Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
13. aug 2008

no tak kati teda gratulujem 😉
lubi a kedy sa stahujete?

katkaajurko
13. aug 2008

naostro je to 13.sept.... a to mam aj kolegynu z roboty...a tuto babu - plus jej sestru, mamu a druzicku 😀 asi pridem domov a nebudem chiet vydiet malovatka tyzden 😀

lyubka
13. aug 2008

no kati tak to sa ti pekne rozbieha, tak budem na teba mysliet nech ta odporucaju aj dalej 😉

katkaajurko
13. aug 2008

lyuby dakujem 😔

droby
autor
13. aug 2008

jeej super kati a tolko licenia na jeden den no budes mat co robit.
kolko ti tva asi tak jedno licenie?

pekne si to aj fot aby si vedela dat na stranku svoje dielka, pred a po 🙂

katkaajurko
13. aug 2008

jasne odfotim...resp. planujem to - ze baby mi potom daju par fotiek od profi fotografa 🙂

jedno licenie hodinu - nevestovske... tie ostatne snad do 3/4 hodiny ...

🙂

katkaajurko
13. aug 2008

booze teraz vidim ze som hore napisa "vydiet" s "y" 😀 😀 😀 😀 hrozna som 🙄

droby
autor
13. aug 2008

kati ja zu po sebe ani necitam by so sa len hambila 😀 😅 tak radsej o tom ani neviem kolko chyb ja narobim a to je neurekom, fakt sa mi nechce davat si pozor 😅

no to si sikovna, mna robila dost dlho aj s ucesom, ale to asi ten uces bol zlozitejsi a preto to tak trvalo, skoro nestihala aj druzicku a mamu a my zas sme mali malo na casu na fotenie, ked som planovala aj sad a aj koziu branu, ale nevadi nakoniec som s fotkami spokojna

katkaajurko
13. aug 2008

no ja mam na kolegynu len hodinu - koli jej kadernicke a koli tomu ze som sa slubila uz tej druhej babe..ale kolegyna chce stoj co stoj - tak ok...

ale na tu druhu mam hodinku a pol - to je akurat v pohode - a kedze sme skusku absolvovali a vsetko si ujasnili uz to nepotrebujem natahovat - ale skuska trvala skoro dve hodiny... a na tie ostatne babule mam bohuzial len hodinu - lebo o tretej musim bytu uz na svadbe - ale s tyms a musia zmierit - lebo povodny plan bol licit o jednu osobu menej

droby
autor
13. aug 2008

jasne,a to potom ides tej koleginke na svadbu? to ams vazne rusny den.
ked vies ako to bolo na skuske a co ste si ujasnili tak to nebude ziaden problem a vsetko v klude stihnete

katkaajurko
13. aug 2008

ano idem jej zagratulovat na svadbu potom ... a s nou ma este caka aj skuska - takze potom ta hodinka by mala stacit..seba som musela zvladnut za 45 minut - koli tomu ze kadernicke to dlho trvalo...

droby
autor
13. aug 2008

no dufam ze to vide vsetko v pohode a nebude to aj tej neveste kadernicka dlho robit ab ysa to cele nepretiahlo 😒
ale super sa tesim ze kseftik pojde 😵 uz mas aj nazov stranky? aky salon krasy to bude 🙂 😀
ja to mam jasne, www.droby.eska 😀

sana15
13. aug 2008

ahojte,tak rozoberate nove joby? jaj,tak to vam "zavidim" ked clovek moze robit,to co ho bavi. Katka,tak tebe sa to nejak same od seba a rychlo rozbehlo,nie??? aj pouzivas nejaku konkretnu znacku kozmetiky,alebo z kazdeho nieco podla vlastnych skusenosti?

droby
autor
13. aug 2008

no veru to b si nam mohla poradit dobre znacky, sice som min tyzden vybrakovala dmku 😀 ale mam velku spotrebu a kuka ze tie mejkapy teda pekne v malom mnozstve predavaju 😒

jaj jani, vies ako by som to vymenila za to co mas ty 😔 nuti ma k tomu hypo a ta k babatku veru nevedie 😔

katkaajurko
13. aug 2008

no pouzivam overe podla seba odskusane veci... hlavne loreal, MF, gosh...a sem tam avon a vychytavky z inych znaciek... to je ale nahoda ze teraz je toho viacej...svadby v zime nebyvaju :( takze nist moc nebude... a hlavne - vobec neviem akym smerom sa mi to posunie... po tomto nemusia ziadne objednavky prist..to je take nevyspytatelne podla mna...

droby nazov stranky neviem ale premyslam tuho - chcela by som to ale take vystizne k vizazi...ale fakt neviem...ale potom by sme si vzajomne ozaj mohli na strankach urobit reklamu 🙂)))

lyubka
13. aug 2008

aj ja cem robit to co ma bavi (momentalne je to nic nerobenie 😀 😀 😀 )
lubi a kedy zacnes fungovat?

katkaajurko
13. aug 2008

mna ale bavi vela veci a asi najmenej to co ma naozaj zivi 😀 😀 😀 😀 , vizaz ma ale bavi - ale to je len kvapka z toho co ma bavi 😀 a aj nicnerobenie ma bavi..resp - pozerat dobry film s kavickou v ruke a kolacikom - mnaaaaaaaam - ale to by som za chvilu bola buchticka 😀

lyubka
13. aug 2008

kati tak to ja teraz robim najradsej pozeram dobry filmik, ale nie s kolacikom ale so zmrzlinkou 😀 ale drahy mi uz povedal ze po porode sa budem musiet krotit a ja tak vsak v zime nebudem papat zmrzlinku 😀

droby
autor
13. aug 2008

lubi tu stanku rozbehnem hned po dovolenke, teraz sa nedalo najprv kvolyu svadbe a v lete sme sa minali s kolegom ci mi ma helfnut tak vklude potom idem na to, zatial mam tu provizornu stranku aspon.

jaj keby nas aj za vsetko co nas bavi platili 😀
mna bavi vela veci co sa da robit, terz som presla na servitkovu techniku 😵
a chystala som sa urobit kochliky na levandulku, som kupila take jednoduche vanilkovej farby ale normalne sa mi paci aj v takych som na ne chcela jemne taky levandulku zo servitky dat, ale teraz vaham ci sa do toho pustat a nebude lepsie jednoduche

kati ja som za, mozhlo by to vist a aspon ju niekde budes mat a bezplatne a ja detto, ze si dame sluzbu za sluzbu.

kati a c0 vravis na aspor a manhatan??? ja ma etraz od nich mejkap a pudre a som spokojna, teda puder od astor mam kompakt ten som este moc netersovala, ale sypky manhatan mi je vyborny.

katkaajurko
13. aug 2008

no astor - ten novy makeup je super...a puder je dobry... spiralu odskusanu mam a najvacsi des na svete..tiene priemerne.... a manhattan som skusala naposledy na strednej - takze ozaj neviem - zatial som nic od nich nepotrebovala a ani ma nic nezaujalo vyskusat...ale puder od manhattanu mi dost upchaval pory vtedy - takze sa k tej znacke ani moc vracat nebudem.... tak isto oriflame - slusne tiene, ruze priemerne...makeupy by som ja osobne tam nepouzivala,ani spiralky - slabota... lesky mozu byt - ale kedze ich je v rovnakej kvlaite mrte dostupnych aj v drogeriach..tak ich neobjednavam..naco...

lyubka
13. aug 2008

joj servitkova technika, tak to ma strasne bavilo a ani neviem preco som s tym prestala asi sa budem musiet zas pozriet do mojich skatul a zistit co tam vsetko vlastne mam
no tak sa potom tesim na vase stranky a budem vam robit reklamu 😉

katkaajurko
13. aug 2008

babule musim makat si tu dorobit nejake veci..potom idem zohnat slapky na dovcu a potom cvicit - ale ked mi zostane vecer cas -tak vas este kuknem 🙂 papa zatial

lyubka
13. aug 2008

tak na dnes sa lucim idem este nieco zariadit a potom oberat cernice mnaaam uz sa na ne tesim

droby
autor
13. aug 2008

tak sa majte kocky a pekny zvysok dna. 😵

lubi pekne vyprac krabicu zide sa ti to k drobcovi, mzoes mu porobit pekne vecicky 😉

bambulka82
13. aug 2008

ahojte kocky..aj ja chcem robit to, co ma bavi 😵 😵 😵

katkaajurko
14. aug 2008

ale dobre ranko...opat som prva 😀

Moni a co by bavilo teba?

lupienka
14. aug 2008

Ahojte 🙂 opat mam chvilku a opat nikto...nemam na vas stastie...
Takto o tyzden uz idem na dovolenku, tak dufam, ze vas dovtedy stihnem!!! 🙂

sana15
14. aug 2008

ahojte,tak zase sa mi podarilo prist takto neskoro. to tu hadam nikto ani nebude. aaaaa 😨 dnes len dva prispevky? kde ste vsetky?
lupienka: ja mam dovcu buduci tyzden, ale to len na behanie po obchodoch. nie baby, ale stavebninach 😅

sana15
14. aug 2008

babule a ako ta servitkova technika vlastne funguje? viem,ze cosi take robila aj kamoska,ale nechcela mi prezradit. a kedze som to nikdy nepotrebovala,tak som o tom infosky nikde nehladala..

sana15
14. aug 2008

ale idem odtialto,lebo tu zacnem trpiet samomluvou 😀 dufam,ze zajtra sa tu este uvidim s niektorou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre