsetky veci ideme opat prevlacat spat. mam z toho nervy,dnes som prvu noc celu nespala,nejak to dolahlo asi aj na to malicke. Nejdem to tu ani opisovat,znova sa mi len zdvihne tlak 😔

sana15
16. dec 2008

Droby-dufam,ze autoskola dopadla super a uz niekde oslavujes 😉

sana15
16. dec 2008

Matka: tu na konikovi to kazdej ukazuje o tyzden viac,ale neboj,cele to ubehne ako voda. mne to ubehlo neskutocne rychlo. mozno aj tym,ze mam neskutocne malo casu na vsetko. doteraz som bola v praci, k tomu prerabanie,neustale stahovanie, teraz pre nas oboch skola.... Fakt to utecie ani nebudes vediet ako 😉

mata24
17. dec 2008

ahojte kocky, no ja mam teraz vela roboty tak nestiham akosi, posledny tyzdne pred vianocami - no proste hroza.

lubi - dufam ze autoskola dopadla dobre, ale urcite hej...

jani - no to mi je ľuto ze to nestihate.ale tak neboj ono sa to niako zvladne. manzel bude makat na stavbe a ty sa budes starať o male. u nas to bude tiež potom tak vyzerať 😀
hlavne sa kvoli tomu nestresuj a hlavne bude v klude az jej aj babo kludne 🙂

bambulka82
17. dec 2008

ahojte babule 😉

dnes je tu nejako mrtvo 😕

katkaajurko
17. dec 2008

ahojte kocky..

ja mam toho tiez strasne vela v robote..do sviatkov treba vsetko dorobit..co mi ubralo kopu dni tak je to strasne hekticke..to som este dnes potrebovala ist k doktorovi..prisla som len predchvilou a ani nevybavila vsetko... 😠

zajtra mame firemny vianocny vecierok od tretej - takze zase menej casu na robotu... a vecierok trva az do noci..takze piatok bude tiez skrateny - za inych okolnosti by som sa velmi tesila..ale kopa na stole nezmizne sama 😢

a celkovo mam taky hekticky tento tyzden a nedari sa mi..nemala by som robit radsej nic 😀

dnes som uz totaalne vyflusnuta...

mata24
17. dec 2008

ahojte, no ja som este stale v robote, ale uz nastastie koncim...lebo som uz fakt unavena.

Kati mi sme mali vecierok minuly tyzden, bolo celkom fajn, aj ked minuly rok bolo ovela lepsie.
no sice som prisla domov o pol druhej ale kedze som nic nepila tak som na druhy den fungovala uplne normalne na rozdiel od mojho draheho 😀

no akurat som si teraz este vytlacila niake recepty co kolegyne poposielali tak dufam ze cez vikend sa mi uz podari cosi upiect .

bambulka82
17. dec 2008

no babule..ako tak citam, mate riadne vela roboty..len to zase moc neprehanajte, hlavne ty Matka 😉
ja v robote celkom ok, u mna je rusny vzdy zaciatok mesiace, ked robime vyplaty..

a ako ste na tom s darcekami? mne uz chyba len pre sestru a jej manzela..ale predpokladam, ze to zajtra vybavime 😉

vcera som piekla aj prve vianocne pecivo..sice to boli nepecene cokotatrankove gulicky, no ale aspon nieco 😀

bambulka82
18. dec 2008

dnes vobec nikto? 😕 🙄

sana15
18. dec 2008

ahojte,tak aspon na skok. ja som zatial upiekla orechove rozky s kremovou plnkou a suhajdy-to je nepecene. este sa chystam piect jednu roladu, kremes a jedne orechovo-kavove rezy,ale kedze su to vsetko take kolace na plech,tak sa to nejak dopredu piect neda. preto to musim postihat aj z rychlym upratovanim bytiku v pondelok a utorok. a medzi sviatkami hajde stahovat veci naspat 🙄 Uz som sa s tym zmierila a dufam,ze takto to pre nase babo bude lepsie. sice manzelstvo zase bude take na par hodiniek v tyzdni,ale myslim,ze po porode budem aj tak este poriadne mimo z toho vsetkeho,ze mozno to bude lepsie,aby sme si neskocili do vlasov 😉

sana15
18. dec 2008

moji kolegovia maju vecierok dnes,ale ja by som uz v tomto stave nesla ani nahodou. Darceky uz mam zhruba nakupene, nieco som uz stihla pobalit (pre istotu,clovek nikdy nevie,kde skonci na Vianoce 😔 ). Vcera som bola v meste 4 hodiny a chodila hore -dole, naskor porodnica,potom obchody. prisla som domov unavena ako kon,z tvrdym bruchom a vecer som bola viac utahana a ubolena,ako ked od rana riadim a varim doma. zajtra by sa zislo este dokupit zvysne darceky,ale uz teraz sa mi nechce.... 😖

mata24
18. dec 2008

ahojte. no veru ja mam teraz kopec roboty, ale uz len zajtra a je to OK...

no ja darceky zhruba mam, este par drobnosti dokupit. no akurat starym rodicom nic nemam, ale to som ozaj bezradna. to sa chystam v sobotu asi vybehnut do mesta doobeda a podokupovať vsetko a poobede uz hadam aj piect zacnem.

jani neboj ked budete mat maleho tak sa manzelik bude vzdy ponahlat za tebou uvidis 🙂

lenka47
18. dec 2008

ahojte, ja som mala volno dnes a od zajtra ma caka dlhy vikend v praci ☹ tak sa mi nechce este ked viem ze vsetci ostatni budu doma zdobit stromcek a pripravovat vsetko na vianoce a ja budem sediet v praci 😝 ale tesim sa ze potom mam cely tyzden volno, hadam sa toho dozijem.
ja som dnes upiekla kakaovo jablkovy kolac ale to sa este do vianoc zje urcite 😀 a darceky by sa tiez zislo este par drobnosti no uvidime ci stihnem este pondelok utorok, tiez mi treba nieco pre starku ale vobec neviem co...

katkaajurko
19. dec 2008

dievcata a kde ste vsetky 😕 co mate nove? droby, janka..mamicka lyubka? haloooo

ja mam za sebou perny tyzden, hrozne vela roboty bolo 🙄 do toho vianocny vecierok... a teraz ma caka vikend plny zehlenia,prania, upratovania,pecenia...a tak... a buduci tyzden opat do prace..takze nist moc 😅 😒

ozaj asi som vam nevravela..tak moj imunolog bol "ZA" vybratie mandli..takze sa tomu asi nevyhnem ☹ len mam problem s terminom.... aaaaach jo....

bambulka82
19. dec 2008

ahojte babulky 😉
ja som prave dopiekla medovnicky 😀

katka..ja som mala ist povodne este aj v pondelok a v utorok do prace..mame totiz audit v tieto dni.
ale ujo auditor to dobre zariadil, dnes som sa dozvedela, ze mna potrebovat nebude..az potom vo februari, ked pride znova..takze som uz od dnes doma..a do prace idem az 5.1. 😉

no a vo stvrtok som bola aj u tej koznej opat na kontrole..mala som totalne zle krvne testy a ten herpes mam vsade rozsireny 😒 takze mi nasadila liecbu..zatial nepretrzite na 6 mesiacov a potom sa uvidi..kazde 2 mesiace budem chodit na kontrolu a na odber krvi..a najlepsie na zaver..povedala mi, ze ma jednu pacientku, ktora sa na toto liecila cely rok 😖 😲 😲 no ja teda dufam, ze za pol roka to bude vsetko ok..
kurnik sopa..ja chcem babo a takto sa nam to vsetko komplikuje 😔 😔 😔 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre