Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
7. jan 2009

inak dnes v noci sa mi prvy krat snivalo ze som rodila - no,skoda ze len v sne to bola pohodovka ako nic 😅 Drzte mi palce, uz zacinam mat obavy z tych bolesti. Matka, napisem ti sms ako pojdem do porodnice. teda,ak budem schopna

droby
autor
7. jan 2009

ahojte kocky trocha vas teraz zanedbavam ale chodim vecer utahana z bytu tak sa len dam naporiadok a zalomim pri tv, knihu uz som radsej nechala tak lebo vzdy zaspim a mozem citat odznovu 😀
dnes sme si dali pohov, ale boli sme cely den v CR pre nove auticko 😵 tak sa tesime velmi. este je v lepsej vybave ako to nase z ktoreho je kopa plechov akurat 😔

jani ak zvolis vhodny material podla mna kludne chod aj do zltkavej, bielu by som nepokusala, kremova je fajn, super je napriklad ekokoza... neviem co za matros je nasa sedacka ale je to super taka ze sa nezaspini a lahko sa osetruje a da sa odstranit cervene vino, pero fixi, takze super
a steny, velmi teraz fici taka zelenkava a j k kremovej al zltkavej sedacke by sa veeelmi hodila 😉
jka malujem obyvku na vanilkovozltu,
inak uz som pomali nastahovala kuchynu, umyvalo som ju niekolko dnidokola a o okne an inevravim v zivote nehccem umyvat okna od omietky a farby 😖 no ale uz to ako tak vizera a teraz omietame halu, ked sa omaluje tak sa da zarubne dvere a do spalne uz len koberec a nabytok a mozme byvat, kupelna je redy, len chyba zrkadlo a blbosti namontovat.
zacinam mat radost ked to zacina vizerat a aj nadejne ze sa coskoro nastahujeme 🙂 tak sa majte krasne zajtra zas cely den makam na byte a snad uz cosi pofotim a ukazem

mata24
8. jan 2009

ahojte babule,
dnes som mala toho dost vela tak som akosi nestihala... no vidim ze tu sa pilne preraba 🙂

Jani tiez si myslim ze zlta môze byt kludne, pripadne hodis na to niako deku ked bude deturence behat s cokoladovymi rukami 😀

No Jani - tie geneticke testy beru aby zistili ci nebude mat dieta dawnom syndrom, a neviem ci este nieco zistuju z toho, som sa aj zabudla opytat.

urcite mi posli sms ked pojdes ak budes vladat a hlavne ked bude male na svete. tak sa zatial drz a uz to ten tyzden zvladni 😉

bambulka82
8. jan 2009

Jani..prajem ti, aby to bola taka pohodovka, ako v tom sne 😉
A Matke urcite napis, my tu budeme cakat na nejake spravy 😉
Ozaj, uz mate aj nejake meno pre drobceka?

mne by mala kolegyna doniest zajtra kontakt na nejakeho statika, co mali aj oni, tak sa nam to asi zacne pomaly rozbiehat 😉

droby
autor
8. jan 2009

moni tes sa potom na drhnutie obkladaciek 😖 stale dokola dokola, nastastie uy ich mam konecne ciste a dnes som do posledneho kutika drhla kuchynu a osetrovala

bambulka82
8. jan 2009

lubi..tesim sa na to 😀 😀 😀
to upratovanie nejako prezijem, hlavne, ze bude prerobene 😉

droby
autor
8. jan 2009

verim verim, mne uz sa ale nechce upratovat 😠 uz sa tam chcem vykupat, varit, umyvat riad... 😀
idem akurat pridat njake foto na strechu 😉

bambulka82
8. jan 2009

kukla som na strechu..lubi no mate kraaaaaaaasnu tu kuchynu 😉 😉 😉
v takej sa ti bude dobre varit 😵 😵 😵

mata24
9. jan 2009

ahojte babulky,

lubi pozrela som aj na tu vasu kuchynu je perfektna, takyto styl sa aj mne strasne paci, len ja este zvazujem trosku tmavsiu od tej ceresne, ale tiez sa mi velmi paci dvojfarebna 🙂

mata24
9. jan 2009

inac dnes je teda riadna zima... my sme rano ani auto nenastartovali, asi mame zlu baterku, ale uz to niako s tym autom hadam vydrzime, lebo na konci januara by malo byt nove tak dufam ze to vyjde...

mata24
9. jan 2009

no mne akurat teraz pisala kamaratka ze sa jej rano narodil maly Bruno... inac tiez mala termin 13.1. ako nasa Janka, tak hadam coskoro dostanem spravu aj od Janky 😉

katkaajurko
9. jan 2009

ahojte babule, ja nic nestiham...teraz som v praci,ale doma ma caka balenie,zehlenie...vcera som nestihala..a zistila som,ze nemam normalne papuce na prezutie do hotela...doma mat len take chlpate ruzove - tie sa hambim 😅 a letne slapky som tento rok na dovolenke znicila ,tak skoncili v kosi :(((( a teraz neviem,ze co ??? :(((( hmhmhm dokeluuu

Janka - tak prajem nech je to pohodovy, co najmanej bolestivy porod a HLAVNE - nech ste zdravucki!!!!!

Droby - idem kuk na kuchynu

a dnes je fakt riadna zima... brrrrr.......

katkaajurko
9. jan 2009

droby - kuchyna je kraasna - zavidim v dobrom 😵 😵 😵 😵 RADOST varit !!!!! uplna parada...

akurat som si vsimla - ze jeden vypinac je v rohovej skrinke? to preco 😵 alebo to biele je nieco ine?

mata24
9. jan 2009

ahoj Kati, no tak si zober tie ruzove papuce ved aj tak to budes nosit len v izbe 🙂

katkaajurko
9. jan 2009

Matka,no prave ja neviem,ci len v izbe...a na ranajky a veceru..v hoteli...??

mata24
9. jan 2009

no tak si zober niake tenisky aby si nemusela ist v zimnych topankach, pripadne este niekam skociť kupit niake papucky 🙂

bambulka82
9. jan 2009

ahojte babule 😉
vonku je teda riadna zima..to je fakt

nam dnes v praci nariadili, aby sme si v kancelariach znizili teplotu radiatora..no tak sme tam 8hodin mrzli ako take trupky!!! 😠 😠 😠 😠 akurat tak dobre prechladnem a budu ma zase krize boliet..

esteze doma si mozem zakurit, kolko chcem..teda aspon zatial..pokial to ide 😒

droby
autor
9. jan 2009

ahojte, katka cinan to isti 😀 zober tenisky, postacia a nebude ti zim a na nohy a v izbe kludne ruzovucke
vdaka za kuchynu naozaj som happy. ten vypinac v rohovej skrinke je na lampy co pridu este pod linku a budu natiahnute do tej zasuvky, je to teraz vidno lebo tam este nic nieje a hlavcne chyba sklo 😅 to este musime dorobit, tam pride take uplne matne sklo takze nebude vodno. tak mame poriesenu aj zasuvku na digestor aj na mikrovlnku 😉

bambulka82
10. jan 2009

pekny dnik prajem 😵

droby
autor
10. jan 2009

peknu sobotu prajem, ja uz pracovne, normalne sa mi nechcelo po takom volne, uplne by som si vedela predstavit nepracpvat len byt doma 😀 aspon sme co to porobili na byte, vraj to uz potrva len par dni a ideme tam byvat.
vcera som kupila pekne klucky na dvere, tesim sa su take ze je zvlast klucka zvlast zamok, to sa mi paci 😵

bambulka82
10. jan 2009

ahoj lubi..to je fajn, ze uz budete zachvilu byvat..my zase za chvilu byvat nebudeme 😅
neviem este ako to vyriesime, ked zacneme robit tu kupelnu..asi sa opytam nasich, ci by sme par dni nemohli byt tam..lebo bez tej kupelne sa to asi fakt neda..

ja som sice doma, ale za chvilu budem mat asi tiez pracovnu sobotu..az na to, ze budem pracovat doma..musim porobit nejake preklady, vcera v praci som uz nestihla, lebo mi "zamrzol" pocitac 😖

som odzdobovala stromcek a ukladala do krabic vsetky vianocne ozdoby..sa mi to tu teraz zda take prazdne 😔

droby
autor
10. jan 2009

moni urcite neostanete pod mostom, bez kupelky je tazko, ale da sa to, aj nasi prerabali kupelku a byvali tam, ved aj katka. no ak mate niekde moznost ist tak je to super.
pracovne volne dni mam stale na byte, tak som si dnes prisla oddychnut do prace 😅 😀

uz nemate stromcek? my budeme mat vianoce kym neprerobime a nepdtahujeme sa od nasich, lebo pri prerabke nemame cas rusit vianoce a okrem toho tak pekne je vonku nasnezene ze sa nam ani nechce

sana15
10. jan 2009

ahojte,takze Matka nic nepise,tak stale ste v spravnom mieneni,ze sme este v kope. dnes mam za sebou dalsi vacsiu stahovacku a dufam,ze este nejake 3 zasielky do domu a jedna k rodicom a uz budem nacisto zo svojho bytiku prec. tri noci pracujem na seminarkach do skoly, ale dnes som uz do skoly nesla. neviem si predstavit tam sediet 8 hodin a este hodinu z toho stat a rozpravat.... 🙄 Som tak casovo vytazena ze nemam ani cas mysliet na porod ani na vsetko okolo toho.

sana15
10. jan 2009

Matka,jasne,uz viem, ake testy si myslela. to zoberu len krv a potom sa caka tyzden na vysledky. drzim palceky,aby to vsetko dopadlo dobre

droby
autor
10. jan 2009

jani 😲 daj si uz klud prosim ta, porod predo dvermi a ty este takto? nemozes skolu prerusit? ci ako to planujes spravit teraz, to sa hadam neda spojit s porodom a miminkom.
ty si uz len sadni avyloz nohy a nech ti prenesu veci...
uz sa tesim az bude babo na svete 😵 tak sup

sana15
10. jan 2009

dakujem vam za rady ohladne tej sedacky. tie budeme kupovat dve rovnake ako som uz volakedy spominala, ale ktovie, mozno ma to postretne az niekedy na konci jari 😅 🙄 ale farbu stien musim vybrat skor, ale zase ktovie, budem uz mat po porode, ci bude casu nad tym rozmyslat. skoda,ze fakt zelenu nemusim, aj ked som videla uz vela skvelych veci v zelenej....

droby
autor
10. jan 2009

ja pojdem malovat obyvku do oranzova, mam cely byt tak ladeny vanilkovo zlty a obyvku hodim trochen do ornazobva takze cele to bude take slnieckove zlto vanilkovo oranzovo hnedo cerveno doplnene bukovym drevom, prijemne teple, teskam sa 😵 len dnes sme zistili ze jedna zarubna je poskodena 😠 tak dufam ze nam to v pohode vymenia, aj by som sa cudovala keby pri nasom "stasti" by sme tak fajn obysli s dverami, musi sa aj tam nieco pokazit 😠

droby
autor
12. jan 2009

pekne ranko pondelkove 🙂

mata24
12. jan 2009

ahojte babulky, ako sa mate po vikende? ja celkom fajn, v sobotu sme boli pozrieť kamosku, narodila sa jej dcerka. no mala Emka je krasna, len papa a spinka zatial 🙂
no uz sa velmi tesim na toho nasho drobca 🙂

a vy mate co nove?

droby
autor
12. jan 2009

jej matka, neskutocne ako to leti a uz 15tt? 🙂 sak uz sa coskoro dockas
janka este nic? zajtra cakam spravu ze ma babatko

my amme novu len sopalnu zatial 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre