• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
pracujeme,pracujeme??? :confused:
8. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za stanovanie tiez - vsetky vyhody ktore janka spomenula sa mi paaaaaaaaaaaaacia :slight_smile: :wink:
8. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jani, mas pravdu..je to aj vo forme bicyklovania..taky ako steper (orbitrack) ale ten je vraj narocnejsi..
u nas maju dva..tento kde ja chodim, tak tam je beziaci pas, ale nebezis, je to len taka rychla chodza, no a hned vedla je tento na sposob stepera..

jaaaaaaaaaaaaaj kocky, zajtra ideme na svadbu..som vam aj zabudla povedat, ale az vecer, okolo 21,00
tak sa tesim, ze opat uvidim kraaaaaaaasnu nevestu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat stahovat sa a nie stanovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, tak dnes ste toho vela nepôrebrali :slight_smile: ja som bola vcera a dnes na skoleni v PP, bolo to zaujimave o falosnch bankovkach a podvodoch a tak... len dufam ze sa s takymi podvodnikmi velmi ebudem stretavat lebo to maju vsetko dobre premakane :slight_smile:
moni tak si uzi svadbu, zas po dlhom case :grinning: joj a dnes je magicky datum, aj dnes bolo vela svadieb :wink: 8.8.2008 :slight_smile:
8. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peknu sobotu prajem :slight_smile:
9. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
9. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej ahoj moni, somsa bala ze sa nikto neozve ked je sobota :slight_smile:
9. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky, toto pocasie co je u nas je na porazenie, cely den leje :frowning2: snad sa to zlepsi aspon do zajtra
9. aug 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj leni, no dnes mi ani nevadi to pocko a ani neviem ako je, som tu pekne zavreta, snad sa zajtra umudri, chcem ist konecne niekam von do prirody
9. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnu nedelu prajem babulky

ja mam taky narvaty vikend...vcera sme riesili veci okolo kupelky a dnes musim upratovat a idem k babine :slight_smile: a potom zehlit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..my sme teraz vstali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

vcera sme boli na tej svadbe, prisli sme okolo 04,00hod. domov
bolo super, nevesta straaaaaaasne kraaaaaaaaaaasna a zenich velky velky velky sypmatak :wink: :wink:
aj zabava bola fajn, mali toho isteho starejsieho aj DJ, co my :grinning: :grinning:

idem uvarit nejaky obedik a okolo 17,00hod. ideme este k nasim gratulovat
10. aug 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky, my sme si dnes dali s manzelikom cykloturu, presli sme nieco cez 40 km po fajne kopcovitom terene, no a teraz neviem ako budem zajtra v robote sediet, kedze mam taku otlacenu ritku ze az :frowning2: :grinning: ale bolo super pocasie krasne, priroda krasna, aj ma opalilo-samozrejme podla tricka :grinning:
joj moni sla by som sa aj ja dakde zabavit na svadbu, len dako v nasom okoli sa do nej nikomu nechce :slight_smile:
10. aug 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni, u nas tak lahko v rodine svadby uz asi tiez nebudu..to skor takto kamarati..ako aj vcera :wink:
ale bolo fakt super, velmi dobre sme sa bavili :slight_smile:
10. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Dnes som prvá?
11. aug 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vcera ste tomu moc nedali.
pekne ranko pondelkove, aa druhaa :grinning:
11. aug 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretia :slight_smile: dobre ranko
11. aug 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako sa mate po vikende? my sme vcera po dlhej dobe boli trocha vonku na prechadzek pri dunaji, super bolo
11. aug 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam fajn v sobotu sa nam narodil synovec, tak sme boli v nemocnici :slight_smile: taky je maly a straaasne zlatucky
11. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej gratulujem k synivcovi, musi byt zlatucky :dizzy_face: z nich budu super kamosi bratranci s takym malym rozdielom vekovym :slight_smile:
11. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa ku gratulaciam :slight_smile:

ja mam stale vela roboty..a este len budem mat...kolegyne budu mat dovolenku :unamused:
11. aug 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, no tak som mala nie moc dobry vikend, ale hadam sa to zlepsi :wink:
11. aug 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj kati to mam rmzi, toto dovolenkove obdobie je hruza :unamused:
ja robim dnes a pozajtra a potom az v septembri :sweat_smile: :grinning:
dnes je vonku uplne uzasne, tusim sa tam prestahujem s PC :grinning:
11. aug 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja co sa tyka roboty radsej ani nic nehovorim :grinning:
ale od 25. mam dovolenku dva tyzdne tak sa uz hrozne tesim :slight_smile:
11. aug 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj amti, teba tu vazne malo vidiet. to uz ams nastalo tak viacej roboty?
11. aug 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem som sa vinadivat nevedela :slight_smile:
11. aug 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi a vies co ta o chvilku caka :dizzy_face: mas nieco nove vo vybavicke? ja sa neviem vynadivat na nosenie deti v satke, vcera som o tom nadsene rozpravala muzikovi :dizzy_face:
11. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nic nove nemam
no to hej aspon sa budem mat koho pytat a sledovat postupnost rastu :grinning:
11. aug 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozajmlubi mozem pouzit tu fotku dke mas tu ozdobu nad postielkou na svoejj stranke?
davam tam taku sekciu ze fotky od zakaznikov :slight_smile:

to mas velky vyhodu a vsetky iinfo hned po ruke cerstve :slight_smile: teraz zistis co tato vlastne caka :grinning: aj vecicky podedite ked tie dietky tak rychlo rastu.
my sme vcera kupovali tenisky a ked som videla tie mrnave adidasky no nieco naadherne ale tak boli malinke ze vtedy babo este ani boticky nenosi :astonished: tak naparadu do kocika. no kto na to ma nech ma, mojim detom tam znacku maximalne dokreslim :grinning:
11. aug 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes pouzit bez problemov :slight_smile:
no to ma svoje vyhody mat maly rozdiel medzi bratrancami :slight_smile:
11. aug 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok