• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
no dnes je to lepsie, mangel mi to fotil a je tam taka mala dierka, kt. drzal ten steh. tak hadam mi to neostane otvorene a sceli sa to... uvidime
8. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh ono by to malo byt uz zhojene.Mne vyberali stehy s bruch na 9 den.Teraz by si sa ale nemala namahat a nedvihat bic tazke co asi bude problem pri Sarinke :grinning:
8. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh to by uz malo byt OK, vnutorne stehy sa vstrebu a vonkajsie vypadnu tak do 2tt :slight_smile:
8. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamaicky, Misko sa ma uz dobre, dnes ani nevie ze ho vcera operovali, teploty nema, je vsetko co nezje jeho a beha a vylieza na stolicky, stale v pohybe. zajtra by ich mali pustit domov tesim sa. som rada ze uz je to za nami, lepsi cas ani nemohol byt, ocko je snim a je skvely, Misko ani nechcel ist ku mne, ked som prisla, pytal sa ocinovi na ruky...tak maju cas byt spolu :wink: ( ked som prisla tak obaja spali vedla seba na posteli :grinning: )
8. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to je super.
8. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to je super, teším sa s tebou.... :dizzy_face:
teraz budú malý s tatom najlepší kámoši.... :grinning:
9. mar 2009 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky

habibi: kukám, že nemôžeš spávať... :grinning:

ten môj chrúst hajá už od 12 v noci. nemám ju budiť na papanie? :confused: :confused: :confused: :confused:
9. mar 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
emily, tak super, uz to mate za sebou a dobre to dopadlo. deti sa rychlo vystrabia z bolesti a aj zabudnu ze ich nieco bolelo alebo ze im nieco robili. a aspon si tatino poriadne uzil Miska :grinning:

bershik, nebud ju, ved ona si povie, ked bude hladna :wink:
woodynko ziarli ? chudacik, ty si bola pre neho č. 1, najviac si sa mu venovala a teraz ked vidi, ze sa viac venujes Sarinke, tak to nechape a ziarli :confounded: ale on si zvykne, berte ho na prechadzky, neodhanajte ho, pripadne si ho uplat nejakou dobrotkou :dizzy_face:
9. mar 2009 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem si pre svojich chlapov hrdinov :wink: , len to trocha trva kym vypisu papiere a tak, cez tyzden tam je frmol, prijmi vydaje
uz tekam teraz mi volal ze moxem prist
9. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pusinky
:wink:
emily to je dobre ze to ma misko uz za sebou a tak v pohode, tesim sa s tebou. :wink:
bershik cmuk tebe aj malej Sarinke. zlatinko . :slight_smile: co tvoje stehy?
a woody este trucuje? ja sa obavam, co bude robit nasa macka, ked donesieme Matesa.
9. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersch ak este súi ju zobud aby jej neklesol cukor.V noci ju nechaj spata ale po 8 ju zobud ak celu noc spala
9. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile: Emili super, ze uz to mate za sebou :slight_smile:
9. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
emily to je super,ze to uz mate za sebou a uz ste vsetci domka :slight_smile:
kde je nasa dalsia rodicka?
9. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes ideme na poradnu, som velmi zvedava na tu vahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :wink:
9. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zas bude placu.... ked zbada dokynu, uz aj ide... hubenka nakrivo... a taky lutostivy plac spusti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu ju aj ockovat?
ja sa uz vopred obavam co bude na nasej dalsej poradni
maju ju ockovat a ona vie spustit taky rev,ze na seba s dr kricime,aby sme sa poculi
bude to spevacka s takym hlasom

babo ako je to s tymi povinnymi ockovaniami? lebo nepovinne nedam
kolko x a kde to pichaju?
9. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co nove ja tu od rana pobehujem po byte bo oco reparuje co som pokazila a mamka vari a vypeka a obaja vkuse nieco hladaju tak im podavam veci az slavovku mam na nohach :grinning:
9. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudu ju nastastie ockovat. :wink:
Ja som dala nepovinne preti pneumokokovi.... Dava sa do noziciek. ockovali naraz aj s povinnym, tusim v 3mes. Tak do kazdeho stehienka :wink: a potom za 6 tt preockovanie. A doktorky su zvyknute na rev, staci ked cakam v cakarni a pocujem ako tam ine deti revu....
9. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve do kazdej? a ked nedam pneumokoka,tak daju len do jednej a tiez sa preockuje po 6t?
aj mala z toho horucky?
9. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kazdej nozicky 1 :wink: tusim nepreockovava.... Monika nemala nic... ziadne teploty, bola len trosku mrchava, ale to byva hocikedy. :slight_smile:
9. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda,to jedna nestaci? ved po tej prvej ju uz neudrzim :frowning2:
9. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru , drzala ju sestricka :slight_smile: ja som bola na boku....
9. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeje tu je zivoň

decka my ideme 12.3. na nausnice a uz ma teraz srajdu z toho
9. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze nausnicky,my este tiez nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru ale mi uz budeme mat pol roka :grinning:
9. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka: ja ho neodháňam, na prechádzky sa s ním ísť nedá, lebo je to taký otarený trt, strašne šteká. je nezvládnuteľný. teraz má vojenský režim, zobral ho do parády svokor. :wink:
9. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershik, no chudak, bude si musiet zvyknut :unamused: neboj, Sarinka bude kamoska ked uz bude aj normalne papat, to len bude pri nej stat a cakat co jej padne prip. cim ho bude krmit :dizzy_face: raz ked k nam dosli kamosi s 2r.synom a mal v rukach chrumky, tak nasa herecka pri nom sedela ako vzorny pes a on daval jednu chrumku sebe a druhu jej.....pekne to striedal :grinning: :grinning:

este ze si nepamatame vsetky tie injekcie, ockovania, prepichovanie usiek.....chudatka babatka :frowning2:
9. mar 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok