Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
23. sep 2008

jaja, no ja ani neviem ako to funguje "normalne" 😅

droby
autor
23. sep 2008

v stvrtok ideme pozret koleginu, ma malu 3.5 rocnu dcerku ale teraz neviem co jej aku dorbnost kupit

droby
autor
24. sep 2008

dobre ranko 🙂
viete ze matka ma dnes narodeniny? by sa tu mohla ukazat 🙂

bambulka82
24. sep 2008

dobre ranko 😵
my mame dnes s manzelikom stvormesacie 😀 😀 😀 😀

droby
autor
24. sep 2008

jeej no gratulujem 😵 pekne pooslavovat 😉

bambulka82
24. sep 2008

nooooo..kedze uz od nedele neberiem antibiotika, tak by som si dnes mohla aj dat aj malicky poharik vinka 😉

droby
autor
24. sep 2008

takze uz je lepsie ked si bez antibiotik? ved vinko je liek 😀

katkaajurko
24. sep 2008

ajojte...no moni - to vinko pozor..aby ta to nahodou neoslabilo a zase sa ti to vrati ... 😒

Droby - ked normalne clovek robi - ma narok na 7 plnych dni za rok - chodit k lekarovi na vsetko co potrebuje...u nas sa to akoze "odratava" po hodinach..teda ked idem rano k lekarke a nie som tu 2 hodiny - tak sa mi z jedneho dna odrataju 2 hodiny... a zavisi to aj od firmy..u nas sa to sice nepreplaca - ale zase ked niekto potrebuje aj castejsie chodit k lekarovi a presiahne to - tak je to bez debaty...a eviduje sa - ako keby som tu bola.... takze dovolenku na to ozaj netreba... 🙂

lupienka
24. sep 2008

Ahojte...prajem pekny dnik, i ked ho mame uprsany 🙂 Dnes sa mi straaasne nechcelo vstavat...
A ja si Moni myslim, ze maly pohar vinka nikdy nie je na skodu! 🙂

droby
autor
24. sep 2008

jaaj kati tak uz je mi to jasne 🙂 vdaka
len pozeram ponuky stale a njak dochadzam k tomu ze sa sice stazujem, ale lepsie platenu robotu som len tak na inzerat nenasla 😒

lubi to pocasie je priserne, rano bolo tak zamracene ze som vobec nema pocit ze uz je rano

bambulka82
24. sep 2008

no babule, ja som si vcera vecer dala polku tej tabletky, co mi dala doktorka na spanie a veru spala som ako zarezana..dnes to skusim bez tabletky, lebo sa mi aj veru silne zdaju..a to som si dala len polovicu
som rano ani nepocula, kedy drahy vstaval do prace..takze sa tym tabletkam budem radsej vyvarovat..

ozaj kocky, poculi ste nieco o piti aloe vera? ze ake to ma ucinky, na co to je..a kde sa to da kupit? myslite, ze aj v lekarni? ja som to vcera zachytila v jednom casopise u doktorky, ale nestihla som si to ani precitat..

droby
autor
24. sep 2008

moni poznam aloe vera aj som to pila 😉
da sa kupit normalne v lekarni, ale skor ako si tho kupis tak si pozistuj ktoru znacku, su lepsie aj horsie.
je to velmi dobra vec uz len na posilnenie imunity a proste je to zdrave, o ucinkoch aloe vera urcite vies, ved z jeho vytazkov su dobre kremy, olejceky...

este je jeden druh aloe na pitie taky nie lekarsky ten sa da kupit v obchode, restike, na pumpe, vo flaske v plechovke a je s kuskami aloe to si casto ja kupujem je to vynikajuce

v neposlednom rade pomaha otehotniet, o tom je tu jedna tema kockam to pomohlo

bambulka82
24. sep 2008

moja kamoska robi v lekarni, tak by som sa jej popytala..urcite bude vediet odporucit
lubi dik 😉

som sa vcera proste rozhodla, ze antibiotika uz nechcem ani len vidiet..ma to proste stve, ten isty kolobeh..
podla mna to nie je normalne, ak za rok uzivam aj 5x nejake antibiotika..

lubi, popytam sa jej aj na to koloidne striebro, ci to nahodou nemaju aj v lekarni..

bambulka82
24. sep 2008

a ked si este predstavim, ze od buduceho mesiaca budem uzivat tie tabletky na herpes 9 mesiacov..no uplna parada..sa mi teda riadne precisti organizmus 😖

katkaajurko
24. sep 2008

Aj ja som pocula o Aleo..je to dobre na vela veci - ale hlavne posilnuje imunitu a pomaha telo dostat do "spravnych kolaji" tak zjednodusene..otazka je zohnat dobry druh - s velkym obsahom aloe a 0 prisadami umelin.... ja som pocula o jednej firme a ta sa specialne tym zaobera..ponukaju nejako 95% aloe - je to litrovy napoj a pijes tusim pod deci kazde rano alebo dva krat denne..a stoji to asi cez 1200 skk 😒 a je to treba dlhodobo uzivat...ako doplnok stravy...

droby
autor
24. sep 2008

no to mas super ze tam mas kamosku, ti urcite poradi, ja sa v tych znackach envyznam, viem ze su aj rozne prichute toho aloe v lekarni a najlepsie a najdrahsie je to ciste samozrejme ale aj najmenej chuti, vela si kocky kupovali njake berry. pockaj skusim to najst
ono su to super veci len pomozu nemozu uskodit, s tymi antibiotikami ta uplne chapem a dobre si sa rozhodla 🙂 uplne sa da aj bez nich existovat

hmmm to bude zas dalsie riadne svinstvo 😖

bambulka82
24. sep 2008

baby, normalne by som sa najradsej na tie tabletky vykaslala..nechcem tak dlho nieco uzivat..
som sa vytesovala, ako buduce leto vysadim antikoncepciu a necham telo aspon pol roka oddychnut..

droby
autor
24. sep 2008

ale ak chces dvojicky tak sa snazte hend po vysadeni tabletiek a mas vacsiu sancu 😀 😀

uprimne ja by som tie lieky neriskovala skusila to inak pozistovat si priciny herpesu a liecit sa najprv prirodne az v poslednom rade do seba napchat svinstva,

droby
autor
24. sep 2008
bambulka82
24. sep 2008

no lubi, tak dvojicky riskovat fakt nebudem 😅

lupienka
24. sep 2008

Aj ja lubim aloe...len teraz mam trosku zdravotne problemy, tak mam dietku, ale aloe by som snad mohla.
A co to tu citam o dvojickach??? 🙂 Uz sa konecne budeme drzat temy??? 😀

katkaajurko
24. sep 2008

inak k teme - moj svokor mam pocit caka - ze coskoro mu oznamime ze som tehula..on nevie,ze sa este ani nesnazime 🤐

a moja babina zase -ze do 40tky casu dost 😀 😀 😀 😀 😝

bambulka82
24. sep 2008

katka..mne tiez minule svokra povedala, ze by uz bola rada, keby mala aj druhe vnuca
som jej na to povedala, ze ved nech si jej prvy syn spravi dalsie dieta 😀 😀 😀 😀 😀

lupienka
24. sep 2008

Tak to mas vyborne Kati...to u nas sa aj bojim ist niekam na navstevu, lebo nic ine nepocuvam, len no co...kedy bude babo? A uz na nom pracujete? A uz by ste mohli mat...
A ked som mala teraz zaludocne problemy, tak kazdy..si tehotna...a ja som len kyvala hlavou...

droby
autor
24. sep 2008

lubi a co ty? neplanujes nam tu trocha ozivit temu? 🙂

droby
autor
24. sep 2008

u nas su to skor sesternice co mi furt brucho ohmatavaju a ako velke znalkine vzdy povedia ze to je typicke tehotenske brucho 😀 inak tym ze sme riesily byt tak to vsetci chapali, teda som im rovno povedala ze najprv musime to byvanie poriesit.... by ma teraz stale take otazky hnevali, kedze cele je to taaak v nedohladne az mi je smutno 😔

lupienka
24. sep 2008

No...neplanujem, ja vam dam urcite vediet, ked to bude aktualne. Nejako sa tomu nebranim, nechavame to na prirodu 🙂 Uz sme stihli skoro vsetko, cize svadbu, svadobnu cestu, teraz ma cakaju este nejake sluzobky, no a koncom oktobra ta kuchynska linka, takze uz by to mohlo mat volny priebeh 🙂

droby
autor
24. sep 2008

jeeeeeeeeeeej, no zislo by sa ozivenie temy,
nase dve tehulky akosi strajkuju 😕 a najviac casu tu travime my netehulky nesnazilky, ale apson vsetky prerabame 😀

lupienka
24. sep 2008

No asi by sme mali zmenit temu na majovky prerabaju a stavaju...a potom niekedy budu tehulkovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre