• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
aaahojte.
lili spi, manzel spi, emil je vykakany, tak si konecne mozem sadnut.
mame novinku, pribudne do nasej rodiny miminko!!! nie moje, ale sestrine. :slight_smile: ona sem chodi na konika, ma meno Mamacat a malu Jasminku. tak dnes konecne prezradila aj rodicom, ze je tehu. ja som to vedela uz od minuleho tyzdna, ako prvaaa...no a jej kamosky v teme USA to vedeli tiez. nasi sa hrozne tesia, termin ma v novembri..ze by konecneeeee vytuzeny prvy vnuk??? :confused:
2. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dietaarodina.sk/
nechystate sa sem niekto??? adiiii..o tomto som ti pisala na facebooku..ze by sme sa tam mohli stretnut.
my chceme ist na canakyho a podhradsku v sobotu...
2. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Bershka gratulujem k Sárinke, pozerala som album a je nádherná. :dizzy_face:
Kubik aj tebe k tehu, tuším všetky rozbiehate druhé kolo. :slight_smile:
2. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak nas maly je zase chory, kasle sopli a ma teploty...na buduci tyzden mal ist na operaciu, nemoze. prelozili sme to po velkej noci, dufam ze ho do vtedy dame dokopy a ze mu tu dierku konecne zasiju..

kubko dik, ale Emila ma Kika, asi si to myslela pre nu.

bersc hl a ako sa mate?
maly mmi tiu do toho tuk a , ptre to ta k divne pisem,
2. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak vyzera ze dnes bude pekne konecne sa oteplieva my sa uz snazime chodit vcera mala urobila prve tri krociky sama :wink:
3. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme loss :slight_smile: tu dnes prsi :frowning2:
3. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky. booože, ja zúúfam z toho môjho kojenia. pre mňa je to utrpenie :cry:

niekedy prehajá 4 hodiny a v noci kojíme aj hodinu alebo dve... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh ja som mala tiez tazke zac
bud rada,ze mas bradavky ok
3. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, bershik cmuk cmuk cmuk, som rada, ze si to zvladla, ze mas Sarinku pri sebe. moc drzim palce, nech si na seba rychlo zvyknete, a nech ide vsetko hladko. joooj, budes mi o 18 tyzdnov radit, co a ako. :wink:

ja idem na vystavu v sobotu ... asi okolo obeda? mam sa tam stretnut s nejakymi tromi julovkami.

peti ako sa mi mate? :slight_smile:
3. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bershik ako?
3. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mame dobre,prisli sme z prechadzky a este stale spi v kociku :slight_smile: tak som sa stihla normalne aj prezliect a najest :grinning:
nakupujem teraz v DM,musim minut tie kupony,platia len do juna,tak pomaly nakupujem tie kasicky,ved zaruka je do bud roka,dovtedy to zuzitkujeme :slight_smile:
okrem toho su teraz pampersky zlavnene na cely marec a ked kupis nad 10Eur nakup dostanes dalsich 15% zlavu na dalsi nakup,takze ma pampers 150ks stalo 22 Eur :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petruci hej? no ja som si dala tedaz kúpiť pampersky v čechách, pre Emku sú to 4plus je tam 74 kusov a stoja 340 českých takže najakých 370 sk na € si to prerátajte a keď kúpim dve balenia, čo idem kúpiť 4 tak dostanem župan a osušku a ešte aj box na hračky. Takže supiš ponuka. :grinning:
3. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste??? čo pozeráte ordinejšn? :grinning:
3. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

bersch tak ju skus budit cez den.Ja som to musela tak robit lebo to bol des.Kazde kojenie trvalo aspon hodinu a za hodinu bola hladna.Prve 4 tyzdne po pordode som nevedela kolko je hodin,aky je den a vobec nic
4. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste setky maminy?????
4. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta hlavna schovavacka sa to tu pyta? :grinning: co je s tebou?
4. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: jeeeeeeeeej svetlus, zas si tu na 5sekund? :grinning:
4. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus mas krasnu fotku v pase,uz minule som ti to chcela napisat :wink:
4. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, utahujte si :slight_smile:)). citam vas, len nemam velmi casu pisat. vela vela roboty. ako sa mate? vidim, ze setky rodite, tehotniete a piplete miminka :slight_smile:. nadherne! :dizzy_face:
4. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ako sa mate?
svetluska aaaaaaaaahooooooooooj ty aj zijes?
no to pipleme, nase najstarsie miminko ma dnes narodky. uz od vcerajska oslavujeme a este sa to potiahne cez vikend. mareka mam doma, lebo kasle na svet a Misko mal ist na operaciu pruhu, ale sme to museli prelozit po velkej noci, lebo je chori :unamused: , tak odsavame sopliky a nalievame sirupmi a cajikmi a tak.
ja sa mam celkom fajn, len jem od rano do vecera vsetko co nezje mna :sweat_smile: .
4. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, jeeej svetlus paráda ahoj ahoj ahoj
petruci ďakujem veľmi pekne
a ja sa zas učim že oddych, mame nejaké 2 písomky neviem čo ich to napadlo a mne sa taaak nechce
4. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci - inak v lekarnach maju v akcii hippky na za cenu jednej. t.j. 124,- za dve hipp kasicky. co sa celkom oplati.
4. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika - ja viem uz o tom. citala som medzitym. v sobotu ideme akurat na obed parababke. :frowning2: a sestre gratulujem. takze sa im to podarilo. :grinning:
4. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily blahozelam ku narodkam a tesim sa, ze Ti chuti

svetlus///// no aby si sa neunavila, co si nam sem toho veeeela popisala....... ale apon, ze vieme, ze zijes :grinning:

kika - sestre blahozelame....... daka je dalsia tehu vlna, ci nie? kedy sa Ty ides pridat??

slonnicek - dik za typ na akciu.... snad bude daka aj v juni chichi

dnes ma neskutocne boli hlava a muz mi zahlasi, ze ako zle zijeme..... ze nic nestihame....... tak som zostala ticho.... ziadny navrh co zlepsit nezaznel a ja som unavena aby som zas nieco riesila...... ja sa budem trapit a on si zajtra uz ani nespomenie ze nieco povedal....... :angry:
4. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily vsetko najlepsiejsie k narodkam

a pekne papkaj.Ja by som papala az by som plakala ale nemozem bo mi uz fakt zoberu obcianku a vystavia zakalackovi list

svetlus ahoj
4. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, bius mna sa tie kila drzia.... este by som mala ist aspon 2x porodit :grinning:
emili vsetko naj Monike :wink:

Smeji ahooooooooooojjjjjjj
4. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujeme za gratulacie. :grinning: :grinning: :grinning: , boli sme s detmi v dracikovi, Mon si vybrala hracku (trosku sme jej pomohli aby to bolo v rozumnej cene.) vybrala si ponika na takom auticku s vysielackou, doma Misko behal za autickom, bol velmi srandovny... som zvedava dokedy im to vydrzi. :wink: :grinning:

teraz mi ludia vravia ze som schudla, este nevedia ze cakame a pod vetrovkou sa to dobre schovava.. :wink: , pritom mi uz brucho rastie a za chvilu ako slonica :sweat_smile:

smejko mna vcera priserne bolela hlava, ( cakali sme navstevu prababku) a zajtra sa k nam chystaju svokrovci...tesime sa.
4. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko - nemas za co. :grinning: a ako sa vam dari? kedy pridete na slovensko? uz sa na vas tesime.
4. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, dodatočne prajem Monike vsetko naj, naj, naj k narodkam :slight_smile: ved ty uz si v 4m., ako rychlo to leti. deti uz vedia ze budu mat surodenca ?

svetlus, nazdaaaaaaarek :dizzy_face: pocet deticiek a tehuliek sa rozrastá, to je pravda :wink: :grinning:
5. mar 2009 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len na vas sa tu caka :wink: lolka,svetlus,lia,evelyn
5. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok