Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
13. jan 2009

kocenky idem, mm urobil krupicnu kasicku 😉

lucim
13. jan 2009

decka robila som s dojcenskou vyzivou ... naozaj u nedojcenych deti boli prikrmy odporucane od ukonceneho 4 mesiaca, len unia a jej smernice viac tlacia do dojcenia, preto sa to posuva k 6.mes. aj mlieka uz tak zmenili.

bianca
13. jan 2009

ja som prave vybalila nakup.Sme kupili uz par vyziv s mrkvicky aby sme mali s cim zacat.Teraz v zime si netrufam kupit mrkvu s obchodu kde je 80% dusicnanov a domacu nemam ☹

lucim
13. jan 2009

bianka robis najlepsie co mozes.... dojcenske prikrmy su kontrolovane a ani tvoju domacu podu by si nemala ako otestovat (nerobim im reklamu, uz ma za to neplatia, ale chystam sa aj moje babo prikrmovat takto, t iez budeme zacinat v zime.)

bianca
13. jan 2009

luci tiez si myslim.Mama nam uz zohnala mrkvu od znamej ale ked si predstavim ze je niekde v pivnici uz od augusta no bleeeeeeeeeeeeeee

lucim
13. jan 2009

brrrrrrrrrrrrrr

bianca
13. jan 2009

mozno neskor alebo ked bude cerstva nic nepoviem i ked si neviem predstavit ako na svojom pomalom el.sporaku varim jednu mrkvu 🙄

cucuska
autor
14. jan 2009

Dnes som tu prvá, dobré skoré ránko. No dnes nejak nemôžem spať, Emka spí a ja si tu behám po nete, no som normálna? 😅

emily3
14. jan 2009

ahoj cucus, my sme mali narocnu noc..Misko reval, prehadzoval sa ( odstavujem ho) nedostalsvoje mliecko 😖 , tak tu teraz klipkam ocami...
Moniku vyhodi do skoly a s Marekom ideme k zubarke...

stankatt
14. jan 2009

ahojte, aj my sme hore od 5tej 😝 teraz princezna zaspala, tak asi idem aj ja 😎

svetluska.p
14. jan 2009

caute sojky 😀

svetluska.p
14. jan 2009

dnes to tu zije!

emily3
14. jan 2009

ahoj svetlus.. no ja sa aj lucim, lebo uz ideme k zubarke, dufam ze Marco to zvladne...Misko je nesvoj, nekojim ho ale sa stale dobija....zatial oddolavam...

svetluska.p
14. jan 2009

susis ho pred operaciou emily? kedy nastupujete?

bianca
14. jan 2009

ahojky

nasa spala do 6:30 😵 no zlaticko

trpezliva
14. jan 2009

bianca, nasa tak isto spala..zobudila sa na to, ako zacal Emil/pes/ pit...niekedy by som ho zastrelila.. 😠
smejko, ty ked si sa pytala na tie kvapky, tak Vigantol nedavas? to v Holandsku nepoznaju?

svetluska.p
14. jan 2009

kikuus, sak emil nemoze vyschnut...

bianca
14. jan 2009

joj nestastny Vigantol.Nasa ho neznasa.Aj ked jej ho dam do flasky tak to pozna.Skoro stale ho vyzvracia

zuzkaprofant
14. jan 2009

cafte ako sa meta n amn a nieco lezie od vcera ma len oci stipu a z nosa kvapka

bianca
14. jan 2009

zuzi a nie si na nieco alergicka?

zuzkaprofant
14. jan 2009

nie vcera som zaspala pri otvorenom okne ☹

stankatt
14. jan 2009

ajojte, obed navareny mala spinka... tak som tu 🙂

bianca
14. jan 2009

zuzi daj si horuci cajik a sup pod perinu

stanka tak ty si dobra.Ja vsade bordel,nenavarene,jedine co som stihla je pozehlit

stankatt
14. jan 2009

sak ked zehlim tak nevarim- ked varim- neupratujem... Len do obchodu nema kto ist.. musim papat stary chlebik ☹

stankatt
14. jan 2009

nasa vigantol moze 🙂 ked ma vidi ako k nej idem s lyzickou, hodi usmev a tesakuje sa. Ale nemala som odvahu to ochutnat...
Kikus, ked iba kojis, tak sa davaji este nejake kvapky, nie?

emily3
14. jan 2009

Ahojte, zubarku sme uspesne absolvovali, len Marek vymyslal, tak mu urobila jeden zub a budeme tam musiet ist este raz...Monike som vcera uspesne vytrhla druhy zub, uz sa jej kyval a nechcela ho von...dvakrat som ho pokyvala a zostal mi v ruke, a ni to nebolelo...jej dva prve zubky ktore jej narastli uz jej vypadli,..uz sa jej tam tlacia druhe...
svetluska este nie sme objednani na operaciu, najskor tam musime ist, len neviem kedy, dnes zubarka, ja by som mala ist na odber krvi a pod...mam to vecelo 😅 ...

stankatt my sme na tom podobne, vcera sme vytiahli z mraznicky chlieb..a dojedali stary, uz musime ist do obchodu, len sme pred vyplatou a s detmi sa mi tam nechce trepat, uz aj Miso vymysla a nechce sediet v kociku ani v kosiku a detska ma tahaju ku sladkostiam a potom zabudnem kupit to co potrebujem...

stankatt
14. jan 2009

Ani mne sa nechce trepat do obchodu s kocikom 😠 Ledva prejdem cez tie ich dvere. No a do Tesca uz s malou vobec nie. Vonu zima a tam horko, tak ju nechcem takto trapit. Tak budeme cakat na tatinka, kym pride z robotky

stankatt
14. jan 2009

to male je uz vyspane 😒 zas pol hodinka a je to... uz tzam vyska, idem pa

emily3
14. jan 2009

stankatt deti to velmi rady robia aj moje, ked maju spat a si myslim ze potom porobim co treba tak just su hore...( potvorky male 😅 ).
Miska od vcera vecera nekojim, tak spolu bojujeme..ale zatial sa drzim a nedavam mu...dufam ze to zvladneme...potom sa musi naucit spat sam a supneme ho do detskej izby a zaciname s nocnikom, este tomu nerozumie..rano som ho posadila, postavil sa urobil dva kroky a tam sa vycikal 😅 😀 , asi mu to MArek bude musiet predviest na co sa pouziva nocnik....jaaaj tesime sa skola zivota..

stankatt
14. jan 2009

mala lezi v postielke a obzera si rucicky 🙂 a nieco mrmle... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre