Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
18. okt 2008

len som si prave uvedomila ze zajtra je nedela a to maju vsetko zatvorene, tak to budem musiet odlozit cez tyzden 😒

droby
autor
18. okt 2008

jeej dobre to vizera, aj ikea velka a iny nabytkovy obchod 🙂
platite eurami???
je to asi blizko ze da sa ist autom len tak na nakup?

droby
autor
18. okt 2008

jaaj vidis to ma nenapadlo som uplne mimo co sa dniv tyzdni tyka, sak ale casu mas teraz dost 😉

lyubka
18. okt 2008

neboj nie si sama ja som sice vcera bola este v praci ale len do obeda a tak sa mi to poplietlo so sobotou 😅 tak som si myslela ze zajtra je uz pondelok
a je to tak cca 80km co sa mi nezda az tak vela hlavne ked tam clovek nakupy lepsie ako na slovensku a stravi tam cely den ked si chce toho viac pozriet 😉

droby
autor
18. okt 2008

piatok a sobotu som v praci tak potom mam pocit ze je tyzden a nie ze ide nedela 😅 a to ideme makat na byt zas, no dobry kolotoc mam z toho, vsade len makat treba musim si zas neico kupit pre radost 😀

jaj taky celodenny nakup by sa mi pacil, len muza by som odstavila volakde do krcmi 😀

lyubka
18. okt 2008

no aj ja tiez tak lebo ked sme boli minule tak muzik mal nakupovania plne zuby a to sme isli len do 3 obchodov, lebo sa nechcel nikde zdrziavat
a ako kedy niekedy platime eurami a niekedy zas kartou, len tam je problem s visa kartou, najlepsia je maestro na platenie

lyubka
18. okt 2008

no ale musim sa ti priznat ze taky kolotoc ti aj zavidim pracovat na svojom 😵 to musi byt dobry pocit

bambulka82
18. okt 2008

babulky...mame objednane auticko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajtra vecer ide pon, tak v utorok rano by sme ho mohli mat 😵 😵 😵
jaaaaaaaj...taky sme happy, tak dufame, ze to uz konecne vyjde 😉

lyubka
18. okt 2008

no tak na dnes sa lucim idem si lahnut, lebo uz ma boli chrbat ako tu sedim 😖
tak prajem prijemnu sluzbu 😉

droby
autor
18. okt 2008

hmm to zas netusim aku mam kartu, dnes om vygumovana zabudla aj penazneku doma 😅
no chlapi su asi vsetci rovnaky, ja by som sa motala stale teraz v obchodoch a zariadovala a furt ma len taha nakupit po co sme prisli a kaslat na ostatne, ale zas ajk sa tak ponahla tak ked na nieco kuknem ze toby som chcela povie nech to hodim do kosika a bezime 😀
joj je to dobry pocit 😵 ale sa aj trocha obavam rozhonuti ci to neolutujem a tak
napriklad vchdove dvere objednaval muzik som mu len cez telefon mala povedat ake chcem tak jedine co asi poznam ze ceresna, dufam ze budu epken a bdueme spokojny a nebudem to lutovat ☹ jak sa poznam este im zavolam ci sa to neda zmenit 😅

moni no to gratulujem a tesim sa s vami. konecne a drzim palce nech vas dlho poslucha a pekne vozi? ake a akej farby?

droby
autor
18. okt 2008

vdaka lubi, dobru noc a peknu nedelu 🙂 aj celu matersku 🙂

bambulka82
18. okt 2008

lubi..je to ford focus..na vyber sme mali 3 farby, tmavo zelena, tmavo modra a taka bledsia modra..
tak zatial vyhrava ta bledsia modra..ten sa nam najviac pozdaval, ale aj tie ostatne boli fajn 😉
tak snad aspon jedno z nich bude dobre a dovezie nam ho

droby
autor
18. okt 2008

jeeej super.. to je take vcsie s kufrom??? svagrina nedavno kupila ford a sa mi zda ze tiez focis ale nevyznam sa..
z toho co vravis by som si vybtrala jednoznacne svetlo modre o takom snivam 😵 tak som rada ze sa podarilo a uz vam bude hej.
takze zajtra by ste ho mali mat?

bambulka82
18. okt 2008

nie nie..zajtra vecer ide pon..v pondelok vecer sa bude vracat spat a v utorok by sme ho mali mat doma
drahemu sa ta farba velmi pacila..az som sa divila 😅 tak uvidime, co bude v utorok..potom dam urcite vediet

no a ked bude auticko doma, mozme zacat behat okolo kupelne..a mozno by sme ju este aj tento rok stihli 😉
len drahemu sa do toho uz tento rok nechce ist..predsa len, blizia sa tie sviatky a tak..no ved uvidime, v kazdom pripade by sme od buduceho tyzdna mohli zacat pomaly kupovat potrebne veci 😵

katkaajurko
18. okt 2008

Ahojte babulky

No moni - supeeeeer ,ze bude auticko !!! 😵 😵 😵 😵 😵

Lyuby - teda ty uz na materskej - super,ze tu budes aj cez tyzdnen 🙂 idem kuk na albumik

Drobik - neboj - aj ja vzdy nieco rozhodnem a potom premyslam ci som nemala vybrati nieco ine 😀 - no co uz "vahava vaha" 😀

Lenka - vsetko najlepsieeeee k narodeninkam!!!!!!!!!!

zajtra asi odfotim kupelnicku...sice este nemame vesiaciky na uteraky a dvere - ale uz je zariadena a upratana 😵

a dnes sme behali po obchodoch a konecne mam doma moje vysnivane ikea vankusiky 😵 😵 😵

bambulka82
19. okt 2008

dobre ranko 😉

katka..pofot, som zvedava 😀

katkaajurko
19. okt 2008

no dobre ranko prajem - tak idem sa pomalicky pustit do zvysneho upratovania a pokusim sa odfotit ten nas mesacny zazrak co sa udial v kupelni - ale vcera som sa prvy krat sprskovala aj vo vani 😵 😵 aj so svieckami okolo 😵 😵 😵 no dobreee to bolo 🙂

a zabudla som vam napisat - ze pri tom vsetkom som vcera licila aj kamosku - isla na svadbu - ale nie ako nevesta 🙂 tak snad coskoro budem mat aj fotky 🙂

katkaajurko
19. okt 2008

Tak idem popridavat slubene foto kupelne

katkaajurko
19. okt 2008

tu su fotky....aj wc, aj stara povodna aj nova - ako sa mi podarilo odfotit..lebo fotak je malo "sirokouhly" tak som musela na viac krat a trochu skresluje farby..

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

lenka47
19. okt 2008

babulky dakujem vam za gratulacie 🙂 tak sme to pekne oslavili aj pocasie vyslo krasne na vikend 🙂

lenka47
19. okt 2008

kati kupelna je uplne super-ani by som ju nespoznala, ked sa porovneju tie fotky, je na tom kus roboty spravenej, a ta vana, normalne zavidim 😉

lenka47
19. okt 2008

moni-to je super ze konecne budete mat auticko 🙂

bambulka82
19. okt 2008

jeeeeeeeeeej kati...super ste tu kupelnu porobili 😉 😉 😉 😉
som sa pri tych fotkach zasnivala a predstavila si tu nasu, ked bude hotova..len na to si este trosku pockame 😉

katkaajurko
19. okt 2008

dakujem babule...nedostatky uz uspesne ignorujem a vytesujem sa - uz mame aj na 95% upratane 🙂 🙂 🙂

a do troch tyzdnov nam zrenovuju aj dvere 🙂 sami sa ozvali,prisli,odmerali a bolo 🙂

Moniiii ale vy budete mat nove autiiicko a neboj aj kupelnicka bude - sak uz coskoro - ved si hovorila ze po novom roku

droby
autor
20. okt 2008

dobre ranko 🙂

katka to je naadherna kupelnicka 😵 vana bozska a s tymi fialovymi doplnkami jak z katalogu 🙂 perfektna
my budeme mat kvoli odpadutiez taku policku na celu sirku vane 😉 len stale neviem ako rozlozit kachlicky a zajtra ideme dat to navrhnut.

moni asi by som pockala po novom roku ak vam to inak nesuri (my ak nechceme byt pod mostom tak musime) lebo aj tak su teraz vsetci vytazeny a kadzy hoivori ze to potrva, tak teraz zhanat majstrov radsej nie, vklude si zatial premysli co ako chces a zacni nakupovat nech toho nemas vela.

uz som sedela v mojej milovanej vani 😵 joj radost z nej mam

katkaajurko
20. okt 2008

ahoj droby

dakujeeeeem sak sa z nej vytesujem 😵 😵 😵 😵

my tu policku tam tiez mame koli odpadu a ruram 🙂 ale som spokojna -je ako stvorena na odkladanie samponikov a debiliniek 🙂

Moni ja by som to nechala po novom roku..nikdy nevies co sa skomplikuje a je to vycerpavajuce - tak nech vam to "nezkazi vianoce"... vies a na vianoce sa budes tesit - to ti zamestna hlavicku makovicku a potom ti zamestna prerabka a ani sa nenazdas a zacnete pracovat na babatku 🙂 😉

droby
autor
20. okt 2008

katia ako ju mate velku? vraj musi byt kvoli vode odpadu min 5cm, alebo potom 10 tak chcem radsej 10 aby sluzila ako policka,
vcera sa zamerali okna takze isli do vyroby a uz len cakat kym ich namontuju 😵 drahy uz zlikvidoval vrch kuchynskej linky dnes dokoncuje spodok a moze prist aj stolar 🙂
az sa mi tomu verit nechce ze sa posuvame k vysnenemu byvanicku podla nasich predstav 😵

lupienka
20. okt 2008

Ahojte kocky 🙂
Tak dnes som tu aj ja...v sobotu som bola na svadbe (tento rok okrem nasej na piatej 🙂 ), tak som si pripomenula tu nasu...

lupienka
20. okt 2008

Kati krasne kupelna...trosku mi pripomina moju, skrinkami a umyvadlom, vanu mame inu... 🙂

katkaajurko
20. okt 2008

Droby nasa je asi 10cm - alebo aj 12cm siroka

Lupi fakt? no teda 🙂 tak mame rovnaky vkus 🙂 😉

droby vidis uz sa to pomalicky posuva

ja neviem ci som to pisala - ale renovatori dveri prisli v sobotu - zamerali a do troch tyzdnov nam zrenovuju uz aj dvere - a ked namontujeme tie na kupelnu tak uz bude cely bytik hotovy 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre