Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
30. sep 2008

Jani, vela zeleza obsahuje maso, vajcovy zltok, spenat, strukoviny a mak..
Minule som niekde na nete citala, ze ten, kto jedava vela sladkeho, tak ma aj nedostatok zeleza - cukor vraj odobera vsetky mineraly

bambulka82
30. sep 2008

aaaaaaaaaa...my ideme na pizzu 😀 😀 😀 😀

lupienka
30. sep 2008

Aj ja chcem... 🙂 Som na spaldovych tycinkach 🙂

lyubka
30. sep 2008

ahojte konecne mam trosku volna 🙂

lyubka
30. sep 2008

vy ste dnes toho popisali 😉

jani najviac železa obsahujú vnútornosti, napríklad pečeň, slezina; hodne ho obsahujú aj vajcia, mak, kakao, hrach, šošovica a sušené huby. Menej železa obsahujú niektoré druhy zeleniny, ako kapusta, špenát, hlávkový šalát, zelený hrášok, kel, karfiol atď. Mlieko ho obsahuje také malé množstvo, že prakticky neprichádza do úvahy.

katkaajurko
1. okt 2008

Dobre ranko majovky.dnes som prva ? 😨

sana15
1. okt 2008

Dobre ranko. uz som tu aj ja. Vdaka za tipy. vnutornosti teda v ziadnom pripade, to len ked vidim,tak mam zaludok v krku........ A okrem toho pecen tehotne by nemali. obsahuje vitamin A a ten je pre plod toxicky. Je pravda,ze vajicka lubim,ale nejak ich jem malo, mozno tri za dva tyzdne, ak nepocitam tie co su v kolaci 😀
Spenat tiez lubim,ale veru,ani nepamatam,kedy som ho varila naposledy. a pritom ho urcite mam v mrazaku. Strukoviny mam tiez rada a o maku ani nehovorim. Asi nahovorim mamu na makove strudle - to sa ich doslova "dozeriem" ...

lyubka
1. okt 2008

Pekny den sa praje aj ked trosku uprsany 🙂

mata24
1. okt 2008

krasny den prajem.
Jani veru len pekne papaj vsetko co baby odporucili.
inac zaručený recept je napichať 12 klincov do jablka a nechat to odstať celú noc a potom to jablko zjesť. to pomohlo už viacerým 🙂

katkaajurko
1. okt 2008

matka? to myslis vazne?

lyubka
1. okt 2008

no dnes tu nikto nie je?
a mati to fakt?

droby
autor
2. okt 2008

dobre ranko, mi trvalo kym som temu nasla 😅
ten recept na zelezo znie vazne zaujimavo

katkaajurko
2. okt 2008

dobre ranko..ja som nas hladala uz na stvrtej strane a furt nic ...tak som sa vratila na prvu - a tam uz aha - droby 😀

drobyyy - ja som zabudla odfotit u nasich tu kupelku... ☹ ☹ ☹ ☹

lyubka
2. okt 2008

pekny den sa praje 🙂

mata24
2. okt 2008

krasne ranko prajem, vcera som uz nestihala, mala som toho vela, ale ten recept je fakt overeny. jednej mojej kolegyni to uz zakazali potom jest lebo mala az prilis vela zeleza 😀

katkaajurko
2. okt 2008

Mati to znie dost divoko 😀

droby
autor
2. okt 2008

kati som ta predbehla 😀 nevadi nabuduce... drahy mi frfle ze to bude zbytocne drahsie s tou rohovou vanou ze to bude komplikovanejsie obmurovat 😠

nase nakupy skoncili akurast pri doplnkoch do kupelne, z mliecneho skla policka pod zrkadlo, davkovac na mydlo a poharik s prichytenim na stenu.... ruru som si konecne vybrala ale vsade ju mali len posledny vystavny kus co zas nechcem, tak si ju asi objednam cez net a tam maju super vyber tak sa zas neviem rozhodnut ci nerezovu alebo z mliecneho skla... booze to su starosti 😀

mata24
2. okt 2008

kati znie to divoko ale vraj to zabera, takze ked budete malo zeleza tak to treba vyskusat 🙂

lubi nahodou ja uz by som brala take starosti 😀

droby
autor
2. okt 2008

matka toto urcite nezabudnem a spomeniem si ked mi bude chybat zelezo 😀

no ale tesim sa z toho, len vzdy co ja chcem a konecne si nieco vyberiem tak je s tym problem a umyvacku zabudovanu s prednym panelom 45ku sme ani nenasli 😠 etse ze z netu sa uz da objednta vsetko a aspon varnu dosku sme vybrali, ked sa vsetko podari ako chcem tak to vsetko bude aj jednej znacky 😀

katkaajurko
2. okt 2008

fuuha..inak poviem vam..ze ked nam tu kupelnu konecne dorobia..co je zatial este v nedohladne tak budeme musiet vydrhnut cely byt od hora az dole, oprat zaclony...vsetko.... 😔

mata24
2. okt 2008

no tak super lubi, neboj urcite sa to vsetko podari zohnat.

Kati tak to ti verim, to budes mat prach fakt vsade, ale tak aspon urobis riadne jesenne upratovanie 😀

katkaajurko
2. okt 2008

droby a je to take komplikovane obmurovat rohovu vanu? inak aj mne sa stava casto to - ze volaco si predstavujem a vymyslim a bud zistim ze je to komplikovane alebo dost drahe 😀 a potom moj muz hovori ze vsetko chcem mat len to naj 😀 a ze to nejdeeeeee 😝 😀 no co uz no... droby ale je fakt,ze na nete najdes uz vsetko a kolkokrat za lepsie ceny ako v obchode...

my este zvazujeme ci nevystierkovat aj chodbu - kedze ciastocne sa bude musiet - lebo ked "vyrvali" zarubnu z kupelky - tak to ostalo komplet popraskane... ale muz tvrdi -ze staci vymalovat...no ja neviem.. ani nie je velka..ale zase brajgel z toho bude 😖 🙄

mati to bude uz jesenno-vianocno-jarne upratovanie 😀

droby
autor
2. okt 2008

kati na vianoce budete mat krasne novo a cistucko 🙂 na upratovanie radsej ani nemyslim, nejdem si kazit naladu z prerabky 😅
mne sa nezda ze by to bolo njka extra komplikovanejsie akurat namiesto rovneho panelu vymuruje kvazi obluk, sak dobry murar zvladne.

presne s netom ma dobre skusenosti akurat som ale kukla ze ta rura z mliecneho skla uz nie je na sklade a vcera este bola 😠 a k tej som bola viac naklonena, tak mam aspon po starosti 😀

kati myslis ze to pomoze vysterkovat cele? podla mna staci tiez len tam kde to treba, ked ostatne steny su v pohode tak len omalujte. v akom stadiu uz mate kupelnu?

katkaajurko
2. okt 2008

no podla mna by sa to zislo nanovo vystierkovat cele odbornikom 😀 pretoze ked sme sa nastahovali ako chudobni studenti - tak to robil moj muz chudak sam a na stierku sa dost vykaslal..ale zase mal toho chudacik vela... takze nova stierka by tomu urcite ani trochu neuskodila 😀

tiez si myslim,ze dobry murar nemoze mat problem obmurovat oblu vanu..my mame dokonca teraz taku "slzu-vanu" a tiez to nie je problem...

pocuj droby - najlepsia rura je taka - na ktorej najmenej vidno spina a zaschnute kvapky 😀 keby som si davala teraz napriklad novy drez a sporak - tak si jednoznacne dam z takeho toho povrchu co nie je strieborny ani cierny ani biely ale taky ten "pieskovy".. moja krsna to ma a mam pocit ze to vyzera jednoznacne najlepsie... hlavne co sa umyvadla tyka...

kupelna je v stadiu murovania ... aj zachod... dnes sa vyrovnavaju steny,podlaha a zacne sa kachlickovat...

droby
autor
2. okt 2008

tak toto som presne skusala vsetky rury som ocapkala ci to vidno 😀 😀
chcem taku kde to nevidno a to je taky lesteny nerez aj to pekne vizera a absolutne nic na tom nevidno, viac menej pre ruru som uz rozhodnuta zajtra ju spolu s muzikom objedname.
ale nasla som k nej sice aj digestor ale nikde k nemu nemaju uhlikovy filter 😠

drez myslis asi kameninovy to je najlepsi aky moze byt mama ho ma a to je radost umyvat riady, ale su dost drahe a kedze soms amrozhodla pre umyvacku tak nebudem kupovat drahy drez a prave rozmyslam nad keramickym, na tom tak spinu nevidno ako na nereze, porovnam ich este nazivo a uvidim

katkaajurko
2. okt 2008

ano tusim to je taky kameninovy drez... su drahe? hm 😒 aj som si myslela...

ja teraz najnovsie pojdem zhanat doplnky do kupeky a wc... poharik a tie srandy asi kupim v kike - tam som mala vyhliadnute... a kefu a drziak a podavac do Wc asi v ikea... ale chcela by som fialkove podlozky - ale neviem ci niekde maju...

mata24
2. okt 2008

kati moj bracho tiez zhanal fialovu podlozku ale nikde ju nemohli zohnat tak ju nakoniec objednavali cez net, ale teraz ti neviem povedat cez aku stranku ale ja si myslim ze v Blave niekde zozenies.

droby
autor
2. okt 2008

no drahe ale zas kvalitne a vazne super, najlacnejsi maly od 8000 😒 v akcii
vidis tam som nepozerala este v kike a ikei mozno by som lepsie kupila ako v merkury markete ale zas som mala dobry vyber, ja som ten davkovac chcela na stenu aj poharik.
podlozku ako kobercek do kupelne myslis? my mame fialovu z ikei ale este hodne davno kupovanu, zo spodu pogumovana takze sa nesmyka a genialny vrch ma nie taky kobercekovy ale akoby uzliky

droby
autor
2. okt 2008

aaa mam nieco nove za tento kratky cas- prave sme kupili svetla pod kuchynsku linku 😵 presne ako som chcela take natacacie tak sa strasne vytesujem 😵

droby
autor
2. okt 2008

kati nasla som v kike
http://www.kika.sk/db/content/prospekte/pdf/Pro...
strana 28, kupelnova predlozka fialova za 159 sk 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre