Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
6. apr 2009

petru, nasa nikdy nemala, takze neviem...
no to ti nezavidim, ze mas taku hyperaktivnu Lindusku. ale lekarka v poradni vravela, ze tiedeti su inteligentnejsie co menej spia, lebo ich vsetko zaujima a ucia sa nove veci, kym tie druhe spinkaju.. 😉

trpezliva
6. apr 2009

jaaj, stanka, to mas super. ja som tuto noc kojila tusim 6x..... ☹

petruci6
6. apr 2009

inteligentnejsie? 🙂 to mne teraz velmi pomoze 😀
aj my sme papali asi 5x

stankatt
6. apr 2009

Kikus, to zato, ze vcera cez den vobec nespala 😝 spala az o 17tej... Monika neni kludna ani ked papa 😀 furt sa mrvi, toci, spekuluje... mala hyposka 😀

petruci6
6. apr 2009

tak aj tvoja?

kika ked sa potvrdi tehu,tak budes musiet malu odstavit,nie?

bianca
6. apr 2009

hoj baby.Dlho som sa sem nekukla ked je vonku tak pekne tak skoro 80% dna travime vonku u nasich.Strasne mi to bude chybat ked pojdeme nazad do CR

stankatt
6. apr 2009

napapame sa a hor sa von 😀 😀 😀 😀

loss
6. apr 2009

ahojte mamule takze sa ideme pochvalit maaaaame prvy zubok a chodime 😉

zuzkaprofant
6. apr 2009

cafte potrebujem radu
ten hlien ma byt akej farby a ako casto a ako ste pocitopvali kontrakcie bo mne dako tvrdne brusko a boli ma a pride mi tak tazko a potom prejde to je ono

sloniiicek
6. apr 2009

caute kocky.

petru - ja som jej na to po kupani davala zasyp.

kika - som rada, ze si ok. ak ti bude dlho, tak zavolaj a zasa prideme, alebo pridite k nam. my si zaznacime do kalendara, 😀

sloniiicek
6. apr 2009

inak kika - martinka mi zaspala hned ako sme vysli von. a co lili?

sloniiicek
6. apr 2009

zuzka - ja som mala ten hlien hnedkasty. a kontrakcie najskor nepravidelne, dlhy casovy interval. pichalo ma v brusku. a mozno to budu uz kontrakcie. 😀

stankatt
6. apr 2009

lossik gratulujeme 🙂

zuzkaprofant
6. apr 2009

no co vam poviem asi to boli bo brusko prestalo bolet.......xii.xixi.........maly zistil asi ze sa oteplilo a chce ist asi vonku betarik nas 😀

emily3
6. apr 2009

Ahojte maminy 😉 , dnes sme sa stretli s Kikou,mala Lili je zlata, dam potom foto...az na to ze sme si velmi nepokecali, lebo Misko stale behal na smyklavku a kade tade, kym Lili pekne sedela v piesku a hrala sa. 😉 😀

lolka
6. apr 2009

ahojte maminy 🙂
kikus, vsetko bude ok, uvidis 😉 ale keby bolo zle, rychlo utekaj a myslim, ze tie bolesti by si rozoznala 😒
Lili je rozkosna na fotkach a ani sa mi nezda, ze uz ma rocik 😉

zuzi, uz to mas zapar, tak keby som sa tu neukazala, drz sa 😉

lossik, selmicka zubata 😀 uz vazne chodi ? teda, je sikulka 😵

baby, vsetky mate zlate dedicky 🙂

emily3
6. apr 2009

Pridala som fotky s Lili , co sme boli na ihrisku, su tam rozkosni 😀 😀

lolka
6. apr 2009

emily, su zlati, taki mali mudrlanti 😀

emily3
6. apr 2009

hej Miso taky frajer a Lili dama ako sa patri 😀 😀

lolka
6. apr 2009

jasne, ved sa treba pred slecnou v klobuciku ukazat 😀

petruci6
7. apr 2009

pozerala som fotky,aky su zlaty 🙂
kika ty mas novy kocik? uz nemas ten jane?

zuzi no ako? este si kinderko???

stankatt
7. apr 2009

Ahojte, jej zlatucki su 🙂 🙂 🙂 🙂

svetluska.p
7. apr 2009

caute sojky, krasne svistiky.
kikus, pozerala som na malu. na tie fotky z malych lezunov. ukazovali to aj v TV a mysleli sme s Jozkom na vas, ci tam nie ste aj vy s malickou. ale nevideli sme vas.

emily, pekne fotky. misko a lili. misko aky obor proti lili 🙂).

zuzkaprofant
7. apr 2009

hej som a prasknem ja chcem ist rodit o mesiac mam termin ale nevydrzim ved prasknem a puchnem zase brutal vazne najhosri je posledny mesaic maly ma ide roztrhnut ked sa mi tam prehadzuje a ja sa vycikat neviem ma vswetko boli ☹

trpezliva
7. apr 2009

ahojte. vcera bolu super na ihrisku. chuda emily, jedno dieta na smyklavke, druhe na bycikli, tretie si skoro usta rozbilo na auticku, no a stvrte v brusku. ma co robit, aby stihala sledovat vsetky ratolesti.
lili sme posadili do piesku a vykukana svoj zadok nepohla ani za 20minut. sa jej tam velmi pacilo..tolko deticiek, piesok, formicky, lopatky...no len cumela dookola a nechala si kradnut hracky od ostatnych 😝 .
zuzi, tebe sa tu uz veelmi rychlo blizi. a mozno budes aj prenasat. 😉 komu posles sms?
ahoj svetlus, na tych lezunoch bolo super. buduci rok startujeme uz medzi beziacimi 😀 .
petru, mam novy kocik uz daavno, sestra mi ho priniesla z usa. ale je na figu...

trpezliva
7. apr 2009

booozeeeee....dement....ze bycikli..jasne ze bicykli. 🙂

smejko1
7. apr 2009

babule ake mate krasne tie rocne deticky........ a nevyzeraju zeby hladovali hihi...

uz sa aj ja tesim na pieskoviska...... ale aj sa bojim, som si citala co vsetko tam moze byt a moja paranoja je na svete

uzivam si nasich.... jojoj to je super, ked s damienkom niekto stale keca a dokonca si mozem aj pospinkat

kika - citala som, ze pri mimomat. su silne bolesti a krvacanie, takze by si to isto spoznala, ja si myslim, ze Ta len vystrasili a v brusku mas maleho bezca cmuk

aj ja pojdem na lezunov na buduci rok, strasne sa mi to pacilo a rovnako ako svetlus som na kiku myslela, lebo je taka akcna maminka 😉

zuzkaprofant
7. apr 2009

😀 zadne prenasanie po velkej noci idem za dokym nech ma bere cisarskym , ja uz mam 25kg a eldav sa dotrepem popri stene na zachodik taka som spuchnuta dnes brutal maly dnes bude mat pohovor so mnou nech poekne spina a sup po velkej noci ideme rodit 😀

stankatt
7. apr 2009

Juj Zuzi, uz vydrz 🙂 mas to za par... 😉
Smeji vasi su u vas? Tak preto ta nemozem vycihnut na skype 😀 😀 😀 😀 Dnes idem vecer plaaaaaavat..... Sa oteplilo a ja som furt jak velryba 😝 😠 😠 😠

lia
7. apr 2009

ahojte,

kikus,kedy ides k dr??drzim palceky 🙂 😉 uz by to malo byt veru vidiet 🙂
aj podla mnaa ta len vystrasili,ako som ti pisala,ja ich uz nemozem citit,oni su taki bezcitni,ved som si to prezila dva krat.
vyzbroj sa ked tam pojjdes 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre