• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Misko dnes nie a nie zaspat, napchava sa od rana co vidi a robi blbosti, len za nim chodim a upratujem....
14. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika nikdy nie a nie spinkat :wink: teda cez den
14. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim ist, lebo mi tu Marek mrauci, nevie co od dobroty...
14. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule no ja mam malu dnes u nasich ucim sa na psychosku uz mi sije :pensive: tak som sem zabludila dnes mame 8mesiacikov baby to neskutocne leti
svetlus ako sa ti dari?
cucka ozaj ja by spala ako o zivot malej zuby nevysli takze stale sme nepokojny a nespime chudatko moje male
14. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ja som truba. ty si napisala, ze maleho ODSTAVUJES a ja som si to precitala, akoze ho ODŠŤAVUJEŠ.......
14. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dlho som tu nebola...
14. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze emily a lante su znovu tehotne :o), petruci uz porodila :o) GRATULUJEM :dizzy_face:
14. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm.... a vzdy, ked sem pridem, to takto dopadne... Nik tu nie je... Tak sa mi majte krasne, snad si s niekym niekedy este pokecam...
14. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ani mi sme tuto noc vobec nespali a samozrejme teraz dospava princezna

dnes sme boli prvy x vonku,museli sme ist na klbiky,nechapem preco nas poslali tak skoro a to mame ist este o mesiac znovu na kontrolu!!
kamoska bola az po mesiaci prvy x a potom az v 4 mes,nebudem robit nic ine,len behat po dr

celu zimu neprsalo,ale ked mi ideme prvy x von musia krupy padat! ale malicka to cele prespala,ani nezbadala kde je
zima jej robi dobre :slight_smile:
14. jan 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska :grinning: :grinning: :grinning: , to je ked sa nepouzivaju makkcene :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka my sme mali klby hned v porodke a potom v 6 tyzdnoch
14. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru my sme boli v 6tyzdnoch, potom za mesiac a potom este raz za mesiac
14. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, nikto?
bia :slight_smile:
15. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stanka ako sa mate?
maleho druhy den nekojim, zatial to zvlada, len ja moc nie, mam vela mlieka a strasne to boli...musim to vydrzat, ked som odstavovala Mareka to bola pohoda, lebo uz som nemala vela mlieka a tak samovolne to prestalo...a Misko je taky zrud, on rano zacne jest a vecer skonci...rano zjedol cely rozok z dvoma platkami sunky a potom este plakal ze je hladny :sweat_smile: , teraz sa nabchava jablkom...jeho bude lepsie satit ako zivit... :sweat_smile:
15. jan 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca mala je cela po tebe :grinning: :wink:
15. jan 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emily. dnes v noci sme boli hore iba 1x :grinning: :grinning: :grinning: o 1:30 a potom az rano 7:00 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vecer som Monike dalatrosku kase, zeby? Uvidime dnes. Inak teraz zasa spinka
15. jan 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stankatt su papkaci tie nase ratolesti :wink: a moze byt, kasa jej dlhsie vydrzi v brusku a nema pocit hladu...
15. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
emily ako odstavujes? to aj odstriekavas mliecko? nebojis sa,ze sa ti zapalia? ja vobec neviem ako to funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci odstriekavam si..inak by som praskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to ic moc...
keby sa dalo zatiahnut kohutik a vypnut vyrobu... :sweat_smile:
15. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :grinning:

kolko si zvyknes odstriekat? ako casto?
sorry za blbe otazky,ale raz sa mi to zide :sweat_smile:
15. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to hrozne zaujima...emily a to musis odstavit ked si tehu?ci preco? ja chcem lilusku dlho kojit, ona je na ciciku strasne zavisla, bez neho ani dve hodky nevydrzi a to uz papame kadeco. a preco zo dna na den? ved mu daj aspon na ranajky a veceru :confused: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je tehu musi ho odstavit
15. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co toto? pomaha?

Ricinus communis 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka, odstavení kojence
Dávkování: 5 granulí 2x denně

Lac caninum 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka
Dávkování: 5 granulí 2x denně
Střídat s lékem Ricinus communis 15 nebo 30 CH
15. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika lekar mi to odporucil, kedze som tehu..tak ziviny idu malemu a do mlieka a mne nic... :cry: a teho je prednejsie...Misko je uz velky a celkom dobre to zvlada...
ale nieco som pocula o tamdemovom kojeni ze sa da kojit aj pocas tehu ale do nejakeho mesiaca....neviem presne, nemala som to moznost skusit :sweat_smile:
a odstavujem ho hned, nech to mame hned za sebou...lebo to by bol stale prisaty ako prisavnicka...
15. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, tak som prestudovala temu na MK ohladom kojenia a tehu..a ze vraj sa da kojit...pise tam vela mamin,ktore kojili aspon do 6mesiacov tehu. :confused:
petru, mne pomohol ricunus!!! brala som asi mesiac, potom som potrebovala skor opacny liek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika dik za radu...tak skusim postupne...dam mu menej, obmedzime frekvenciu... :wink:
15. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja som si myslela ze ked budem kojit ze neotehotniem ze to je taka prirodna antikoncepcia

inac bianca preposli mi tu knihu co sme sa o nej raz bavili a aj tie navody na kojenie nech si to zapisem dakujem
emily tak dlho kojis nebolia ta stoho prsia?
15. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zxuzka je, ale mne uz nabehol cyklus po 7mesiacoch...a maly uz jedol co videl...tak to uz nie je 100%
nebolia ma prsia z kojenia, skor ma bolia z toho ze ich mam plne...predoslich som kojila rok a pol...a v pohode...aj Miska som tak chcela :dizzy_face: ...no tak pomaly prestaneme..
15. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok