Majú muži biologické hodiny?

thor2013
26. sep 2013

Zdravím všetky ženy , rád by som vedel či muži môžu mať biologické hodiny ? ...nemyslím si že som tehotný, nebojte sa mám to všetko na porádku , nebudem tretí na svete tehotný :D Ide len o to že mám pocit že keď budem mať deti neskoro , nebudem im taký otec, taký ten zážitkoví čo sa im bude venovať... nechcem aby sa stal zo mňa chlap typu : chladnička , pivo, telka, futbal :D Ďakujem za reakcie

masinka
26. sep 2013

@thor2013 aj muzi ich podla mna maju, len to "o 5 minut 12" im zacina odbijat o nieco neskor ako zenam 😀
my sme mali prve babo ked mal tatinko 30 rokov, a obcas skonstatuje, ze teraz pri tretej uz tolko nevladze ako vtedy -vtedy mohol byt aj celu noc na PC a potom cez den s malou vystrajat... pripadne opacne , teraz ked sa cez den venuje detom, tak vecer sadne do kresla a spi 😀 a dalsia vec je co bude, ked deti dospeju... moja mama mala posledne dieta ako 40 rocna, nesla mu na stuzkovu, lebo mala akurat operaciu bedroveho klbu....

thor2013
autor
26. sep 2013

Ja som mal skôr problém v predchádzajúcom vzťahu, že viac o tom podla mňa hovorila ako to myslela vážne aj keď mala deti rada, a chcela rodinu. A nakoniec keď , už som bol naladený na rodinu , tak sa to všetko skončilo , a teraz mám pocit že to nebude tak jednoduché, že bud to nepôjde alebo neviem no...

sisaha
26. sep 2013

@thor2013 v prvom rade musis byt o tom presvedceny, ze rodinu chces.. To nie je len o zazitkoch, to je aj o chorobach, starostiach, kruzkoch, skolach...Mas 25 rokov - ak dieta stihnes do 30-35 rokov uplna pohoda... Deti mozu mat zazitkoveho otca aj po 40tke..zalezi od tvojej vlastnej aktivity..

mimka11111
26. sep 2013

@thor2013 chystáš sa už do dúchodu? 😀 ....poznám vo svojom okolí niekolko "zdravých" 50-tnikov, majú manželky mladšie o 15 rokov a 1-roč. malé prcky.....a čo stratili? vôbec nič, práve naopak...tým som samozrejme nechcela povedať, že máš čakať až do 50-ky,kým si založíš rodinu 😀 ...akurát som toho názoru, že netreba nič siliť, len preto, že už mám na to vek 😉

janielikk
26. sep 2013

myslim si, ze ako kto - niekto proste nema geny na rodinu. ty ich zda sa mas, je normalne, ze tuzis po dietati, myslim si, ze chlapi to maju podobne ako my, mozno len o cosi neskor. A k neskorsiemu otcovstvu - MM mal 32 ked sa nam narodil syn a 35, ked sme mali dceru.
Na rozdiel od kamaratov, ktori mali deti v mladom veku, sa detom venuje s laskou a ked ho vidis na svahu s detmi a sankami, vidis, ze si to uziva. mozno je to aj tym, ze ako 17 - 18 rocny mal okolo seba synovcov a netere, s nimi sa vyblbol, poucil ich kopu somariniek (nase deti nadavky neucil 🙂 ) a teraz to uz berie vaznejsie a zodpovednejsie. aj ked presvedcenie kupit 7 rocnemu synovi terenny bike mu akosi nemozem vyhovorit 😠
celkovo si myslim, ze s rodicovstvom je to ako s vinom, cim dlhsie nan cakas, tym viac si ho vies vychutnat. 🙂
tak drzim palce, myslim, ze z teba bude dobry tatko.

thor2013
autor
26. sep 2013

Môj otec mal 32 keď som sa narodil ja , a 40 keď sa narodil brat. Mamina je o štyri roky mladšia . Ale keď sa nato spätne pozrem tak sa mi zdalo že z bratom trávil viac času, že bol taký jeho miláčik... možno aj cítil, že už nebude toľko vládať kedže sa tažko narobil celý život a tak aj dopadol bohužial :( .

Nedávno mi kamarátka povedala že rodinné geny, a teda pozitívny vztah k deťom sa dostavil keď som sa v podstate staral o mladšieho brata. Neviem asi som iný, vadia mi muži ktorí sa tvária že ako ich rodinný život nezaujíma, téma deti je pre nich tabu. Ale akceptujem to sú aj také ženy, nie len muži. Aj napriek tomu že sa cítim byť otcom, a mať rodinu viem že je to tažká úloha ale o to krajšia.

maarlie
29. nov 2013

áno majú!!! aj keď niektorí poriadne posunutý 🙂 chytilo to teraz môjho otca. teda nieže by nám chcel vyrobiť nejakého súrodenca, skôr sa mu chce vnúčatka 😀 keď niekde vidí nejaké dieťa, rozžiari sa ako vianočný stromček 😝

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre