• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
ahojtee - ja som mala doobeda strasne veela roboty a som grogy -ale viiiiiiiiiiiiiiiikendiiiiiiiiiik sa bliiiiiiiiizi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak krasny vikend zelam vsetkym :slight_smile:
25. júl 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
ja som dnes vobec nestihala prist sem za vami..este aj v nedelu musim ist do prace, aby bolo vsetko nachystane na pondelok, kedy nam zacina audit :confounded:

no Jani veru, nedaju sa listky uz rezervovat..my chceme ist zajtra do BB na nakupy do Europy..tak snad sa nam ujdu aj nejake listky :wink:
a ked nie, tak pojdeme na detsky film :grinning: :grinning: :grinning: taky pekny novy, tusim sa to vola Kung-fu panda :grinning: :grinning:
25. júl 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...dnes som tu asi sama... :slight_smile: tak krasny vikendik
26. júl 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajem -tento vikend sme vsetky nejake rozlezene :slight_smile:
27. júl 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..aj ja prajem kraaaaaaasnu nedelu :wink:

mne sa v piatok vratil drahy zo sluzobky :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaj taka som rada, ze ho mam uz doma :dizzy_face:
vcera sme boli v Bystrici na nakupoch..v Europe..a boli sme aj na Batoricke :grinning: :grinning:
isli sme na prve premietanie..to zacinalo o 13,00 a bolo nas tam asi 15 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to az na tie neskorsie terminy - o 18,00 alebo o 21,00 chodi tak moooooc vela ludi
nam sa to pacilo..sice miestami to bol taky ten typicky Jakubiskovy film, ale bolo to fajn..vobec ziadny krvak, ako kazdy hovoril :wink:

idem robit obedik a potom ideme k mojej sestre..mala narodeniny, tak ideme gratulovat
27. júl 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky, ja vas tiez pozdravim :slight_smile: my sme boli vcera na cucoriedkach a nazbierali sme kopec a potom to bolo treba cistit :unamused: ale teraz uz len fajne papame :grinning: dnes bolo konecen opat pekne a teplo tak sme na zahrade robili gulas s nasimi, takze pohoda vikend. no a zajtra ideme do ostravskej zoo, len tak na vylet uz sme davno neboli tak som zvedava ako to dopadne :slight_smile:
pekny zvysok nedele prajem :slight_smile:
27. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko majovky a tu zase nikto nie je :confused: :confused:
28. júl 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
ja mam toho teraz mooooc..od dnes mame ten audit, tak vas len takto pozdravim..
ozvem sa vecer, ked uz budem doma..

ozaj, dnes idem na to prve cvicenie :grinning: :grinning: som zvedava, ci sa zajtra aj postavim z postele :sweat_smile:
28. júl 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Monika,takze ste zohnali listky? my chceme ist dnes,ale ak nezozenieme listky na Bathory,tak pojdeme na Akty X. prve predstavenie je o 15.40 a kedze do 16-tej musim pracovat,tak to nestihneme :rolling_eyes: Tak drzte palce,nech sa nam este listky ujdu. inak ideme popozerat nejake radiatori a potom v Europe uz len vbehnem do toho obchodu s hrackami a dufam,ze tam uz nebudem postavat nad posstielkami a kocikmi :grinning:
28. júl 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - jani - to si pis ze budes :slight_smile: ja dokazem uz teraz pokukovat do nemoty na take veci a to ani tehula neni som :slight_smile:

ja som posledne dni nejaka ospala... z piatka na sobotu som spala 12 hodin a bolo mi malo :slight_smile:
28. júl 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo. spanok. prvu noc v novej manzelskej posteli som prespala celucicku bez prebudenia. dnes v noci som uz spala u seba a uz som bola zobudena tri krat a rano nie a nie z postele. tak to uz byva,ako som tehu,tak chodim min.raz v noci na wc a tiez sa napit. to su stavy...
28. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaka,to ja budem pozerat,len co manzel, bude mat tahat odtial prec. teraz jedna kocka z temy zase hodila nejaky link na detske oblecko,tak po nom len kukum a najradsej by som uz aj objednala.
28. júl 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem na krv - su to take testy, tak budem tyzden zit v strachu,ako dopadnu. buduci pondelok mam uz poradnu, tak som zvedava,ci mi budu robit aj sono. ono uz by sa dalo aj vidiet,co to bude :dizzy_face: tak som zvedava, aj ked nase malickej je hanbive a najradsej nam ukazuje chrbatik
28. júl 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj - dobre krvicka dopadne - klop klop klop

jaj jani -neviem si to ani predstavit - ale musi to byt krasny pocit mat babatko v brusku..a hlavne teraz -kym to brusko je este velkostou znesitelne :slight_smile:

no ukazuje vam chrbatik aby vys co najdlsie natahovalo :slight_smile: aby bolo prekvapko :slight_smile:
28. júl 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky konecne trochu volna v praci :slight_smile:

jani neboj krv dopadne v pohode to ides na tie skriningove testy?
a toho mojho musela postrkovat, aby ukazal aj nieco ine okrem chrbatika :grinning:
28. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lyuby ahoj - no co ako sa mas? ako sa citis?
28. júl 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecen som pridala konecne fotku krpateho :slight_smile:
jaj mam sa dobre, ale lepsie mi bolo ked nebolo tak teplo a citim sa dobre vsetko je ok tak sa tesim :wink:
konecne som si vybrala kocik, ale stale hladam ci ho nahodou nenajdem niekde lacnejsie a zistujem ze na slovensku ho moc nemaju :frowning2: tak asi objednam z Prahy alebo skocim do Viedne :slight_smile:
28. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyuby a odfot si aj brusko ako rastie :slight_smile:
28. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, kde vas to mam az hladat?
ako sa mi mate? ja som sa neozyvala, zas mse sli na chatu si oddychnut :slight_smile:
lubi krasny mimozemstan :grinning: a akyze to kocik?
29. júl 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda vy ste ale flakacky :angry:
29. júl 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som tu, len beham po nete a pozeram sa co kde, kolko stoji :slight_smile:
29. júl 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte - no huraaaa - konecne je tu rusnejsie :slight_smile: droby ako bolo na chate?

lyuby co zhanas?

mne sa vcera pokazil fen...mala som taky dobrunky ale uz dosluzil - doslova vybuchol :grinning: aj poistky vyrazilo :grinning: :grinning: :grinning: tak ale potrebujem novy..tak som zhanala na nete a uz mam objednany skoro taky isty... akurat ten moj mal aj "ionizaciu" a tento to nema :( ale ten moj sa v takejto vybave uz nevraba :(((

aha :slight_smile:

http://www.mimishop.cz/shop/detail.php?zbozi=281013

a musim sa priznat - ze som si objednala aj vonavecku novu -lebo uz sa mi minaju co mam doma - carolinu herreru - splah :slight_smile: taaaaaaaaaaaaaak sa tesim - nech uz mi ju poslu :grinning:
29. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no pekny si si vybrala :slight_smile:
ja sa pozeram po vselijakych vecickach co budem potrebovat pre babatko :slight_smile:
29. júl 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. Lyubka,tak vitaj po dlhom case. idem pozriet albumcek. ja sa ospravedlnujem,ale este som nebola od piatku rana doma,takze fotky musim stiahnut este s PC na kluc a vytvrorim si album aj ja. zatial asi len s bruskom, manzelik este nechce o nakupovani ani pocut. ale ktovie,ci dnes obehneme tu Europu bez nejakeho ulovku :grinning:
29. júl 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyubka: ja som dnes bola na tie testy AFP.,ale az v pondelok budem mat poradnu,tak budem vediet vysledky. inak,celkom by ma potesilo to sono. uz by som rada vedela, co to bude.
a vy uz viete co budete mat???
29. júl 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,vy uz mate postielku? ja neviem,kedy to vsetko budeme zhanat, kedze teraz je u nas iba na reci prerabka :rolling_eyes: ach,aj vcera som isla z prace rovno tam,aby som aspon zametala ten prach a bordel,co sa robi pri burani
29. júl 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz sme aj nejake to oblecko pokupili (neviem odolat a nekupit:sweat_smile:) a mame uz aj prebalovaci pult ale ten uz mam vyse roka, lebo som si kupila ako stolik pod televizor, ale teraz sa hodi a uz mame aj vanicku na kolieskach, lebo v tej nasej mini kupelni by sa nedalo ani pohnut
vsak snad uz nezabudnem pofotit a hodit do albumu :slight_smile:
a neboj testy dopadnu dobre, ja ked som na nich bola tak som pomaly aj zabudla ze cakam na vysledky, ale nastastie vsetko dopadlo OK a tebe tiez dopadnu na vybornu :slight_smile:
u nas to zatial vyzera na chlapca, tak snad to aj zostane chalan :slight_smile:
29. júl 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani -manzelik nechce nakupovat - aby ste to cele "nezakrikli"? ze?...to celkom chapem - ja budem asi rovnaka...ani kocik ani postielku asi - nic nekupime skorej...ale zase neviem... ale chapem....
29. júl 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,ako chlap to berie. vsak to ma este len 4 mesiace a uz chces kupovat oblecko. ja nechcem, to ja sa bojim "zakriknutia" ale ked uz zacnem v robote pozerat tie linky na tie detske vecicky, len tazko sa nic neobjedna. zatial nemame vobec nic. ja viem, s kocikom, postielkou by sme mali pockat aspon do neskorej jesene. ja len preto spekulujem,ze my sme sa teraz pustili do prerabky, a mojho trapi iba to okolo materialu, krbu,podlah,majstrov. ja mam kreslit linku, navrhovat kupelnu, osvetlenie v obyvke. ak by vsetko islo rychlo,ako by sme chceli,tak zaciatkom zimy uz nam bude treba kupovat aj nabytok a mne to pride potom tak,ze vecicky a vsetko ostatne pre male bude len akosi tak "narychlo" ako taka "bokovka" pri inych nakupoch :pensive:
29. júl 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok