Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
5. jan 2009

petru no tebe sa uz povie 😀 😀 😀 no co dako pojde vonku sa smejem ze ked ma uvidia ako zjapem aj turkne prekricim 😀 😀 tak ma hned daju uspat pri v chode do nemocky😀 😀 😀

petru ty uz chodis normalne vsetko robis ako predtym aj o malu sa vies sama postarat ci?

bershka
5. jan 2009

ja keď som už na to vracanie zvyknutá, tak by som ju najradšej vyvracala. 😀

petruci6
5. jan 2009

mne uz nic nie je v pohode uz chodim a nic necitim

musim off,zachvilu mi vstane princezna a ja uz musim odsat mlieko lebo mi puknu bradavky 😀

pa babulky

bershka
5. jan 2009

petru: jaká si ty skúsená žena 😀 😀 😀

zuzkaprofant
5. jan 2009

😀 😀 😀no to by bola asi ina bolest keby ti to islo hore a take 3,5kg 😀 😀

ja som dnes rano volala mamke a opytala som sa jej nech povie pravdu o porode a ona ze obdivuje zeny co maju 3 a viacej deti mna porodila ze sa to dalo ja som mala 2kg rodila ma v7m takze ani nevedela co sa snou deje a som bola vonku hlavicka jak pomarancik ze aj tak mala co robit ale islo to pri braskovi co mal okolo 3,4kg tak ze myslela ze umre od bolesti ze to jadky boli doslovne ze sa jej so smrtou rovnalo ze to co mame v rodine bolestivy menzes nie je ani stipka s kontrakcie a to som sa rozhodla ja sa opijam ked mavam menzes aby som radsej prespala cely den 😀 😀

mi sme proste take ze umerame pri chripke ja predychabam pri kontorle u dokyho ked mi kuka krcok co niektora ani neciti 😀 😀

chudak moje babatko ma zo mna asi same stres ale spinka uz konecne bo tak kopkalo ze az

bershka
5. jan 2009

zuzi, ja som taká istá ako ty. ja neznesiem ani keď si mám beďar vytlačiť. ja sa bojím bolesti a celkovo doktorov jak hrom. vždy pri krámoch odpadávam. takže keď budem rodiť, to ma asi budú musieť zabiť

zuzkaprofant
5. jan 2009

no vydis tyzden pojojkam doma ale aspon mi oci s jamiek nevyskocia a nepojdem po porode na plastiku pindy 😀 😀

cucuska
autor
5. jan 2009

ahojte, je tu teraz niekto?

cucuska
autor
5. jan 2009

akurát som malú uspala. od jednej sme nemali teplotu, tak som zvedavá čo m´apre mňa zas pripravený zajtrajši deň

emily3
5. jan 2009

ahoj cucuska moj Misko ase grcka ale iba v noci..cez den sa tvari ze mu nic nieje a v noci to roztoci..tak som zvedava co tuto noc si na nas nachysta...ale uz by to moholo byt dobre...

emily3
5. jan 2009

a zaroven sa aj lucim...musim sa ist konecne ucit. v stredu mam dve skusky a este neviem nic a neviem sa do toho donutit...nechce sa mi...

cucuska
autor
5. jan 2009

emily papa aj ja šprtám

lolka
5. jan 2009

caute babulky 🙂 teda, mala som co robit vas precitat, ste sa posnazili a bolo vas tu neuuuuuuurekom 😉
muzik je chory, lezi v posteli a chlipe caj. snad ta chripka nepreskoci aj na mna 😖

kika, pozerala som videjko, super, ze ste sli aj s Lili 🙂 takze uz tento rok budete pracovat na druhom mimcu ? jasne, aby sa mala Lili a Emil s kym hrat 😵
bershik, zuzi, nestresujte tak velmi s porodom a kojenim.zvladnete to, nebojte a na bolest zabudnete a budete sa len tesit 😵
petru, drz sa s kojenim, snad sa to zlepsi a obidve si zvyknete. uvidis ake to bude perfis, ked budes moct hocikde nakojit malu. mala bude plakat, vytiahnes cecek a bude 😀 😀
emily, dufam, ze Misko bude coskoro fit a prestane grckat. a drzim palce na skusky, si sikulka 😉
cucus, aj tebe drzim palce...........maminy-studentky, ste super, ze to vsetko zvladate 😉
eve, teba som tu straaaaaaaaaasne dlho nevidela. dufam, ze sa mas dobre 🙂

vsetky vas pozdravujem, aj tie, ktore som nespomenula 🙂

emily3
5. jan 2009

lolka ahoj ako sa mas? prajem skore uzdravnenie muzika a by si to neschytala 😉

dik za povzbudenie, mam pocit ze to nezvladam, tocim sa doma okolo deti, stale nieco vyzaduju a Misko teraz vnoci...no uvidime aku noc si na nas pripravi...a to ucenie je tak mimochodom, fakt sa mi to nechce a vecer uz nevladzem pozerat a zaspavam skor ako deti ( dnes nie 😉 )no nic nejak to musim zvladnut, ked uz som sa dala na ten boj..na buduci rok koncim a fakt si konecne vychutnam matersku.
sice kamarat ma presviedca aby som si urobila rigoroznku a pod..ale neviem. uz studujem 6 rok v kuse a je to 😝 .

bianca
5. jan 2009

ahojte zlaticka moje.Vobec nestiahm

Petru Linduska je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

petruci6
6. jan 2009

ahojte,
tak mi uz znova prikladame na prsko a je to uz lepsie,hadam sme uz nasli tu spravnu polohu,chyba bola v prikladani
teraz jej pustam jej oblubenu pesnicku este z bruska a totalne sa rehoce 😅

evitkamalicka
6. jan 2009

ahoj mamina...tak ako?

petruci6
6. jan 2009

ahojky,uz je lepsie 🙂
ty si tusim hovorila,ze mas malinkeho od zac na sunare,vsak?
nezapekalo ho z toho? moju malu hej,tak som kupila Hami a zda sa mi to velmi podobne mojmu mliecku,ale hadam to uz nebudeme tak casto potrebovat

lucim
6. jan 2009

petiiiiiiiiiiiiiiiii to som rada ... aka je to pesnicka?
evitka ako sa mate?

evitkamalicka
6. jan 2009

petru mojho zacal Sunar tiez asi po 2 tyzdnoch zapekat, z Hami zas bol strasne casto hladny a tak sme na Nutrilone, ale uz za 3 tyzdne zaciname s kasickami nemliecnymi, tak som zvedava

lucim servus, mame sa super...a vy?

zuzkaprofant
6. jan 2009

cafte co porabate ja stikujem a konecne som dokoncila svetik dnes ani nikam nejdeme dako sa mi nechce a boli ma hrdielko trocha tak pijem cajik a kukame telku 😀 😀

bianca
6. jan 2009

zuzi sikovna si.Ja sedim pri telke,popijam cajik a mama spi s Barcou na sedacke roztiahnutej

lolka
6. jan 2009

ahoj zuzi, my sme tiez doma, akurat sme vybehli do lekarne. muzikovi uz prechadza chripka a ja sa citim tak vseljak 😖 kupila som si homeopatikum + vit.C, pijeme furt cajiky, tak snad mi to prejde

lolka
6. jan 2009

zuzi, kedy idete na ult. ? mozno sa vam uz ukaze a budete vediet ci kupovat ruzovu alebo modru 😀

zuzkaprofant
6. jan 2009

ideme presne o 2tt no uvidime moja pusinka je tvrdohlava asi po mne 😀 😀 mi kupujeme take skor neutralne vsetko HundM maju teraz supe zlavy 😀 😀 😀
bianca aj tak som stale len doma tak kukam telku a pritom stikujem uz mam 2 svetiky a vestu len dokoncovacky musim urobit🙂

Co ste papali ja som mala len ranajky o 12hod a neviem co si mam urobit papat

lolka
6. jan 2009

mozno bude prekvapko az do porodu 🙂 kamoske sa krpec neukazal za cely cas, ale tusila, ze to bude syn.
ja som na obed varila kuraci paprikas a halusky, dobre sme sa nafutrovali 😝 teraz papame jablcko a pomaranc

bianca
6. jan 2009

zuzi ked bude taka hamblivka ako nasa tak sa to dozvies ako my az v sekunde S 😀

zuzkaprofant
6. jan 2009

ved mne je to aj jedno popravde aj tak kupujeme neutralne veci takze ked bude dievca dokupia sa satocky a ked chlapec tak ten ponosi to co mame 😀 😀

urobila som si krupicu

lolka
6. jan 2009

ja krupicu neznasam 😝 ked som bola mala som sa jej prejedla a teraz ju nemozem ani citit 😒

zuzkaprofant
6. jan 2009

tak mne dako teraz chuti uz ju mam 2krat za tento tyzden 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre