Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
12. nov 2008

kati ja viem 😔
jaj s tym ja nemam problem ostat doma neist do prace, velmi rada si tak robim volno ked sa da 😀
pekne to vzdyu radsej vylez ono je to stokrat horsie prechodit chorobu pracovat s teplotou a tak a potom sa z toho dlho nedostanes vracia sa ti to az to pride poriadne, rasdej hned zalahnut a preliecit a zakratko mas pokoj, toto moja skusenost.

hej tie fixky mam, ale je ich niekolko, vela som robila s ciernou na textil ta sa nevyprala vsetko ostalo pekne

ale kupila som si farebne vraj sa daju prat na 40tku zehlit a prd dala som ich na svadobne krigle z ktorych sme pili len pivko a kofolua zislo mi to, tricko zenich sa okmazite vypralo na 30tku a po napise ani stopy... tak som ostala nastvana ze jak mozu napisat z efarby na vsetko ze sa mozu aj prat ked so, to prala na slabsie a aj tak uplne zmizli 😠

ale zas kamoska ich pouziva a jej vraj z tricka enzmizli ani na 90tku prane, tak asi zalezi od znacky alebo ja neviem.
mna proste sklamali

bambulka82
12. nov 2008

Matka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka82
12. nov 2008

lubi..no mali sme to ist pozriet do Vrutok..to je tak hodinu od nas, len drahy prisiel domov az o 15,00 a otvorene maju len do 17,00 takze by to bolo tak na tesno..este pokial by sme to nasli, tak by bolo aj pol piatej a nechcela som sa len pol hodinu v tej predajni zdrzat..pojdeme asi niekedy cez vikend..

droby
autor
12. nov 2008

jaj jasne, hadam sa podari coskoro pozret, objednat z toho rasub neplanujete uz?
inak v albume an streche mam vizualizaciu nasej kupelne uz mame objednany obklad 😵

katkaajurko
12. nov 2008

droby to fakt? tie fixky nevydrzali? do kelu..no skusim,uvidim 😅

inak ma hlava zacina boliet a potim sa strasne...nejako mi je horsie ☹ dokelu

musim si dat horuci coldrex..snad sa v noci vypotim... a to furt lezim, jem a pismenkujem,pripadne pozeram filmy...

droby
autor
12. nov 2008

kati neviem ale pozrem ti doma tie co mam a su na houby tie urcite nekupuj take 4balenie z davinci
ale ejdna kamoska kupovala v draciku take dobre 6 farieb za 99sk

to ma mrzi ze ti je nanic, hloavne enchod do prace a uplne sa vyliec... mne inak pri teplote telka nerobi dobre, radsje si citam, lezim, alebo nieco vyrabam
mas njake lieky ci len tak na coldrexe?

katkaajurko
12. nov 2008

mam antibiotika...

droby
autor
12. nov 2008

tak dufam ze zaberu nech uz mas pokoj.
davaju sukromne pasce to rada pozeram 🙂

katkaajurko
12. nov 2008

prave ich pozeram 🙂

droby
autor
12. nov 2008

zrovna tento diel ma prilis nebavi, ale celkovo sa to dobre pozera, aspon mi rychlejsie bezi cas 🙂

katkaajurko
12. nov 2008

no hej , tento bol slabsi...

sak uz len chvilku a idem domov 🙂 zajtra pracujes?

katkaajurko
12. nov 2008

inak som uplne zabudla ze som si chcela pozriet ten tvoj nahlad kupelne tak az teraz - a je krasny 😵 😵 😵 pekne,jemne,utulne a moderne zaroven 😵

katkaajurko
12. nov 2008

a pre dnes sa lucim...idem spat papa

droby
autor
12. nov 2008

zajtra nepracujem teda nie v praci ideme na byt a nakupit njake potrebne veci, potom mam jazdua za tym este teoriu mam to nabyte.
mne sa to teda paci uplne si to viem predstavit nazivo, no uz sa tesim, vdaka

paa a skore uzdravenie nech uz ti je len lepsie 🙂

katkaajurko
13. nov 2008

dobre ranko, nikto nikde 😅 iba ja choroba...

katkaajurko
13. nov 2008

heh 🙂)))vcera som ti droby napisala - ze uz len chvilku a "idem domov" ... samozrejme "ides domov" 🙂)))

baby de ste????

lenka47
13. nov 2008

ahojte babule,tak som vas uspesne docitala 🙂
Matka gratulujeeeem 😀 to je super ze vam to takto hned vyslo, tesim sa s tebou, tak nech si to tehu v zdravi uzijes bez vsetkych komplikacii 😉
inak k tym chorobam, ja som tiez prechladunuta a mavam teploty a manzel je na PN, tak je to asi vo vzduchu tiez bakterie. Tak vam chorôbkam prajem skore uzdravenie 😉

bambulka82
13. nov 2008

babulky ahojte 😉

dnes sme boli u mojej sestri..jej manzel mal v utorok meniny, tak sme boli gratulovat..
jaaaaaaaaj..moja sestricka je uz pekne gulatucka, 25.11. by mala porodit 😀 😀 tak sa uz s drahym tesime na to nase krsniatko 😀 😵 😵

mata24
14. nov 2008

ahojte babulky.

ďakujem.

ja som včera bola na školení, tak som sa neukazala. no tak my uz sme to aj rodicom povedali, tak sa vsetci tesia. tak uz len dufam ze to vsetko dobre dopadne.

sana15
14. nov 2008

ahojte.tak vcera som pilne pracovala,ani som sem nenakukula. dnes som tu skoro posledny krat, teda dufam v to,ze na MD sa dostanem o tyzden skor. este mam par dni dovolenky,este poradnu,profylaxiu takze vseho vsudy pridem uz len raz doniest papiere, pobalit si veci... Mozno by som este vydrzala aj ten jeden tyzden,ale to som hrdinka len ked mi je dobre. ked mi lekar povie nieco nepotesujuce,alebo ked mi predvcerom celu noc tvrdlo kazde 4 minuty brucho tak som prisahala,ze na pracu kaslem...

sana15
14. nov 2008

Matka,takze uz vedia vasi aj svokrovci??? 🙂 tak dufam,ze ta budu teraz setrit. ja som robila dlho tajnosti,povedali sme to az po tretom mesiaci

mata24
14. nov 2008

no jani ty uz radsej pekne chod na matersku a uz oddychuj.
no uz to vedia, ja by som to zas asi tak dlho nedokazala tajit 😀
ved aj svokor hovoril michalovi ze ma byt teraz na mna dobry, setrit ma 🙂

sana15
14. nov 2008

to je dobre 😅 to iste povedala svokra Lubosovi 😀

mata24
14. nov 2008

no tak dufam ze si to riadne zobral k srdcu 🙂

sana15
14. nov 2008

ale on je zlaty,on by ma setril, zil by aj na suchom chlebe aby som ani varit nemusela 😀 To sa nesetrim ja. uz zase chcem piect kolac,ale kedze budem mimo bytu,tak zostava len varenie a urobim tiramisu - mam nakupene slahackove smotany tak ich chcem zlikvidovat
zatial nemas priznaky typu ze prides z prace a si unavena ako keby si dva dni nespala? ja som mala dva take tyzdne v druhom mesiaci a potom to prestalo. dufam,ze nevolnosti tiez nebudes mat.

mata24
14. nov 2008

no byvam viac uvanena, vecer uz ani panelak nevladzem dopozerat, ale nevolnosti niake zatialnemam, akurat sem tam mi pride tak cudne ale to tak za par minut prejde, tak dufam ze sa to nezhorsi.

katkaajurko
14. nov 2008

ahojte babule

jani ty uz prosim ta odpocivaj!

babule ja mam furt teplotu...stale lezim...skoro nic nerobim ak neratam ze si spravim jedlo alebo caj a tu teplotu mam stale ☹ ale hrdlo ma dnes rano konecne bolelo menej ...

matka asi ani ja by som nevydrzala nepovedat..i ked mame dohodu - ze ked raz - tak do troch mesiacov nepovieme ..ale sak to sa uvidi... u nas skor na mne rodina hned vsetko vidi... aj teraz jak som bola chora - tak sme mali rodinny obed a ked sa ma 10x neopytali co mi je - tak ani raz... i ked mali podozrenie asi skor na tehotenstvo 😀 😀 😀 a figu - ja mam anginu 😀 😀 😀 ale nepovedali nic len ma studovali furt 😀

mata24
14. nov 2008

ahoj Kati,
no to nie je bohvieco ze mas stale tu teplotu, hadam ti to uz pomaly prejde.

no ja by som to nevydrzala az tri mesiace nepovedat, a presne to hned vidiet, aj segra si vsimla lebo bolela ma hlava a nechcela som ziadnu tabletku, ked si oco zapalil hned som isla prec...
a zas nech sa tesia s nami 🙂 😉

katkaajurko
14. nov 2008

no ved to mi je jasne..nedas si tabletku...nedas si dajme tomu pripitok na oslavach... nie je ti dobre... nechuti ti hocico..a v tom horsom pripade ta napne..ak nevracia clovek bezne..tak to je hned vidiet... 🙂 iba ak tehotna o tom nevie a nic jej nie je...

sana15
14. nov 2008

Matka,ak ti je cudne ako od zaludka,tak to moze byt od hladu. ja som prve mesiace mala take stavy,ze som do piatich minut tak vyhladla,ze by som zjedlo cokolvek. preto som obcas zjedla aj krajec chleba a zacala jest k obedu aj zemiaky. ak raz prisiel naval hladu,tak to bol stav na odpadnutie. takze stale treba mat cosi po ruke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre