• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
no ja este dnes mozem..ale od zajtra tu uz budem musiet byt..a asi aj trosku dlhsie, lebo od pondelka mame celofiremny audit :unamused: takze musim este nejake veci dorobit, ale dalo by sa povedat, ze ja uz mam vsetko pripravene, jedine, ak by niekoho este nieco nove napadlo :confounded:
23. júl 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky
23. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda budes mat Moni veru co robit...

ahoj Kati :wink:
23. júl 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni ty sa budes dnes rozmaznaavat :slight_smile:)))
23. júl 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano..idem sa dat ostrihat..a idem spravit taku dost radikalnu zmenu :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.no dobre,ako dobre, to pocasie je hrozne.uz teraz sa mi zatvaraju oci,rano som z toho dazda aj zaspala,proste som chcela este dosnivat sen tak som vypla budik na mobile a potom sok,ked som sa prebudila o 4 minuty sedem
23. júl 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docitavam o filme Bathoricka. ach, isla by som,len my musime ist do kina az do BB!!! ale idem pozriet,ci ho teraz nebudu davat v Europe,uz by to chcelo nejake kulturne vyzitie
23. júl 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, v tom vypredaji su aj take veci ako prebalovaci podlozky? flasky? atd...? ci len hracky
23. júl 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, nie...taketo veci tam nemaju..oni len hracky
23. júl 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den sa praje aj napriek pocasiu :wink:
tak ste mi dali trosku zabrat pokial som vas docitala :slight_smile:
23. júl 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jani a lyubka :slight_smile: pocasie je ozaj hrozne..aj ja som prisla neskor.nevedela som vstat...

a prave tlacim ranajky - banan a bb keksy :grinning:

baby - pisala mi jedna kocka - ci nepredam bizutku... a ja ze hej - ale len celenku a ona ze ci by som jej ju aspon nepozicala :confounded: no ale ona ani nie je z BA..a to mam doverovat uplne cudziemu cloveku - a nausnice ani nie su bizuteria - ale swarovsky..tak som jej napisala ze nepoziciam (ale teraz som jak lakomec :pensive: )
23. júl 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,no pozicat.to je tazko ked nepoznas. mne tiez raz prisiel taky napad, hlavne ze dotycna bola asi 200 km odomna...
23. júl 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ona odo mna tiez..tusim prievidzu mala v profile...ani album nema - to je pre mna dost nedoveryhodne... ani fotku v pase.. zase nemozem byt jak truhlik..ze ja kupim - inemu pozicam a uz neuvidim....
23. júl 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule..tak ja som uz domka :wink:
ostrihana a spokojna..aj doktora som rychlo vybavili :wink:

katka..no ja by som nepozicala..ani keby byvala dotycna odomna 5m..nikdy nevies, co s nou moze spravit.
ja som mala tiez vycitky svedomia..dala som tu moju bizu do bazaru, prislubila som ju 2 kockam (lebo jedna chcela len korunku a druha nahrdelnik, nausnice a naramok). ale v ten den prisla ku mne moja kamaratka, ze ci by som jej ju nepredala na jej svadbu..no reku dobre, aspon nemusim postou posielat.
tak som tym kockam hned napisala, a by sa nehnevali a tak..a normalne ostali urazene :sweat_smile: :sweat_smile: ze sa na tu bizu spoliehali a co maju teraz robit????????? :astonished: :astonished:
23. júl 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni..to je tak... ja som tu moju celenku este nedala do bazaru...ani zavoj...ani vestu s kravatou a nic z toho mi uz nebude na nic... ale este nejako si to nechavam doma :grinning:

jaaaaj inak mne sa dnes snivalo viete co? ze neviem preco sme si z manzelom obnovovali slub koli niecomu - ze nieco nebolo platne..a ze som potrebovala za tyzden to vybavit - a ze som si vyberala uplne jednoduche saty biele uzke az po zem...ze som si planovala v hlave ze si len kupim par ruziciek do ruky a zviazem stuhou a dohadovala sa so svedkami - ale tesila som sa na to..a malo to byt len v uzuckom kruhu ani ziadna zabava ani nic - len to bolo koli niecomu nutne to este raz absolvovat...jaj - no pekny sen :slight_smile: :wink:
23. júl 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj...no pekny sen si mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super moni ze si spokojna inak - aj mne sa taky uces velmi paci -aj podobny - len na to nemam odvahu :slight_smile:
23. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati super..trosku podobny tomu mojmu :wink:
a preco nemas odvahu??
23. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja mam dlhe..a dost huste - sabojim aby to nelietalo okolo hlavy - no a je mi luto to ostrihat.. :unamused:
23. júl 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne bolo luto, ked som videla, ake kusiska dlhe padaju na zem, ked ma strihala :cry: :cry:
ale teraz som velmi spokojna..mam take uplne lahke vlasy :grinning:
proste uz to chcelo zmenu..strasne vela rokov som nosila len dlhe dlhe vlasy..a toto je take ine,
lahke, vzdusne, letne (len keby aspon to leto bolo) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
teraz rozmyslam, ze preco som sa uz davnejsie nedala ostrihat..jaaaaj..predsa koli svadbe :grinning: :grinning: :grinning:
teraz je to uz jedno..vlasky zachvilu dorastu a potom zase nieco vymyslim..len na kratko
by som sa nedala ostrihat..kratke vlasy sa mi na babach proste nepacia :unamused:
23. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u vas je take hrozne pocasie??? u nas strasne fuka, ale fakt strasne :angry:
som bola vonku vyhodit krabice a skoro ma odfuklo :sweat_smile: :fearful: :fearful:
23. júl 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni u nas fuka a leje zaroven :confounded:
23. júl 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas teraz neprsi..ale prsalo cele doobedie..teraz len hrozne fuci :confounded: :confounded:
23. júl 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre babule..idem do mesta a potom k sestre na kavicku :dizzy_face:
vecer sa ozvem :wink:
zatial papa
23. júl 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak si to uzi :slight_smile:

my mozno pojdeme tie dvere omrknut a ked nie budeme snad len lenosit :slight_smile:
23. júl 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky... :slight_smile: som tu dlllho nebola, tak vas chcem aspon pozdravit!
23. júl 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule..tak uz som domka..som sa trosku zdrzala u sestry :grinning:
mi ukazovala vybavicku, tak sme sa vytesovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a furt som mala ruku na jej brusku, ale maly ma nechcel kopnut :unamused: som mu vypravala, ze budem najlepsia krstna na svete a nic :sweat_smile: kaslal na mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babule :slight_smile:
tak ja som asi uplne hlupa blondinka lebo ako tak citam a pozeram na foto tak som zacala rozmyslat ze kto to je sana15 a konecne mi to doslo-az teraz po dost dlhom case....no hambim sa jak pes ale aspon som na to prisla takze jani gratulujeeem :grinning: prepac ze tak oneskorene :pensive:
23. júl 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..mne to tiez trvalo asi 2-3 dni..nedoplo mi to hned :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. júl 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok