• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
bianca, my sme tiež dávali náušnice až tak neskoro..... ja som čakala horory, plač, krv....
obe uši mala prepichnuté ani nie za minútku, nechápala som :confused: žiadna krv, Sofi si akurát uvedomila že sa niečo deje a už bolo po všetkom, fakt jej ich prepichli veeeeeeeeeeľmi rýchlo.....
ani jej to nehnisalo, ani si nechytala ušká, takže pohodka, neboj..... malá bude parádnica, vydrží.... :dizzy_face:
9. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trib no ja bojim bo nasa je ako cert.A to ju do teraz usi vobec nezaujimali a teraz sa za ne zacina tahat(a nie len za svoje ale Petrovi strci aj 3 prsty do ucha chudak)
9. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculky, je možné aby sa mi tvorilo v jednom prsníku viac mlieka ako v druhom? je pravda, že radšej kojím z pravého a vždy ráno keď si odsávam, tak nadojím 100 ml. z druhého nadojím ledva 60 a to sa riadne natrápim. z toho pravého to jednoducho ide lepšie :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
9. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh aj ja to tak mam v pravom len tak tak a lavy je ok
9. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Jmisko je uz doma a tvari sa velmo spokojne. vyspinkal sa a teraz uz robi bordel a recni..je velmi zlaty.
dnes som bola na kontrole, vsetko je ok, na buduci tyzden idem na tie afp testy. strasne rychlo to leti, nestiham vnimat ze som tehu :sweat_smile:
9. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my uz mame 7800g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko: a ty si nemala náhodou zápal prsníka? niečo sa mi marí. ak si mala, tak nemá to s tým súvis? bojím sa, že sa mi koza zapáli keď budem ju menej používať :grinning:
9. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka: fíííha, to je dobre, alebo moc? :sweat_smile:

ozaj, kedy dáme stretko he? ideme bývať do tt v dohľadnej dobe. koho máš detského lekára? my máme salcerovú. je strašne milá a super
9. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riadna babula :wink:
aj ja mam v jednom viac mlieka,to je normal,dokonca su deti,kt maju oblubeny len jeden prsnik a druhy odmietaju
9. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je akurat :slight_smile: budes trnafcanka? supis... a hned jak bude pekne, mozme sa stretnut :slight_smile:
inak znama origos kojila iba z jedneho... v druhom sa jej netvorilo mlieko... Dig Monika mi tu kope do klavesnice....
9. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh mame Simekovu, je na poliklinike a je super :wink:
9. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh a kde v TT budete byvat?
9. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mamule
teda nausnice mojej drnde prepichli v porodnici co ma nesmierne tesi ze to mame za sebou bola som z toho prepichovania pokakana
inak v MA uz su celkom nove baby :frowning2:
a ozaj neviete co je so Svetkuskou?
boze u nas pada sneh hruuuuza :angry:
9. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossicek ahoj :slight_smile:
mas pravdu, v MA je plno novych bab, ani sa mi tam nechce chodit, radsej kuknem sme k vam :wink:
pozerala som tvoje fotecky, Nellynka je teda krasavica, mala slecna :slight_smile:
9. mar 2009 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loly ako sa mas?
9. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, aaaale, da sa. doma je to super, v robote tiez dobre.....len to jedno chyba k dokonalemu stastiu :sweat_smile:
9. mar 2009 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

stani to ja som napisala v nasej teme ze mala vazi na zac.5 mes 6610 g a bola som napadnuta ze decku nedavam jest aby bolo chude

bersch je upllne normalne ze jedno prso produkuje menej mlieka.Ma to skoro kazda druha baba
9. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. Loli neboj vsetko bude :wink:
Inak som myslela, ze mala ma viac kg... sak ked ju mam na rukach, innnnnnnnaaaaa zataz :grinning:
10. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli kedy idete na to? :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babyyyyyyyyy...losiik..som ok, stastna, spokojna, chvaalabohu :slight_smile: . Len mam velmi vela roboty. Krasne setci rastiete. Mam z vas radost babule. Spichnime nejake to stretko v lete v BA. Inak v maji letime na 8 dni do Londyna, tak sa velmi tesim :slight_smile:.
10. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavidim,tiez by som sla
ja som tiez za stretko,ale neviem ako sa tam dostanem bez auta
10. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus ahoj

normalne Vam tie stetka v BA zavidim
10. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru podobne :frowning2:
10. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani, ved z trnavy nemas daleko, nie?
10. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus nemam, ale nemam auto :unamused: ale ved nieco porieeeeesim a snad sa podari... Strasne rada by som sa s vami stretla. A este pride aj smejko. Budem sa snazit... Lebo som na vas zvedava :sunglasses:
10. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
stani tak chodte vlakom, mala bude mat vyletik, ja som cestovala s vlakom do Kosic a marek mal vtedy 2mesiace a zvladol to :wink: a Blava nie je tak daleko...alebo my pojdeme na vyletik do Trnavy :wink:
10. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emili dobry napad :grinning: Nad vlacikom aj rozmyslam :wink:
10. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko uz je doma, a super vymysla, rano som nestihala po nom upratovat, rozsypal kos v ktorom boi postruhane ceruzky, ledva som to povysavala a rozsypal zradlo pre osmacky, tak s me s Mon zbierali semienka...to stihol za pol hodiny...a potom sa prestahoval do obyvacky a robil bordel tam... :rolling_eyes: expert.male tornado
10. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily deti su radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . mala je posledne dni nejaka upistana. nic jej neni dobre.. ani sediet ani lezat ani na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som ju dala spat :grinning:
10. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani no to je " vekom" :wink:
ked bol vMisko v nemocnici, tak sme tu mali aj upratane, ale teraz sa to zase neda
10. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok