Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
28. aug 2008

skoda ze sa vam neukazal, ale snad na tom 3D sa ukaze 😉 a kedy to ides na to 3D?
tak to by som nevydrzala cakat do toho 34tt na sono vsak by som sa zblaznila od zvedavosti, ale ja tiez keby som si nezaplatila sono v sukromnom sanatoriu co mam tu prvu fotku a potom aj to 3D tak tiez neviem vobec pohlavie, lebo co som bola na sone v tom 20tt tak som sa aj pytala na pohlavie ale lekar ma ignoroval 😒 a len si hovoril tie svoje skratky
a brusko no ja som zatial pribrala 6kg a brusko sa zatial da, len uz nemozem spavat v mojej oblubenej polohe na bruchu 😀 ale inak uuuplna pohoda, zatial nemam ziadne problemy len ked dlhsie sedim alebo stojim tak ma zacne chrbat boliet
jani a ta chodza mi pripomyna mna za mnou tiez nikto nestihal a teraz ked poviem ze nech spomalia tak sa tak usklebne na mna pozru

lyubka
28. aug 2008

baby na dnes sa s vami lucim a uzite si predlzeny vikendik 😉
ahojte

katkaajurko
28. aug 2008

babule som sa odmlcala ale uz som tu 🙂

Jani to je skoda ze nebolo vidiet pohlavie..ale duufam,ze to na tom 3D pekne uvidite 🙂)))) baby ja vam tak zavidim tie fazulky v brusku... teraz ako sa staram o cicu - pripadam si taka vyuzita..naplnena 😀 asi sa potrebujem o niekoho starat 🙂

pocujte ale sak vy ste malicko pribrali zatial, nie?? uplna pohodicka mi to pripada - pekne si odfotte bruska nech vidime ako pribudaju 🙂 😉

bambulka82
28. aug 2008

ahojte..aj ja som tu..drahy ma sem konecne pustil..pozera auticka

prave som si pomerala okno na tu novu zaclonu..boooze, ja sa na nu tak tesim, tak dufam, ze ju aj budu mat 😅

bambulka82
29. aug 2008

dobre ranko prajem 😉
tak dnes nam zacina kraaaasny predlzeny vikend? aj u vas tak svieti slniecko? 😀 😀 😀 😀

babule, neviete co je s droby? davno sa tu neukazala ☹

katkaajurko
29. aug 2008

Moni ty si pripad 🙂 ale dufam aj ja ze ju najdes a potom nam ju pekne odfotis a ukazes 🙂 ja uz doma o babatku nemozem ani slovo povedat..hned sa manzel paprci - tak som radsej ticho nech mu to uz teraz neznechutim ... ono - pre nich je to urcite omnoho psychicky tazsie lebo v case materskej je ozaj hlavne na ich pleciach rodinu uzivit ...tak mu aj rozumiem....

bambulka82
29. aug 2008

mam zaaaaaaaaaaaaaclonku..sice nie taku, aku som si predstavovala, ale je to macko pooh 😀 😀 😀 😀
tak strasne som sa tesila na zaclony a nic..len tuto jednu som si kupila. po ine roky sem chodilo tolko stankov a kraaaaaaasne zaclonky mali, lutujem, ze som si minuly rok nekupila..no ale co uz. jarmok je este aj zajtra, tak snad pridu este nejake ine stanky a ked nie, tak pockam este na katarinsky jarmok 😉

ozaj, rano ideme do bane..u nas teraz banicky jarmok, tak sa ideme rano odviest masinkou do bane 😀 😀 sa tesim, naposledy som bola este s mojim tatom..to bolo tusim este za komacov 😅 😅

drahy mi ide dnes o 18,00 do prace, tak budem po dlhej dobe vecer sama 😔 😔
jaaaaaaaaj..ja toto moc nemam rada, ked som vecer sama

a babule, tak ja nakoniec budem mat doma asi hasica..drahy si podal druhy krat prihlasku (prvu daval v marci, aj ho vybrali..ale ten nastupny plat..to bolo nieco hrozne a pred svadbou sa to jednoducho nedalo)
teraz hladaju opat hasicov, tak sa asi dohodne s nasim sefom, ze by v terajsej praci ostal robil len na polovicny uvazok a isiel by k hasicom..to by mu akurat vychadzalo, lebo oni robia 24hodin a potom maju 2 dni volna a tie by chodil do terajsej prace..aj financne by sme boli na tom rovnako. tak uz len dufa, ze mu to sefino schvali..sice sa s nim o tom uz bavil, ale este mu nedal nefinitivnu odpoved

katkaajurko
30. aug 2008

no moni teda - tak odfot zaclonku 😉 ja som vcera neplanovane skoncila so svokrou v ikea - a doniesla som par ulovkov - ako inak 😀 😀 😀 a boli sme vecer s kamoskou na filme Mamma mia a dobre to bolo - a to ja pesnicky od Abby nemusim ale toto nove spracovanie v pribehu sa mi lubilo 🙂

a dnes sa ideme balit - lebo zajtra ideme s cickou na tu operaciu - a vratia sa nasi z dovolenky a v pondelok letimel...

musim si ist napisat zoznam co mi treba 🙂

katkaajurko
31. aug 2008

ahojte babule..my sa prave chystame c mickou na zakrok tak na nas myslite.nech vsetko dopre dopadne..papa 😔

bambulka82
31. aug 2008

katka, drzim pasticky, aby vsetko dobre dopadlo 😉
ozaj, kedy odchadzate na tu dovolenku, v utorok?

katkaajurko
31. aug 2008

tak my uz mame po... no museli jej vytrhnut vsetky zadne stolicky ☹- ale tie stolicky mala uplne zle - tak by sa jej - ked sa to zahoji malo o dost ulavit a vraj papat bude vediet i tak.... , predne obrusili kamen...uz sa prebera z narkozy..a tento den je najtazsi...teraz ju to dost este boli tak placka ☹ ☹ ale uz sa vratili nasi -tak je doma...my sa balime...idem ju pozriet este vecer.... My letime zajtra podvecer 🙂 a ked sa vratime dufam,ze uz bude uplne zahojena 🙂 klop klop klop

bambulka82
31. aug 2008

juuuuj katka, to mi je luto, ze mate taketo trampoty s macickou ☹ nech sa cim skor uzdravi 😉

mne dnes nejako nie je dobre..boli ma hrdlo, ledva rozpravam a aj hlava ma trochu boli..vcera sme boli este na jarmoku vecer, mali sme tu taky sprievod a vonku bola dost zima a este k tomu som pila aj studenu kofolu, takze asi z toho mi je tak divne..ale drahy sa o mna stara, vari mi cajik, papam ovocie a lezim pod perinou..to len teraz mi dovolil ist na chvilu k pocitacu..aspon vas pozdravit 😀

katkaajurko
31. aug 2008

no moni to bude z tej zimy a studenej kofoly veru..sa to nezda ale vonku je uz dost chladno vecer a v noci 😒 ale fajn ze ta muzik tak obskakuje 😉

ja sa momentalne ani neviem tesit na dovolenku ked je tej nasej mici tak zle... uz aj grckala z tych uspavaciek...ach jo...a to musi dostat vecer este antibiotika... ☹ ☹ dufam,ze ich nevygrcka... hrozne... ja by som chcela mat teraz taky carovny prutik - co by vsetky bolesti vedel odohnat ... ale nemam 😔 😅 aj tebe Moni by som odohnala chorobku 🙂

bambulka82
1. sep 2008

dobre ranko 😉
dnes mi je uz lepsie..som to vcera asi vylezala, ale hrdlo ma este trochu boli 😒

katka, tak vy uz dnes letite? jaaaaaaaaaj.....zavidim 😔
uzite si to tam! 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
1. sep 2008

ahoj moni ano dnes letime , tak dufam,ze cesta tam aj spat bude ok...ja mam z lietania veelky respekt....

tak je fajn,ze ti uz je lepsie... ja idem cinknut domov ako je cicke..vecer vraj uz trolinku papala...

uz sme zbaleny, manzel este spinka...trochu upraceme a pojdeme pred piatou na letisko 🙂

bambulka82
1. sep 2008

aj ten moj este spinka 😀 😀 😀

neboj, pokial sa vrtite, cicka bude uple fit 😉

katkaajurko
1. sep 2008

klop klop klop klop klop klop 🙂 😀 🙂

ja toho mojho asi idem zobudit 😝 😀

ale inak cicus vraj uz aj papala rano...ze uz aj "vrni" pri hladkani a antibiotika tiez zvladli rano tak sa tesim, a ze ani uz neplackala potom (ona je fakt take nase zlaticko - vsetko odtrpi sama pre seba..aj tie zubky mala vraj take zahnisane - a vobec to nedavala na javo..len tym ze slintala velmi sme si to vsimli) ale vies co? zacala slintat pre rokom a aj ten jej jazycek mala ovela viacej vonku a u toho povodneho zverolekara ked s nou ocino bol - tak ten povedal ze jej nic neni " ze len asi meni image" - chapes?? a tento povedal ze to mala take zle preto - lebo to tak ma uz urcite rok aj viac a sa jej to zhorsovalo... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vidis neni zverolekar ako zverolekar! taka som bola napaprcena ze az! Nase male statocne 🙂 inak ked ju videla svokra - tak povedala (ked mi ju videla na rukach ako sa so mnou mojka) ze to neni macka ale take zvieracie babatko 😀 ona je fakt taky nas mojkacik malicky

bambulka82
1. sep 2008

kati..no nasi maju psika a tiez chodia k zverolekarovi do ineho mesta, lebo tento, co je u nas, tak ten je dobry iba tak na ockovanie..na ine veci chodia k odbornikovi 😉
a macicky su fakt ako take babatka..tiez som mala macku 😀

no ja som toho mojho isla zobudit o 10,30 a aj vstal, ale ja som ostala lezat a hodinku som este pospala 😀 😀
sa drahy na mne smial, ze tak jeho vyhodim z postele a ja tam ostanem 😅 😅

u nas pocasko nic moc..fuka a je aj trosku chladnejsie 😒 no ale co uz, teplo tento rok uz asi nebude..
inac, nejako ma chyta taka vianocna atmosfera..nejako skoro, nie? 😅 😅 😅

katkaajurko
1. sep 2008

Moni aj mna tento tyzden chytala taka predvianocna jesenna nalada... hrozne mi vsetko pripominalo prvy skolsky den a tak a to pritom v septembri som naposledy chodila do skoly ked som bola na strednej a to uz davno bolo 😀 😀

Tak ja sa lucim - uzivajte prve septembrove dnicky tu bezo mna - ak sa bude dat -poslem vam sem trochu slniecka 😵 papapapapaapappapapapapapapa, ozvem sa hned ako sa vratim 🙂

bambulka82
1. sep 2008

kati tak papa..uzite si dovolenku, pekne oddychujte a chytajte bronz 😉

katkaajurko
1. sep 2008

hehe zaviskak sa hlasi z letiska 🙂 tak sa mi tu majte pekne.uz fakt koncim papaaa

droby
autor
1. sep 2008

pekne zdraviiim 😵 🙂 😎
tak som spet z dovolenky a mozem sa vam venovat...
mam kopec roboty teaz, pracka chudatko dostava zabrat 😀 a o zehleni ani nehovorim.
manzelik ma narodky, oslavujeme rpvno tri dni aby malo nebolo 😀 😀

kati kraasnu dovolenku.

moni som zvedava na zaclonku 😵 vidis, na dovci sme kupili neterkre koliesko s mackom pu nadherne, to by sa ti isto pacilo 🙂

no najskor vo stvrtok sa vam budem plne venovat, tak zatial som rada ze sa mi vobec stranka nacitala,
papa

bambulka82
1. sep 2008

no lubi ahooooooooj 😉
pekne vitam po dovolenke, ako bolo? 😵

droby
autor
1. sep 2008

jednoducho peeeeerfektneee... krasne opalenie sa mi ponavrate zacalo supat 😀 😀 😀

katka je teda maxizavislacka ked sa este letiska hlasi 😀

mi len pekne zreferujte co tu kto ma nove.
zbezne poyeram ze katka ma choru cicku 😢 skore uzdravenie prajem

nasa Micka bola na 10 dni vzstahovana na chodbicku- strazila ju svokra u nas 🤐 😅

bru nocku

sana15
2. sep 2008

dobre ranko. tak som tu opat po predlzenom vikende. vidim,ze ste boli aktivne tak idem mrknut co sa dialo

sana15
2. sep 2008

jej,tak Katka uz dnes vegeti na dovolenke............. 😵
aj ja chcemmm....

bambulka82
2. sep 2008

kati...zavidime ti ten veget 😅 😅 😀 😀 😀 😀

bambulka82
3. sep 2008

no babule, dnes tu naozaj nikto nebol??? 😲 😲 😲 😲

lyubka
4. sep 2008

dobre ranko tak co nejak to tu viazne kde ste kto? 🙂

bambulka82
4. sep 2008

ahojte 😉
my sme prave prisli domov, ale za chvilu uz aj odchadzame..ideme mojej sestre gratulovat

no co babulky, co tu mate nove?
buduci tyzden budem mat hotovu tu zaclonku do detskej, tak potom vyfotim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre