Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
26. mar 2009

babule damienko je od vcera velmi nepokojny, vela place a prestal sa smiat

dnes to pokracovalo...... strasne sa strhava zo sna, nejde mu kakat tak placka..... ustocka mu uplne zatvorene..... take akoby zatate pery...... uz sme rozmylali ci ho hrdielko neboli....... ale teploku nema........

je hrozne vidiet maleho co sa rad smejkal takeho vazneho a uplakneho

teraz ho hojdam a on zaspava aleza poslednych 5 min. sa 10x strhol..........
mal to niekto v 4a pol masiacoch???

stankatt
26. mar 2009

Zuzi ako? 😉

petruci6
26. mar 2009

smejko nie su to koliky?

stankatt
26. mar 2009

Petru ako bolo na kavicke?

petruci6
27. mar 2009

super 🙂 dakujem za opytanie

stankatt
27. mar 2009

jak to dobre padne, ze?

petruci6
27. mar 2009

ani nehovor,iny svet 😀 😀
uz 2 dni mi linda nespi v noci,len rozhadzuje rukami,nohami,ale neplace ani nekrici,ale aj tak pri tom neviem spat,polohujem ju,prebalim,nakrmim a nic...som k.o.
vcera som uz objednala tu prvu borduru aj postelne pradlo macko pu 😵 dnes im to zaplatim a poslu mi to,tesim 🙂
trosku nam to ozivi tu nudnu zelenu izbu 😅

bianca
27. mar 2009

ahojte

zuzka podaj spravy bo ta tu standartne odrodime ako kazdu 😀

zuzkaprofant
27. mar 2009

cafte no co nove akurat mi odisla hebame ma dne zase napichala do noha este chrbta a hlavy kuknite v albume mam foto

maly je uz dobre dole sa mi zdalao ze mi kleslo brucho a to vazne uz je maternica skoro pri pupknu hore uz neni babo ako booo preto uz ma zaha ani nepali a dako sa mi zda ze mam male brusko tak som vzvedava co bude len aby som este pred velkou nocou neporodila.........xixiixi

cucuska
autor
27. mar 2009

ahojte. 😀

stankatt
27. mar 2009

jej Zuzi, teraz budes musiet stale spravy posielat.... sa tu chvilu neojavis a hned ta odrodime 😀

petruci6
27. mar 2009

no a? ved ste odrodili aj mna aj kazdu,teraz je zuzka na rade 😀 😀

stankatt
27. mar 2009

😀

petruci6
27. mar 2009

ty si tu tusim stale,co nekocikas? 🙂

stankatt
27. mar 2009

mala spala, teraz vstala, tak pockame tatu a ideme

petruci6
27. mar 2009

ja mam dieta vonku s krstnou,tak si idem dat konecne vanuuuuuu po 3 mes 😀

bianca
28. mar 2009

hojte

dnes je tak krasneee a my musim ist na nakup ☹

lolka
28. mar 2009

ahojte 🙂
bianca, nakupy cakaju aj nas.....vecer dojdu kamosi a chladnicka je ako vykradnuta 😀 😀 😀
upratujem o 106 a vobec sa mi nechce
😝

kika, isli ste s muzikom behat maraton ????

stankatt
28. mar 2009

ajojte babenky 😀

emily3
30. mar 2009

ahojte mamicky, dnes sme s Monikou zaspali, len tak tak som ju stihla vychystat do skoly...a Misko teraz zaspal, je take spave pocko...a vcera sme tu mali navstevu, svokrovcou...a dnes ma caka big upratovanie, ale sa mi nechceeeeeeeeee. na buduci tyzden je uz Velka noc, nemam este umyte okna ani nic, a rozmyslam ci to rychlo preletime na buduci tyzden, lebo detska to aj tak zahumusia do vtedy...
Miskovi sa tlacia dalsie zubky, uz je zubac a velmi rad mi kuse do prsta au... 😅

kubko
30. mar 2009

Ahojte kocky ako sa vam dari? Nam super, stale dalej nekojime a malinka si uz par dni ani nespomenula, ze chce mliecko z prska. Je uzasne sa vyspat. Tak si to uzijem, kym pride dalsi pokladik....

habibi78
30. mar 2009

ahojte babule, no konečne mám čas aj niečo napísať, nie len čítať..... 😀
ako tak pozerám, rozbehlo sa nám tu druhé kolo, to je super, blahoželám 😵
my sa máme fajn, len sa malej stále nechce samej chodiť..... 😕 a už si rozkazuje, čo chce robiť, stále len blaboce, Booooooože, len nech nie je ukecaná po mne..... 😀
inak, mám za sebou infuzky v nemocnici, mala som zápal driekového svalu či také niečo..... bud som prechladla alebo to mám zo zdíhania malej, šak už má 11 kíl...vraj by som mala cvičiť, aby som mala pevnejšie svalstvo..... 😨
no a balíme na dovolenku, aj sa teším, aj sa mi nechce.... som v strese hlavne z malej, kvôli letu.....
tak papa babenky, zuzu ty sa drž, nech neporodíš kým sa vrátim!!!!! 😀

sloniiicek
30. mar 2009

caute kocky.

smejko - a nemohli by mu ist zubky? nema napuchnute dasienka? alebo potom mozno ma zapchu, ze sa nemoze vykakat. alebo prdknut si.

zuzkaprofant
30. mar 2009

cafte dnes sme boli v nemocke sa objednat a hned som sa dala aj kuknut bo sa mi zdalo ze mi tvrdlo brusko tak je vsetko oki ale vam poviem jedno mi nic nebolo ale ma poradne skontrolovali maleho premerali ako nikdy pred tym bo kukala daka studentka tak pekne vsetko poriadne bolo prezrete a bola som aj na porodnici a ked som videla tie izby to je ako v hotely ale ked som kukla na take satky co vyseli zo stropu tak mi jedno uz nebolo strach a panika v ocach 😀 ale vsetko nam poukazovali a zlaty boli akurat tam nik nerodil tak mali celu porodnicu prazdnu tak tam mozem vrestat kolko chcem aj tak ma nik nebude pocut

svetluska.p
31. mar 2009

caute kocky. tu je uz par dni prazdno. co je s vami?

emily3
31. mar 2009

cau svetluska ako sa mas? co noveho na vychode?
Misko ma stale sopliky, poctivo vysavame, nema to rad, ale potom ma cisty nostek a to stoji za to. Zajtra ma Monika skusky zo spevu " maly spevacik" a vecer hram na koncerte. som zvedava ako to tam vydrzim, kedze vecer som prva v posteli a fungujem na zalozne zdroje 😕 , bude to zaujimave...

svetluska.p
31. mar 2009

ahoj emily. aky koncert? na akom nastroji hras? ja som hrala na flaute a na hoboji 😀 .

lia
31. mar 2009

caute 🙂
svetlus,na flaute?? 😀
baby,ja som strasne zavodnena,neviete mi poradit nieco dobre na odvodnenie??a mam zapchu ☹

zuzkaprofant
31. mar 2009

lia ahoj vela pij vodicky aspon 3l denne a na ranajky si daj musli s jogurtom mne to vcera paradne zabralo a ked si na zachodiku tak dychaj tak do brucha ako sa dycha pri kontrakciach a to pojde

alebo spapaj rano pred ranajkami susene slivky 3 ktore si vecer namocis do 2dcl vody aj to ze vraj pomahazjes tie slivky avypijes tu vodicku a hned by si mala bezat

alebo mne zabralo aj magnezium prasok s malo vodou ked som si to zriedila 😀 😀
a na odvodnenie akupunktura je naj mne to pomohlo nepriberam az tak rapidne ako som priberala 😉

lia
31. mar 2009

tak ako pri kontrakciach zuzi?? 😀 😀 😀 a odkial mam vediet ako sa dycha pri kontrakciach?? 😀 😀
ja pijem vela,ale praveze asi preto sa mi ta voda v tele udrzala ☹
dakujem za rady,rano si davam aj teplu vodu na lacno,rano idem,ale tazko :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre