Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
23. júl 2008

no ja este dnes mozem..ale od zajtra tu uz budem musiet byt..a asi aj trosku dlhsie, lebo od pondelka mame celofiremny audit 😒 takze musim este nejake veci dorobit, ale dalo by sa povedat, ze ja uz mam vsetko pripravene, jedine, ak by niekoho este nieco nove napadlo 😖

katkaajurko
23. júl 2008

dobre ranko kocky

mata24
23. júl 2008

no tak to teda budes mat Moni veru co robit...

ahoj Kati 😉

katkaajurko
23. júl 2008

no moni ty sa budes dnes rozmaznaavat 🙂)))

bambulka82
23. júl 2008

ano ano..idem sa dat ostrihat..a idem spravit taku dost radikalnu zmenu 😀 😀 😀

sana15
23. júl 2008

dobre ranko prajem.no dobre,ako dobre, to pocasie je hrozne.uz teraz sa mi zatvaraju oci,rano som z toho dazda aj zaspala,proste som chcela este dosnivat sen tak som vypla budik na mobile a potom sok,ked som sa prebudila o 4 minuty sedem

sana15
23. júl 2008

docitavam o filme Bathoricka. ach, isla by som,len my musime ist do kina az do BB!!! ale idem pozriet,ci ho teraz nebudu davat v Europe,uz by to chcelo nejake kulturne vyzitie

sana15
23. júl 2008

Monika, v tom vypredaji su aj take veci ako prebalovaci podlozky? flasky? atd...? ci len hracky

bambulka82
23. júl 2008

Jani, nie...taketo veci tam nemaju..oni len hracky

lyubka
23. júl 2008

pekny den sa praje aj napriek pocasiu 😉
tak ste mi dali trosku zabrat pokial som vas docitala 🙂

katkaajurko
23. júl 2008

ahojte jani a lyubka 🙂 pocasie je ozaj hrozne..aj ja som prisla neskor.nevedela som vstat...

a prave tlacim ranajky - banan a bb keksy 😀

baby - pisala mi jedna kocka - ci nepredam bizutku... a ja ze hej - ale len celenku a ona ze ci by som jej ju aspon nepozicala 😖 no ale ona ani nie je z BA..a to mam doverovat uplne cudziemu cloveku - a nausnice ani nie su bizuteria - ale swarovsky..tak som jej napisala ze nepoziciam (ale teraz som jak lakomec 😔 )

sana15
23. júl 2008

Katka,no pozicat.to je tazko ked nepoznas. mne tiez raz prisiel taky napad, hlavne ze dotycna bola asi 200 km odomna...

katkaajurko
23. júl 2008

no ved ona odo mna tiez..tusim prievidzu mala v profile...ani album nema - to je pre mna dost nedoveryhodne... ani fotku v pase.. zase nemozem byt jak truhlik..ze ja kupim - inemu pozicam a uz neuvidim....

bambulka82
23. júl 2008

caute babule..tak ja som uz domka 😉
ostrihana a spokojna..aj doktora som rychlo vybavili 😉

katka..no ja by som nepozicala..ani keby byvala dotycna odomna 5m..nikdy nevies, co s nou moze spravit.
ja som mala tiez vycitky svedomia..dala som tu moju bizu do bazaru, prislubila som ju 2 kockam (lebo jedna chcela len korunku a druha nahrdelnik, nausnice a naramok). ale v ten den prisla ku mne moja kamaratka, ze ci by som jej ju nepredala na jej svadbu..no reku dobre, aspon nemusim postou posielat.
tak som tym kockam hned napisala, a by sa nehnevali a tak..a normalne ostali urazene 😅 😅 ze sa na tu bizu spoliehali a co maju teraz robit????????? 😲 😲

katkaajurko
23. júl 2008

no moni..to je tak... ja som tu moju celenku este nedala do bazaru...ani zavoj...ani vestu s kravatou a nic z toho mi uz nebude na nic... ale este nejako si to nechavam doma 😀

jaaaaj inak mne sa dnes snivalo viete co? ze neviem preco sme si z manzelom obnovovali slub koli niecomu - ze nieco nebolo platne..a ze som potrebovala za tyzden to vybavit - a ze som si vyberala uplne jednoduche saty biele uzke az po zem...ze som si planovala v hlave ze si len kupim par ruziciek do ruky a zviazem stuhou a dohadovala sa so svedkami - ale tesila som sa na to..a malo to byt len v uzuckom kruhu ani ziadna zabava ani nic - len to bolo koli niecomu nutne to este raz absolvovat...jaj - no pekny sen 🙂 😉

bambulka82
23. júl 2008

jaaaaaaaaaj...no pekny sen si mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
23. júl 2008

no super moni ze si spokojna inak - aj mne sa taky uces velmi paci -aj podobny - len na to nemam odvahu 🙂

katkaajurko
23. júl 2008

moni - ja mam takyto odlozeny - ze sa mi straasne paci :

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

bambulka82
23. júl 2008

kati super..trosku podobny tomu mojmu 😉
a preco nemas odvahu??

katkaajurko
23. júl 2008

lebo ja mam dlhe..a dost huste - sabojim aby to nelietalo okolo hlavy - no a je mi luto to ostrihat.. 😒

bambulka82
23. júl 2008

aj mne bolo luto, ked som videla, ake kusiska dlhe padaju na zem, ked ma strihala 😢 😢
ale teraz som velmi spokojna..mam take uplne lahke vlasy 😀
proste uz to chcelo zmenu..strasne vela rokov som nosila len dlhe dlhe vlasy..a toto je take ine,
lahke, vzdusne, letne (len keby aspon to leto bolo) 😅 😅 😅
teraz rozmyslam, ze preco som sa uz davnejsie nedala ostrihat..jaaaaj..predsa koli svadbe 😀 😀 😀
teraz je to uz jedno..vlasky zachvilu dorastu a potom zase nieco vymyslim..len na kratko
by som sa nedala ostrihat..kratke vlasy sa mi na babach proste nepacia 😒

bambulka82
23. júl 2008

aj u vas je take hrozne pocasie??? u nas strasne fuka, ale fakt strasne 😠
som bola vonku vyhodit krabice a skoro ma odfuklo 😅 😨 😨

katkaajurko
23. júl 2008

moni u nas fuka a leje zaroven 😖

bambulka82
23. júl 2008

u nas teraz neprsi..ale prsalo cele doobedie..teraz len hrozne fuci 😖 😖

bambulka82
23. júl 2008

no dobre babule..idem do mesta a potom k sestre na kavicku 😵
vecer sa ozvem 😉
zatial papa

katkaajurko
23. júl 2008

moni tak si to uzi 🙂

my mozno pojdeme tie dvere omrknut a ked nie budeme snad len lenosit 🙂

lupienka
23. júl 2008

Ahojte kocky... 🙂 som tu dlllho nebola, tak vas chcem aspon pozdravit!

bambulka82
23. júl 2008

cafte babule..tak uz som domka..som sa trosku zdrzala u sestry 😀
mi ukazovala vybavicku, tak sme sa vytesovali 😀 😀 😀 😀
a furt som mala ruku na jej brusku, ale maly ma nechcel kopnut 😒 som mu vypravala, ze budem najlepsia krstna na svete a nic 😅 kaslal na mna 😀 😀 😀 😀 😀

lenka47
23. júl 2008

cavte babule 🙂
tak ja som asi uplne hlupa blondinka lebo ako tak citam a pozeram na foto tak som zacala rozmyslat ze kto to je sana15 a konecne mi to doslo-az teraz po dost dlhom case....no hambim sa jak pes ale aspon som na to prisla takze jani gratulujeeem 😀 prepac ze tak oneskorene 😔

bambulka82
23. júl 2008

leni..mne to tiez trvalo asi 2-3 dni..nedoplo mi to hned 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre