Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
14. nov 2008

ved to kati tolko je priznakov a v nasom veku mne uz aj predtym kazdu nevolnost pripisovali tehotentvu 😀 😀 aj ked som vobec nebola...

no Jani mas pravdu aj ja v priebehu chvilku brutalne vyhladnem. a najhorsie je ze mi chuti jest hlavne vecer, doobeda ani moc nie ale vecer. a este si poviem vsak mozem vsak som tehotna 😀
no ale takymto tempom sa budem za chvilu gulat, musim sa fakt trosku krotit.

droby
autor
14. nov 2008

ahojte 🙂
kati na tom som sa pobavila z eides domov 😀 ale pochopila som, choroba ta ospravedlnuje 😀
len dufam ze uz teplota ustupuje...

jaaj tie rodinne seslosti a ked si nepripijem, alebo nieco nechcem ochutnat uz som tehotna..
naposledy sme boli cez vikend na oslave nemala som chut na vino a mala som volnejsie tricko tak to uz sa zacinali vytesovat ze jej som tehotna...a specialen jedna sesternica mi pri kazdom stretnuti ohmatava brucho 😠 😅 nastastie sa vidime malo a vzdy jej len poviem ze je to len sadielko 😀

mata24
14. nov 2008

ved presne a na mne by to coskoro zistili lebo ja vinko skoro nikdy neohrdnem a teraz musim 😀 😀 😀
a zas malo jedavam u svokrovcov a vcera som schuti zjedla velke chlebisko 😀 😀 😀
takze tri mesiace by som to asi neutajila ...

droby
autor
14. nov 2008

😀 ja nic neviem tajit a vobec nie taku radostnu spravu... na mne to uvidia urcite skor ako ja budem vediet 😀
ale chcela by som to oznamit az neskor nie hned... aby bolo vsetko OK...
to je ale daleko
mati takze si v 5tt? treba zmenit v pase nech mozme pekne sledovat ako to pribuda 🙂

mata24
14. nov 2008

lubi už som zmenila ale tam nepíše v ktorom týždni som, len termín 🙂

katkaajurko
14. nov 2008

droby ajooj, ja som sa na tom pobavila na druhy den rano ...ze idem domov..a potom ze spat idem..to vyzeralo,ze od nejakeho frajera 😀 😀

tiez by som to asi neutajila.. i ked ja vela jedla ohrdnem uz od malicka... s tym mam problem... a niektory jedinci si myslia,ze som rozmaznana 😠 😠 a ze oni by ma hned prevychovali... 😠 😠 😠 😠 no opak je pravdou - ja som sa sama snazila od malicka naucit niektore veci jest - ale proste niektore druhy jedal mi nechutia a napinaju ma - tak co narobim??? je to rozmaznane? vyberave? podla mna nie...kazdy sme nejaky..ale milujem tie recy co cely zivot - este aj teraz musim pocuvat... ako neviem co je dobre a podobne... ale v ramci tohoto - by som sa neprezradila..kedze hocikedy nejem to co ostatni... 🙂 ale vinko tiez si dam na oslavach..to by ma prezradilo 🙂

mata24
14. nov 2008

joj Kati tak to nezavidim, ja zas s tymto problem nemam, ja zjem vela veci, sice su tiez veci ktore nemozem ale nieje toho az tak vela.
ked ti je z toho zle tak to urcite nie je rozmaznanost...

katkaajurko
14. nov 2008

no mati..raz ma donutili (nie moji rodicia) zjest krupicovu kasu...no tak som vracala potom...co uz...

alebo napriklad ja nemam rada ryby...ale teraz uz som sa naucila jest aj kapra..tuniaka alebo pstruha na grile - to lubim...ale cuduj sa svete... zjedla som tuniaka len par krat v zivote (oproti inym potravinam) a zacinam mat na neho silnu alergiu.... tak premyslam nad tym..ze mozno co mi od malicka vyslovene nechutilo - vnotorne telo sa branilo..ze mi to mozno nejako skodi..alebo to neviem spracovat... ja fakt neviem... nikto to nevie vysvetlit..ja som ako male babo nechcela vobec jedavat mi hovorila mama ...ze sa bala ze jej umriem... aaaaaale figu 🙂)) este som aj baculka bola neskor a nikdy som nakoniec nebola take to typicke vychudnute dieta... 😉 🙂 ale pocuvam to stale... hlavne ked sme s niekym "novsim" na obede..teda myslim,ze nie z clenmi rodiny co ma poznaju od malicka...

proste vajicka,ryby a hriby - bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a špenat - blee 😀 😀 😀

sana15
14. nov 2008

Babenky,drzkajte sa vsetky. ja buduci tyzden budem uz mimo kancla,tak aj neviem kedy sa dostanem k netu. Matka,budem na vas mysliet a vy ostatne pekne prerabajte a liecte sa. vzdy ked sa mi bude dat tak sa ozvem. packo 🙂

droby
autor
14. nov 2008

mati kde mas foto a nick tak tam vidim ze si 6tt 😉
ono sa to vsade trocha inak pocita, tyzden hore dole

kati teeda od frajera si sa pekne prezradila 😀 😀
inak kukam aka si aktivna v "jehovistoch" ma to zaujalo tak som musela precitat, ale nie casto sa zapajam do tem
aj ked nedavno sme s nimi mali zrovna skusenost, zazvonili na novom byte muzikovi, ze on ich nepozna ale oni mu ukazu ako byt stastny, tak ich poslal prec ze on uz je tak stastn ze stastnejsi byt nemoze 😀

inak ta vyberavost, oslavy su vacsinou vecer a u nas to byvaju grilovacky alebo poriadna zranica a ja vacinou hladna nie som, tak si vzdy len tak zobnem salatik ale za to sladkeho zvladnem na kila 😀 😀 tak maju tiez zo mna srandu ake mam chute a teda po svadbe to njak viac sleduju alebo co, ked je stale preco nehcces toto a toto??? ale tak to uz asi byva..
ja mam njake druhy jedal co moc nemusim, cervene masko je mi proti srsti a viac njak upravenych hlavne masitych jedal nemusim, radsej salaty, tazke
pri tom nie som v jedle rozmaznana, ani vyberava dokazem zjes vsetko.. monzo preto ze som bola vegetarianka tak mi njaka ta nechut k masu ostala...ja mam skor pocit ze viem co mozem co si telo pyta a v dnesnej dobe som njak premasovana kam sa pozrem maso, a typicky chlapi ked nie je na obed maso tak to ani nebol obed 😠 nastastie muzika presviedcam ze treba jest aj bezmesite jedla a on zas zje vsetko co mu spravim, potom si sice zafrfle ze chcelo by to uz aj poriadne masko 😀

droby
autor
14. nov 2008

jani opatruj sa a oddychuj prosim ta mysli na zdravie a na babenko, uzi si to doma. v dobrom ti zavidim matersku 😵

katkaajurko
14. nov 2008

jani opatruj sa a oddychuj a ked budes moct ,tak pridi 🙂

droby ja tiez cevene maso moc nemusim... ale zjem..ale podla toho ako je upravene..ale radsej biele maso... a tie vselijake masove jedla,ze vtacik a tak...no to ja nemusim jak je rok dlhy... a tiez som mala obdobie,ze som nejedla maso vobec...ale vtedy som mala velachuti na tvaroh,syry a tak...telo si tie bielkoviny proste pyta...

a sladkosti moooooooooooooozem.... a to o mne kazdy vie 😀 akurat uvazujem,ci nejaky jednoduchy kolacik neurobim na zajtra alebo zajtra 🙂))))ň

droby
autor
14. nov 2008

mne na oslavach vzdy daju obrivsky kus torty a cakaju a stavkuju co ho cely zjem 😀 😀 ma to svoje vyhody ujde sa i najviac 😀
snazim sa odolavat sladkemu(aspon doma 😀 na navsteve sa to vobec neda) ale etraz mame same oslavy meniny narodeniny tak zbohom dieeeta 😅

kolace robim len jednoduche 😀 mne sa nehcce spinit plno riadov, potom to umyvat a njke komplikovane kolece robit 😅 mam super hrncekovu kucharku na kolace aj na vsetky jedla tu stale pouzivam a velmi dobre sa mi z nej robi, naposledy som robila jablkovy kolac, nieco ako pyte ale kto by to plnil, ked sa daju jablka primiesat do cesta 😀 tak to bolo zaujimave ze tam bolo viac jablk ako muky ale s medikom a skoricou to bol vynikajuci jendoduchy kolac 😵

katkaajurko
14. nov 2008

droby a nevies nejaky medovnikovy kolac? co sa len zmiesa cesto...niecim sa posype a da sa piect?

droby
autor
14. nov 2008

fiha tak medovnikovy ma nenapada, musim mrknut. moja ma robi medovnik, to je jej specialita, muzik otravuje nech sa to naucim ze ho ma strasne rad, ale to je vazne nad moje sili niekolkovrstvovy zlozity kolac, riadne sa pri tom poalmu vrstvy cesta a ja na to vazne nemam trpezlivost 😅

kati pouzivas farbu na vlasy , ze? a zmyva sa ti pri umyvani???? mne po kazdom umyvani zchadza a pekne mi vyblkedla, som si myslela ze pri farbe sa to nemoze stat - doteraz som pouzivala len sampony...
mne to teraz sice vyhovuje, lebo mi az prilis chytila amala som skoro cierne vlasy teraz to mam asi po 5 umytiach tak akurat, ale bojim sa ze zachvilku to bude vyblite..... je to normalne pri farbe?
pouzila som garnier, som sa vytesovala ako sa dobre s nou robi lebo je priamo s takou tubou, ale co ja viem aby takto bledla??? sa potom radsej vratim k samponom, ani tie mi tak neblednu 🤐

katkaajurko
14. nov 2008

pouzivam a vymyva sa intenzita farby...a tmavsie sa viac vymyvaju...resp. je to viac vidno...ja tomu hovorim ze sa "vyperu" 🙂

droby
autor
14. nov 2008

ahaa tak ja som ju mala hodne tmavu, len ma to zarazilo som si myslela ze farba sa nezmyva a ja ekd si umyvam hlavu tak to vizera jak krvavy kupel 😀 a cervene je vsetko uterak vankus 😒 co som zo sampona nemala. co je sampon kvalitnejsi ako farba??? a aku znacku farby pouzivas? ktora je dobra?

prave som sa dozvedela prima spravu s murarmi nemam ratat nieco sa stalo odchadzaju mimo a neplanuju sa min dva tyzdne vratit... takze bude niekto iny, snad este nesuhlasil 😖 😠
preco ja som tak naivnaaaa a jslela sm si ako to krasne sup sup bude.
ale aspon jendo pozitivum dostali sme typ na fajn drevene zarubne 😵 budem len rada ak nebudu kovove ale drevene tak som zvedava ci z toho aj nieco bude

katkaajurko
14. nov 2008

neviem droby...ci je sampon lepsi...sampon je urcite jemnejsi, farba zase ucinnejsia vtedy - ak chces rozdiel vo viac ako 1-2 odtiene dosiahnut, samponom dosiahnes len velmi jemnucku zmenu. farby - tie tmavsie sa zvyknu vymyvat aj dlhsie - ako pises - ale tie kvalitne nie...ja mam velmi dobre skusenosti s Loreal farbami, v podstate si ine uz nedavam - lebo Pallete mi znicili kedysi vlasy, Garnier su celkom dobre - ale ako vravis - dlho zo seba pustaju farbu a napriklad pri farbeni mi dooost zafarbili aj kozu - Lorealky mi toto nerobia - aj ked trochu kozu zafarbia - je to chytro dole a aj ked sa mi intenzita farby vymyva - ked si vlasy umyvam - voda nie je "zafarbena" viac ako raz,dva krat po na farbeni...

no co ti poviem k robotnikom....NO COMMENT 😠 😠 😠 to je jedna banda toto....myslis,ze my uz mame dvere? aninahodou... stale to odkladaju..ako na kupelni - tak aj vchodove a obyvackove...dve rozne firmy...a uz mali byt dvere hotove tento tyzden...uz sa ani nerozculujem...ser.. na to.... 😒

katkaajurko
14. nov 2008

prave si pozeram quelle na nete...hladam trochu inspiracie...

droby
autor
14. nov 2008

ahaa, tak radsej skusim ten loreal, inak som ficala na samponoch paletkach a maximalne spokojna som bola, lern teraz som zu surne potrebovala a nemali v dvoch obchodoch a na okoli ziadna drogerka tak som to riskla s farbou. inak mne vzdy sampony krasne chytili a pekne zafarbili ako som chcela

rozculovats a uz nemam chut uz ratam vazne so vsetkym uz som bola pripravene po prvom soku ze nam dojdu robit az po novom roku, tak uz ma naozaj nic nenastve...
chvalabohu nam vchodobve dvere dodali este skor ako bolo dohodnute a su uzasne, interierove si sami priamo kupime a nahodime tak to bude tak ako stihneme my..
ozaj niekde som videla navod na montovanie tych posuvnych skladacich dveri, asi v novom byvani alebo kde, mam tera kopu casakov doma, nepomohlo by vam to?

cim peknym sa inspirujes?

bambulka82
14. nov 2008

kocky ahojte 😀
..potrebujem poradit..co poviete na tento obklad:

http://www.rako.cz/sk/produkty/bytova_keramika/...

droby
autor
14. nov 2008

moni waaaw ten je vazne krasny 😵 aj ta farba skombinovala by som svetku s tmavou a ta listela nema chybu krasna by boloa navysku po celej kupelni 😵

bambulka82
14. nov 2008

z tej povodnej cervenej som nebola az tak ocarena, tak som si zmyslela, ze by mohla byt kupelna bielo fialova 😅 😅 😅 zajtra ju ideme pozriet 😵
dokonca aj drahy je z tejto viacej nadseny, ako z tej cervenej 😉

katkaajurko
14. nov 2008

moniiii ten obklad je woooooooooooooow

katkaajurko
14. nov 2008

pozeram si - ci nejaky ten darcek tam nenajdem,lebo si idem objednat jeden rolacik, ponozky a nohavicky 😅

a teraz si idem kuk - vianocny katalog quelle 😵

droby
autor
14. nov 2008

nam dosli katalogy tak som okukovala voanocne, ale podla mna to maju draho 😒
inak z quele mi asi nic nesadlo tak mam radsej enckerman, teraz odolava, opbjednat jednu bundu, neviem ci mam risknut alebo zhanat po obchodoch

moni je krasny a myslim ze ta cervena je divokejsia a toto je rpiejmnejsie do kupelne 😵

bambulka82
14. nov 2008

no kocky, som rada, ze sa aj vam paci..zajtra dam referencie, ze aky bol v skutocnosti 😉

my akurat pozerame ten domino day..celkom fajn to je 😵

katkaajurko
14. nov 2008

no vo vianocnom som nic nenasla....

katkaajurko
14. nov 2008

ale velmi sa mi paci - v hlavnom katalogu na strane 119 taky pruskovy rolak zimny 😵 😵 😵 😵 😵 ten bude asi moj 😵 😵

droby
autor
14. nov 2008

moni tak som zvedava, ja som si presne an neet vyhliadla anazivo ma este viac ocarili a krajsie som uz nevidela 😵
aj tak sa na tu kupelnu tesim aj ked nam ju zatial nema kto spravit 😀

no kati treba si spravit na vianoce radost 😵 normalne mam chut na zimne nakupy, len sa mi nechce trepat s tazkami po meste, uz som si taak zvykla na nakupne centra a ze mam sofera 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre